Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Циганин с бял МB Е 200 се дърви....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Избраме ги НИЕ които НЕ гласуваме! С това че не гласуваме, позволяваме на платените гласове да правят каквото си искат. С "Ние" не визирам себе си, и който и да е от вас, ами разумното българско население. Това че няколко от нас ходят да гласуват - една пичка студентски град не прави! Или птичка -> пролет ли беше...

    Коментар


      #32
      За приказката Оги.Прав си от там идва цялата работа от това,че не гласуваме а те ще ни претопят още някоя годинка.

      Коментар


        #33
        Какви са тези пушилки, мръсна газ, гонки до дупка и т.н. Какво доказвате? Вашата сила или тази на колата (най вероятно) и ако е тази на колата какво постигате? Кой го е еня, че видиш ли някой си изпреварил другия. На кой му пука комплексирания къде ще се доказва и колко дози стрес се разнасят из органите му докато търси мъст заради егото си в ,което явно се съмнява. И за какво е всичко това?... Брееей, ние Българите все трябва да доказваме надмощие и сила но не там където трябва. Защо не сме силни пред парламента или на опашките за ток и парно, защо не сме толкова силни, когато някой стачкува или страда. Надали бай мангал има други пиоритети в този живот освен да яде, сере и е.е. Такива твари са само за подминаване, защото тяхната цигания се пренася с пълна сила и много смрад и то вече навсякъде в България...
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #34
          Нарушена е т.1.14. от ПРАВИЛАТА на форума.Модераторски екип на fiat-bg.org
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
          -------------------------------------
          1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

          Коментар


            #35
            Е, това едва ли е решение срещу простотията. Ами ако почне всеки да го прави? Здрасти, що ме изпреварваш, бу-у-у-м....

            Коментар


              #36
              Нарушена е т.1.14. от ПРАВИЛАТА на форума.Модераторски екип на fiat-bg.org

              Коментар


                #37
                До модераторите сега четох т.1.14 и не разбрах със мнението си какво наруших и кой от колегите обидих

                Коментар


                  #38
                  Аз използвах "нецензурни думи май.." както и да е. Бум не е решението. Бум е самозащитата.
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP
                  -------------------------------------
                  1f Y0u C4N rE4D Th1S, i7 1s t1Me T0 7uRn 0FF Y0Ur PC 4Nd Ge7 Life!

                  Коментар


                    #39
                    Blue написа:
                    Такива цигански номера вече за съжаление не ги правят само манговците...Днес отивам от Павлово към ТУ и карам по Вапцаров, гледам светофара на Софияленд става червен и спирам и след 3 секунди чувам яко квичене на спирачки зад мен, виждам една стара Астра, пускам спирачката, защото видях, че няма да спре и той ме подпря! Слизам бясна, викам му "Какво правиш бе!", поглеждам задната броня - цяла и здрава, теглих му една, извиках му да си смени зимните гуми и тръгнах. Като нямат пари да си сменят гумите да не карат! А не стига, че няма гуми и не може да спира, ами и се беше засилил добре! Скапаняк! За такива само и
                    ...... изкефи ме последното изречение
                    coupe 1,8 16V

                    Коментар


                      #40
                      Преди доста време карам си аз по един двупосочен булевард и посредата на платното спрял един човек и чака да пресече (нямаше пешеходна) И аз най-спокойно си спирам и спира едно БМВ 3-ка зад мен и една жена изпадна в истерия (явно бързаше) Като зе да псува чак в мойта кола се чуваше.И последва 200-300метра км с 20 км в час казвам ви тая отзад си изяде ноктите сигурно :D За това според мен най-добре да им го връщате на такива по този начин
                      Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                      ZFA16000002608488

                      ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                      Коментар


                        #41
                        Като писах за това се сетих и за най-грозната гледка която съм гледал.Преди няколко месеца на обяд отивам да хапна (пеша) и на 1 булевард (отново двупосочен) малко преди "колело" в Асеновград (движение на колите със скорост не повече от 30км/ч)спряли един мъж с увреждания в инвалидна количка и човека който буташе количката също беше с някаква паразлиза,по средата на пътното платно и чакат някой да ги пусне.И понеже в Асеновград движението вече е изключително натоварено седяха там и минаха над 10-15 коли докато не свършиха и пресякоха.Та такава гледка ви казвам просто е неописуема!
                        Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                        ZFA16000002608488

                        ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                        Коментар


                          #42
                          Тези разправии по светофарите не си заслужават нервите аз се нервих до едно време ама няма смисъл."Пущам" ги вече да си трошат главите и това е.Наистина има моменти в които те изкарват от равновесие разни екземпляри ама пак казвам не си заслужават ядовете.Защото те минават заминават а нервите си остават за теб а и рано или късно такива ги четат по новините.Понякога наистина съжалявам че не съм два метра и 130кила та да поразхвърлям един такъв ама както каза един колега незнаеш кой с какво е въоръжен...
                          Marea Wekeend 1999 1.6 16V

                          Коментар


                            #43
                            Доста често срещано явление и в моя град Плевен ,който неусетно стана града на БМВ 3серия (няма смисъл да уточнявам ,който точно модел на 3та серия сами се досещате Е36 ) Та няколко пъти съм ставал неволно свидетел на такива изъпления . Пример чичо ми ,който е от Пловдив доста по-голям град с по-тежко движение (макар ,че и в Плевен вече е безобразно с отвратителната си инфраструктура ,тесни улици и мн безброй мн спрели неправилно коли) кара спокойно из града ,но едно толкова навито и насъскано БМВ на една от иначе доста широките улички(спрели коли от ляво) в града решава ,че ще му вземе предимствотое ,но чичо ми човек прилчно голям 2 метра 140 килограма иначе толкова засмян и приветлив човек реши ,че предимството си е негово и ще си го вземе и познайте . Бум засечка от колата излиза видно плевенско келеме на около 18-20 години ( на колкото съм и аз ) и започва да кряска ,а у ду . Чичи реши просто да си покаже скромната главица и му се усмихна приветливо и какво стана хлапето просто се прибра.Върна се назад и даде път . Чичи се засмя и вика нямаше смисъл аз да слизам . А най-забавно ми е , когато хората с видни таратайки на 15+ години решат ,че трябва да изпреварят една кола да влезнат в насрещното само и само на 20 метра след това да набия спирачки на светофара. А една от интересните случки ,които ми се случиха в кратката ми засега шофиорска кариера от 1 година на дата 26 Дек трябваше да отида до една денонощна аптека спирам аз оставил съм колата запалена със светнати фарове и авариини всичко тип-топ до моментва ,в който виждам как една калибра с теглич дава мръсна газа назад и по най-красивия начин с пиниз си заби теглича в предната ми броня съответно изгледах с недоумение понеже имаше място тази калибра да излезне с най-простота маневра ,но той реши ,че трябва да даде газ назад . Та както и да е видния хубосни от иначе не циганското плевенско село Буковлък излиза и с усмивка ми казва дай да ти дам аз 100 лева ти се опрвай викам добре и в същия момент звъня на КАТ да дойдат да му напишат една бърза кардиограмка да си знае за другия път . Та от много глупости ,който написах мога да стигна до простото заключение карайте си спокойно не се ядосвайте не си хабете нервите и накратко казаноДа живее Фиат и италианските коли
                            Fiat Bravo 1.8 GT

                            Коментар

                            Working...
                            X