Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ставай и веднага към вкъщи!!! .... Не ме гледай, а тръгвай!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Много мъже са така... или да не са били така се променят и стват, такива.Ех тия жени направо

    --------------------

    Коментар


      #17
      Е ми какво да ти кажа баце, при мен това неможе да се случи поради много съществени причини.При мен щастието не е измеримо с това да седна и да се наливам с алкохол та дори и сто грама Второ жена ми има достатъчно респект от мен за да си помисли даже че може да дойде да ме безпокои по такъв начин . Събирането на "маса" с приятели в повечето случаи е да се насладим на добре приготвено ястие с по някоя бира, като предимно се набляга на храната :D Разни хора ,разни идеали но жалко че за повечето да се наплющят с алкохол до припадък е нещо нормално , и на другата сутрин да си разказват кой какво правил вечерта като се напил :D и неусетно дошла вечерта и с нея алкохола.Сега някой от вас ако се познае да не се обижда но това е българската реалност
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #18
        То твойта работа,Оги,верно докарва малко на махленска клюкарка.Ако историята е истинска-много жалко,щот такива сцени са грозни,независимо дали ги прави мъж или жена.От друга страна-що за мъж е тоя,дето ги позволява?И от трета страна-незнаеш наистина какъв е целият случай,предистория,подробности и т.н.Може въпросният Тошо дотолкова да е сгафил,че поведението на жена му да му се струва манна небесна в сравнение с това,което го очаква,като се приберат...
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар

        Working...
        X