Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днес ме даваха по Nova TV

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    хеахеахае ташак Имаше един си плати сметката към глобул с 3 торби стотинки и си го беше снимал с гсм ,ама там една консултация и ги взеха.
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #17
      "Страшна" идея колега. Само че резултата освен че си вдигнал кръвното на лелите на гишето ще е нулев. Никой от отговорните за дупките по пътищата няма да си вземе поука. И не си мислете че като се даде нещо по телевизията има по-голяма тежест. Едно време може и да е било така - още помня изразите "Казаха по телевизия" и "Казаха по радиото". Преди години така като се кажеше нещо едва ли не имаше стойност на обнародван закон в държавен вестник, но сега нещата са по - различни. Сега телевизията и радиото са просто бизнес - бизнес жаден за сензации. По-горе четох как колега си е платил нета така - да там може и да има ефект, защото протестираш срещу конкретната фирма, но тук......... .
      Punto SX 1.1 55

      Коментар


        #18
        БРАВО! Само това ще кажа!!!
        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

        Коментар


          #19
          Сега го гледах и аз! Браво пич, евала! Нищо че лелките "нямат вина за дупките". Те си го заслужават заради отношението си към хората! Не само тези две пуйки а всички като тях из разните Държавни учреждения!
          ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

          Коментар


            #20
            моля ви се качете го някъде където само "цък" и гледам - вибокс, ю-тюб, та дори и в дейтабиджи, не искам да си правя регистрация за едното чудо...

            Коментар


              #21
              Респект
              BRAVA 1,4 12V
              Nissan Navara

              Коментар


                #22
                Нащтраках малко снимки
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #23
                  евала колегасамо така
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #24
                    Ама на лелките им се стъжни... Ако не са виновни за дупките - то могат да бъдат поне малко по любезни(казвам го за всички служителни зад гишетата в родната ни държава)А на колегата - (то повеше от това, някой да ти каже БРАВО, трудно се постига в Б-я)

                    Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

                    Коментар


                      #25
                      ogi28b написа:
                      моля ви се качете го някъде където само "цък" и гледам - вибокс, ю-тюб, та дори и в дейтабиджи, не искам да си правя регистрация за едното чудо...
                      Няма нужда от регистрация, аз как го гледах...
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #26
                        За да има резултат трябва да е организирано. Хващат се 50 човека, отиват до банката подменят банкноти на монети (би трябвало да има такава услуга) и айде да пазарим винетки. Някъде бях чел, не съм сигурен дали не беше в роман, но е добра идея, та - на едно летище протестиращите се нареждат пред тоалетните, стават едни опашки от по 50 човека, не могат да ги изгонят - щото те си чакат за тоалет, в същото време на летището настава просто паника, пътуващите подлудяват служителите.

                        Коментар


                          #27
                          ls1 написа:
                          За да има резултат трябва да е организирано. Хващат се 50 човека, отиват до банката подменят банкноти на монети (би трябвало да има такава услуга) и айде да пазарим винетки. Някъде бях чел, не съм сигурен дали не беше в роман, но е добра идея, та - на едно летище протестиращите се нареждат пред тоалетните, стават едни опашки от по 50 човека, не могат да ги изгонят - щото те си чакат за тоалет, в същото време на летището настава просто паника, пътуващите подлудяват служителите.
                          Това е споменато в "Банкери" на Артър Хейли :D .
                          Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                          Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                          Volvo S60 Sport 2.4D

                          Коментар


                            #28
                            Гьоре, ти си наш’та гордост. Дано примера ти е заразителен. :D
                            M-Benz E 250 TD 150hp
                            M-Benz 200d 75 hp
                            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                            Коментар


                              #29
                              Еее браво! Ти си наща гордост
                              http://vbox7.com/play:9726159a

                              Коментар


                                #30
                                Re: Днес ме даваха по Nova TV

                                Gosho_777 написа:
                                Да ви се похваля- днес бях на първо място в новините на Нова в 19.15ч, даже има снимано и БравотоЕто и историята:На 22.01.2008г. заедно с една моя позната отиваме да си купувам годишна винетка за лек автомобил на стойност 67лв от Пътно Управление- Габрово. През цялата 2007 година събирах монети от 1, 2 и 5 стотинки точно за това, понеже бях възмутен от състоянието на българските пътища. Монетите са 1342 по 1ст., 794 по 2ст. и 754 по 5ст. Всичките са 2890бр., тежат 7кг. и са 67лв точно. Та въпросния ден като отидих на касата където се продават винетки в т.нар. "Пътно Управление" и казах какво искам и как искам да го платя служителката на касата ми се развика арогантно, яростно и нервно (няколко пъти спомена "Момче ти нормален ли си", "Луд ли си", "Заминавай в банката да ги смениш тези стотинки, аз няма да ги броя") . След около 15мин спорове служителката ни каза "Изчезвайте от тук с тези стотинки" и отказа да ми продаде винетка. На същия ден още се обадих на адвокат, който ме посъветва да се обърна към Агенция за защита на потребителя- Габрово. На 24.01.2008г отидох във въпросната агенция. От там ми казаха " Ти друга работа нямаш ли си, а се занимаваш с тези работи, ние нищо неможем да направим". Също ми отговориха че Пътно Управление нямат законово основание да откажат да ми вземат парите, тъй като стотинките са признати за платежно средство от българските закони. И в крайна сметка днес ми продадоха винетка със стотинките Много съм доволен...Но защо трябваше по този метод- с 2 телевизии???
                                Браво,браво!Много се кефя на такива хора!И ме е яд че не та гледах по Новата...!
                                FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                                FIAT MAREA1.6 16V

                                Коментар

                                Working...
                                X