Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да прелетиш по цариградско... 150+

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Кво имате против мармотите ве? Ами те сега за тях излезна на мода да си купват Рено 5 , да върви със 190 км/ч и като дадат газ да изчезнат , като помеждудругото късат я някакви си Туарег-ченца , ту разни некви Инфининтинца та чак до Бургас........... Един съвет само да не разгневите некой мармот , че кат запали Рендето ......... ще става стршно.
    .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

    Коментар


      #62
      Тая тема направо съсипва и ще внимавам вече с шофьорите на 44 коньови бегачки, че ако ги ядосам да не вземат да ми накъсат ританките, та да се чудя после откъде да си търся ританки толкова голям размер
      .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

      Коментар


        #63
        Не мога да разбера какво се хванахте с горките Рендета да ги ебавате! Има си и вървежни 5-ци ГТ Турбо, а а ко е "натегната" що да не опъне кораба Титаник т.е. Туарег

        Коментар


          #64
          Последното нещо, което ми се случи на цариградско! Действието се развива към 24:00.Караме по посока орлов мост, след което ни изпреварва едно Браво, с което зедно излезнахме от Младост и преди това бях изпреварил някъде там!И понеже бяхме коч компания, единия от моите приятели се изцепи "Ейй тея бяха много яки!!" :DАз от 5та с някъде 70-80, връщам на 4та и газ (природен при това :D). Достигнах някъде 4500 оборота и около 100 км/ч и го бях понастигнал. На 5та и 110 вече бях зад него и им мигнах с фаровете на ташак. :D Изравнихме се и шофьора се оказа мъжжж!!!!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #65
            Disturbed написа:
            пп. КОЛЕГА, Деу Тико-то което карах беше със 798 куб. сантиметра обем на двигателя! 0.8 !!!! Според завода / в книжката го прочетох / това означава 44 конски сили. Ти ми кажи от кола карана като такси в София 450 000 км!! и 44 заводски конски сили, колко реално е била когато я карах да пристига за 9 минути. 2 месеца се иуркам с темпрата и не можех да стигна по бързо... един единствен път за който ви разказах в първия си пост. Така, че не знам за кви коне говориш, 1.5 турбо дизел интерколер 300 коня-ала-бала, няма никакво значение мощността .... турбото е на десния крак .. Това Тико правеше луди всякакви коли в състезание от т.А до т.Б
            Аз също карах микробус Деу Дамас със същия мотор, който според книжката към колата беше 38 кс. Лично според мен това е невъзможно, щото микробуса вдигаше 140 без зор, а това теоретично не е възможно при положение, чя колата има аеродинамичен коефициент близък до 1.
            Брава 1.6 16V ELX
            Пунто 1.2 60 S.S.Cult - на жената

            Коментар


              #66
              Край , зарязвам всякакъв вид превозни средства , няма да ги продавам , а ще ги подарявам . Отивам да си купя Деу - Тико или там квото беше ала бала с "турбо на десния крак" и 140 начална скорост и после ще дам газ и ............... и онова бегачково ренде 5 битурбо , бидвигател , би волво , биаспуси , бисъединители и спирачки , би190 км/ч и би дава газ и изчезва , ще му се наложи да си направи бимашинна преса и един бихед шот , щото и освен всичко друго шофера ми е мармот ......
              .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

              Коментар


                #67
                Колега, нещо не те разбирам - намекваш че R5 GT Turbo не е бегачка ли?

                Коментар


                  #68
                  Тази тема е доста "опасна".днес в 9ч сутринта гледам няма почти коли по Цариградски и като я опънах алфата та 180+.Само за някоя камера бях и да ми вземат книжката.

                  Коментар


                    #69
                    Tie написа:
                    Колега, нещо не те разбирам - намекваш че R5 GT Turbo не е бегачка ли?
                    Не, бате ... тоя Иван Енчев се мисли за мн интересен като пуска по 20 емоушънки в пост ... жалко че е от провинцията. щото като му чета постовете ми се ще да го накажа на някой светофар

                    Коментар


                      #70
                      Disturbed написа:
                      Tie написа:
                      Колега, нещо не те разбирам - намекваш че R5 GT Turbo не е бегачка ли?
                      Не, бате ... тоя Иван Енчев се мисли за мн интересен като пуска по 20 емоушънки в пост ... жалко че е от провинцията. щото като му чета постовете ми се ще да го накажа на някой светофар
                      .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                      Коментар


                        #71
                        А колега с какво по точно ще ме накажеш на някой светофар , с колело ли?
                        .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                        Коментар


                          #72
                          Гледам, че различията в мнениата ни искаш да стане достояние на целия форум, слагайки уникалните ти слова в подписа си. И ако е така е излишно да спамим на колегата темата, в която и без това се изписаха 2 страници заради 1 мое мнение, можеш да направиш 1 отделна и ще ти кажа там с какво ще те накажа .. а както е тръгнало може и някоя закуска да изядеш. Казвам го с оглед на това, че закуската трябва да е най здравата, силна и питателна храна

                          Коментар


                            #73
                            ivan_enchev написа:
                            Край , зарязвам всякакъв вид превозни средства , няма да ги продавам , а ще ги подарявам ............... и онова бегачково ренде 5 битурбо , бидвигател , би волво , биаспуси , бисъединители и спирачки , би190 км/ч и би дава газ и изчезва , ще му се наложи да си направи бимашинна преса и един бихед шот , щото и освен всичко друго шофера ми е мармот ......
                            Колегата enchev нещо се е превъзбудил на тема Рено 5 Сигурно е карал скоростен етап с 1,9 ТД бегачката и се е самонастрахувал подобаващо И сега гледа още по-пренебрежително на горкото малко "немощно" Ренце 5 Турбо Само да допълня за "онова Рено 5 дето от 190 дава газ и изчезва", скоро бившият му собственик каза че новият му пилот го е тотализирал.Те тез бели не стават толкова лесно от невървежност . Който е карал такива от сорта си има идея за какво наакване става дума
                            sigpic
                            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                            475HP 11,5/1,9/191
                            YouTube

                            Коментар


                              #74
                              Колега ici , за мен бегачка означава под капака да тупти сърце поне 300 коньовъра и обема на същото да е поне 2500 - 2800 см3 . За рендето , ами аз съм виждал в Милано и Рим едни момченца как вземат едни ключове на едни скъпи коли , ама то на онези само купето е на Ренде , а двигателя е далеч по-голям от вашите заветни 1.7 и всичко по колата е много далеч от сток състоянието и . Сега разбираш ли що ми е толкова смешно , хем двигателя е 1.7 , хем управлението и спирачната система са сток ("страда от недозавиване и недоспиране с тея фабрични настройки’’) , хем пък тупа секви коли ...след 190 дава газ и изезва , ами тогава как спира , ами как взема завои ... как да го рабирам тва сега? Относно въпроса за страха , повярвай далеч си от истината че мога да се "настрахувам" , пък и кой ти е казал че и точно с 1.9ТД А сега за другия колега - Disturbed - колега стига с тея тикота , с тва 0.8 с тея 44 коня .... хората отдавна летят в космоса . За закуската не се притеснявай - хапвам си добре и не я пропускам бих те посъветвал ти да закусиш добре , а подписа ми си е лично моя грижа и целта ми с него не е да раздухвам който и да е било спор. Не се тревожи аз често пътувам към София по работа (и не със 1.9ТД или ЖТД - тва като съм писал тая кола във профила , не означава че нямам и други , просто те нямат общо с Фиат) ще се разберем каде да се извършва наказание а до тогава приятен ден и умната :D
                              .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                              Коментар


                                #75
                                Колега ici - може и с 50 км/ч да участваш в тотализатора, не ти трябва най-вървежната кола. Аз сега открих за това рено 5 - колегата който го хвалеше може би е искал да каже 100 км/ч, а не 190, деветка и нула са едно до друго на клавиатурата, и лесно се бърка. А то стана голям спор И аз предлагам като се видите на някое кръстовище, да не се правите на големи мъже един пред друг, ами да пийнете по бира, и да си полафите, в някое заведение, че вече от рацери стана трудно за движение по улиците. Не знам какво им астава на всички - гледам го зад мен, изведнъж газ, ррррррррррррррр, 2ра 3та, 7000 оборота на двигатела, и се завре пред мен... и гледам на гърба му пише W оградено в кръгче...но е важно да е пред мен! какво им става на тези от ФВ?

                                Коментар

                                Working...
                                X