Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да прелетиш по цариградско... 150+

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    loop написа:
    Само си търкате клавиатурите в тая тема ми се струва ?! @Disturbed като караш толкова бързо и си абсолютно сигурен във възможностите си, качи едно клипче, за да го докажеш, пък ако не е така не говори глупости
    Карам бързо, а колко съм сигурен във възможностите си не споря. И това клипче го направих след като ми разяснихте някои неща относно маршрута подуене-захарна. А тея рекорди за които говоря в ПЪРВИЯ си пост нямат нищо общо с клипчето. Както и не мога да ви дам това с алфата която слезе от моста със 160 по простата причина, че не съм го направил за да се изфукам на вас ... И съм имал толкова други преживявания по асфалта на град София, че ако тръгна да ви разказвам ... вие на тея "дневни" преживявания не вярвате .......
    ogi28b написа:
    Колега, абе ти да не би случайно тия седем минути да си ги направил с рено 5 1.7 турбо? Щото за него съм чувал че 190 км/ч са нормална скорост, после дава газ и изчезва... Ако е било с него, 7 минути са твърде бавно. В алпите живеят мармоти, които завиват шоколадите милка в станиол.
    пп. КОЛЕГА, Деу Тико-то което карах беше със 798 куб. сантиметра обем на двигателя! 0.8 !!!! Според завода / в книжката го прочетох / това означава 44 конски сили. Ти ми кажи от кола карана като такси в София 450 000 км!! и 44 заводски конски сили, колко реално е била когато я карах да пристига за 9 минути. 2 месеца се иуркам с темпрата и не можех да стигна по бързо... един единствен път за който ви разказах в първия си пост. Така, че не знам за кви коне говориш, 1.5 турбо дизел интерколер 300 коня-ала-бала, няма никакво значение мощността .... турбото е на десния крак .. Това Тико правеше луди всякакви коли в състезание от т.А до т.Б

    Коментар


      #47

      Коментар


        #48

        Коментар


          #49
          @Disturbed нищо лично към теб, но заради такива като теб стават почти всички катастрофи из България ... както се споменава като има катастрофа в повечето случай - "Поради несъобразена скорост ... " ... : )Поздрави.
          Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

          ...E90..incoming..!!

          Коментар


            #50
            За да спрем да обсъждаме историята на колегата, ще кажа че според мен на цариградско трябва да има камери с радари и то много. Поне 1 на печатницата, 1 на яворов, 1 на незабравка, 1 на плиска, по 1 в началото и в края на 4-ти км, една на окръжна на спирката, 1 на детелината за летището, 1 някъде пред интер-експо, и натам вече както си преценят. Щото не съм само аз рацера там. То и аз не че съм голям рацер, ама като ми избият сачмите, карам със 120 и нагоре. Напоследък обаче си джиткам лекичко в средната лента, и оставям лявата за други рацери. А глобата за превишение с над 50 в населено място е смешна! Трябва да има и такава за над 70 и над 100. Като над 70 е 1 година без книжка, а над 100 - 2 години и проверочен изпит.

            Коментар


              #51
              Ааа, ясно Колегата иска да ни покаже колко е голяма любовта към приятелката му Еавлата - герой си бате! А иначе и на мен ми се е случвало да се прибирам за 6-7 мин. от Хемус до Кр. Поляна и то в 20.30 без да карам с космическите 160 км/ч, а само с 70-80 км/ч - но както някъде по-горе ти каза си беше луд късмет и случайно нацелване на сфетофарите И тва ми се е случвало за 2 години точно 1 път така че нищо кой знае какво не мисля че правиш, нали А по темата - какъв е смисъла наистина с колко ще минеш по Цариградско или по България Да не е кой знае колко трудно или се изисква някакво специално умение И преди да ме нападнат "рацерите" - да, минавал съм няколко пъти на Плиска и то с близо 210 км/ч в гонка с "великите" Астра С20ХЕ - и кво от това Да не съм нещо герой или по-така - не мисля Дори след като последния път преди около година застигнах много лошо един напълно неподозиращ човек с колко го "връхлитам" и се поразходих в 3-те ленти при опита си да спирам и връщам надолу предавки, се замислих много сериозно в/у фактора скорост и честно казано си дадох сметка какво рискувам и че смисъла е точно 0!!! Така че това не са постъпки за гордост,а за Yellow_Flash_Colorz_PDT_14

              Коментар


                #52
                и на магистралата не си ги помислям тези числа..... 210 - брава... да, да....(имам предвид ако моята брава полети с 210, след това направо заставам да сгъвам шоколад в станиол с мармотите)

                Коментар


                  #53
                  А след 2 като имаш дете и някой друг бързащ за приятелката си мине покрай него със 150 в града как ще се почувстващ, и още ли ще бъдеш на това мнениe. Да не чува дявола ами ако не мине просто покрай него? Сега ви е лесно и се мислите за големите герои. Само да не прелети някой с такава скорост покрай сина ми! Мислете му!!! За тези неща си има писти.А това червеното е в разрез с правилата на форума.
                  Изкрено се надявам след 2,3,4,5,6 дори 7 години да нямам деца!!! И изкрено се надявам детенцето ти да не излиза само след 23:30 (поне докато е малко) за да не минават състезатели покрай него ...,а когато ти си с него в определения час няма страшно!!! Има разлика в хората които се правят на състезатели и хората които са професионалисти и знаят какво правят на шосето дори с 160,180,240...знаят какво правят ...! Високата скорост е опасна скорост ...карайте разумно...,а според вас разумното каране в колко километра се измерва?! Yellow_Flash_Colorz_PDT_10

                  Коментар


                    #54
                    Добре дошла колежке, в нашия форум!Имам само една забележка - колкото и да спорите не използвайте обиди в постовете!Модераторски екип на fiat-bg.org
                    Извинявам се на форума ...надявам се да нямате други забележки към мен..

                    Коментар


                      #55
                      Обръщам се към всички които четат постовете ми и си представят мармотчетата как загъват шоколадчето в станиолчето.Бързото не е максималната скорост! Само нощем. А тези 160 километра които споменах бяха за съвсем отделен случай, просто слизах от моста. Бяхме само аз и 1 познат, аз карах! Събрах го по накратко в 5-6 изречения, защото е видно, че четете отгоре-отгоре постовете. Имам малко работа сега, довечера ще направя 1 тема, ако някой не е съгласен с това което съм написал очаквам да пише, за да се получи discussionИ ако модераторите са съгласни, като създам темата, да почистят на колегата.

                      Коментар


                        #56
                        Ogi28b - не съм с Брава, а крома 2.0 Тie - но това няма значение Вината в моя случай е повече от престъпна, така че се нядявам да съм си взел поука (старя се много )P.S. И смени моля те тоя лаф с мармота - беше модерен преди повече от година

                        Коментар


                          #57
                          еми като пуснат някоя друга идиотска реклама, може да захапя нещо от нея, ама тва с мармота от време на време играе, нищо че е старо.

                          Коментар


                            #58
                            Колега Disturbed, Гледам, че си 88-ми набор, т.е. сега ще правиш 20. Няма смисъл да ти обяснявам безумието на постъпките ти, сам ще го разбереш ако имаш малко мозък в главата си. Аз на 19-20 години пълнех километража на Трабант, Взимах разстоянието Ловеч-център до Плевен- автогара (около 35 км) за 20 минути със 73-коньово Рено, редовно вдигах 180 със същото Рено и кой знае колко още "геройства". Сега съм жив и здрав но не щото съм бил голям рацер с перфектни умения, а щото съм имал КЪСМЕТ, и то луд късмет. Ако, да кажем половината такива ентусиасти имат късмет, другата половина нямат и завършват живота си без да са усетили истинското удоволствие от шофирането- за удоволствие, а не за доказване, от това да си купиш собствена кола и всякакви такива удоволствия в живота, от които ги е лишило собственото им безразсъдство. Искрено ти пожелавам да си в тая половина, която има късмет, защото в противен случай загубите и за теб, и за близките ти, и за Дидка Стафидка, ще бъдат големи и необратими.
                            Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                            Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                            Volvo S60 Sport 2.4D

                            Коментар


                              #59
                              само на некой от майсторите тука да не му изникне паметниче некъде. тия дето мноо се силите по цариградскотом, поглеждайте по-често към излизачката за МВнР и се сещайте за Кембъла. иначе мойто мнение за всички вас "майсторите" тука с разните ви там малоумни рекорди е, че сте .................... и още по-малко самочувствие и... абе кво се знимавам. само се надявам да не затриете в простотията си и някой невинен човечец.Колега, предупреждавам те че такъв език във форума е недопустимМодераторски екип на fiat-bg.org
                              Fiat Punto S55 1.1
                              Fiat Forever!

                              Коментар


                                #60
                                Punto_S написа:
                                само на некой от майсторите тука да не му изникне паметниче некъде. тия дето мноо се силите по цариградскотом, поглеждайте по-често към излизачката за МВнР и се сещайте за Кембъла. иначе мойто мнение за всички вас "майсторите" тука с разните ви там малоумни рекорди е, че сте ....... и още по-малко самочувствие и... абе кво се знимавам. само се надявам да не затриете в простотията си и някой невинен човечец.

                                Коментар

                                Working...
                                X