Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Децата на 60-те, 70-те и 80-те

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ЕГН-тата,момчета,ЕГН-тата са виновни.Всеки по своя път и време.Нищо ново под слънцето.
    FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

    Коментар


      #17
      Не е само до ЕГН-тата... Забелязвате ли колко динамично се е развил света през последните стотина години?Животът през 681 и 1681 едва ли се е различавал много. А сега разликата е огромна от 1988 до 2008. Технологичния прогрес убива всичко останало.Станали сме жертви на технологиите. Я си представете живота без електричество, без телевизия, без телефони и ГСМи, без компютри (нямаше да има и форум даже ), без ФИАТи и други автомобили...От друга страна нали пък затова сме хора - за да се движим напред, да се развиваме, да градим по-добър живот за децата си. А дали наистина е по-добър?Не съм философ, а въпроса е твърде философски... Поживяхме си ние добре като деца. Да му мислят следващите

      Коментар


        #18
        По-добър е. Откъм материални блага и удобства.Но... помните ли как се викахме? Нямаше телефони, нямаше чатове. Дойде някой пред нас, извика "Пешооооооооо" и аз хуквам. Помня футболните топки в дворовете на "гадните" съседи. Как прескачахме оградите за да си ги вземем.Иска ми се детето ми да разбере какво е да имаш истински приятели. На които да се усмихнеш, на които да се разсърдиш, а после да се сдобрите. Не да изразява чуствата си с емотикони.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар

        Working...
        X