Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жена и кола...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    mims написа:
    Няма повече да защитавам жените зад волана- има си кадърни мацки, има си и СУПЕР ПАТКИ !!!Тая сутрин ми беше кошмарна! Не знам защо все на мен се случва!? За 5 км до работа 3 ПАТКИ щяха да ударят Пунтичко и то все някви нелепи и глупави ситуации. Как да ги толерираш, ПИСНА МИИИИИИИ !!! Има си жени, има и ЖЕНИ !
    Хаха.Що все на теб бе.тцтцтцтц.Имам един познат с VW Туарег,та колкото пъти се видим,все има нови белези по колата.Викам му аз ко става бе пич: Ми много некадърни шофери в тоя град бе. Аз викам да така е,сигурно не му върви на човека.Един ден ме качи да ме повози.Ами от колелото на весело село до търговиите пресече пътя на 4-5 коли,и незнам колко пъти щахме да блъскаме отзад.не винаги другите са ни виновни.Абе миме,преди 3-4 вечери щеше да ме блъснеш зад блока,аз махам ли махам мина на 1 метър от мен и кучето и не ме видя.
    Фиат Браво 1.6 16V 103к.с. (на газ)
    Fiat Bravo 1.4 T Jet 120 bhp

    Коментар


      #47
      bravo2790 написа:
      mims написа:
      Няма повече да защитавам жените зад волана- има си кадърни мацки, има си и СУПЕР ПАТКИ !!!Тая сутрин ми беше кошмарна! Не знам защо все на мен се случва!? За 5 км до работа 3 ПАТКИ щяха да ударят Пунтичко и то все някви нелепи и глупави ситуации. Как да ги толерираш, ПИСНА МИИИИИИИ !!! Има си жени, има и ЖЕНИ !
      Хаха.Що все на теб бе.тцтцтцтц.Имам един познат с VW Туарег,та колкото пъти се видим,все има нови белези по колата.Викам му аз ко става бе пич: Ми много некадърни шофери в тоя град бе. Аз викам да така е,сигурно не му върви на човека.Един ден ме качи да ме повози.Ами от колелото на весело село до търговиите пресече пътя на 4-5 коли,и незнам колко пъти щахме да блъскаме отзад.не винаги другите са ни виновни.Абе миме,преди 3-4 вечери щеше да ме блъснеш зад блока,аз махам ли махам мина на 1 метър от мен и кучето и не ме видя.
      хаххаах така ли?! Бе човек да не видя е възможно, ама кученце да пропусна ... ама наистинаааааааа все на мен се случват разни чудесии и не по моя винааз винаги като съм виновна си признавам, повярвайте мииииииии...
      Punto Sporting 1.2 16V 85 h.p. - ex, but first in my heart
      AudiLina A3 1.8 20V 125 h.p. - NOW DRIVING

      Коментар


        #48
        жени+паркиране http://vbox7.com/play:a6dc2c19http:/...=1&vid=4540106

        Коментар


          #49
          Преди около месец в късния следобед минавах през една тясна улица.От двете страни спрени коли, но все пак имаше място да се разминеш.Една дама с черно бмв 5-ца реши че може да кара по средата срещу мен.Направих и място, но тя държеше да спра и да се върна, зад мен вече приближаваха други коли, а зад нея не само че нямаше никой, но и имаше място, където да отстъпи.Аз не и казах нищо, само изгасих двигателя и и казах че няма да мръдна от там.Изчаках я да ми зададе обичайните въпроси от рода на...кой ми е дал книжка и т.н.,след което като видя че не реагирам реши да даде назад.Като го направи и съжалих че не и отстъпих аз, при толкова много място едва не уцели кошовете.За минаването минах, ама вече ги разбирам някои колежки...колкото до мъжете, вчера видях един с пежо 407, беше спрял пред Еконта и заел място за три коли, друг един голфаджия ми сече пътя и мина на червено , точно когато щях да завивам на ляво , ухилен до ушите махна с ръка..карай..ами карам, ама карай и ти като хората.Не е до пола, до човека си е...

          Коментар


            #50
            И това го има, с поздрави за всички колежки :D - http://vbox7.com/play:ac455f9b&al=1&vid=

            Коментар


              #51
              Всички знаем какви митове и легенди се носят за блондинките, особено за блондинките зад волана! Ето няколко златни правила, които всяка уважаваща себе си блондинка трябва да научи преди да се качи в колата:1. Като начало, надявам се, че вече се нагласи и гримира достатъчно, че иначе никъде не можем да отидем.2. Не, не... по-добре си остави новите италиански обувки с 13 сантиметров ток вкъщи3. Добре де, ще си мълча, но все пак си вземи и едни за преобуване.4. Супер, сега отключи вратата и влез в колата.5. От страната на шофьора.6. Вратата до волана.7. Виждаш ли това кръглото ? Това е волана.8. Преобуй се.9. Първо, не можеш да си обуеш платформите. Второ - иди вземи от вкъщи нещо по приемливо10. Не, и тези не стават.11. Не ми изброявай всичките си обувки. Просто си вземи маратонките.12. Повтори точки от 4 до 8.13. Добре, сега постави ключа в дупката под волана и го завърти.14. Нормално е да се върне малко назад, не чу ли запалването.15. Остави обратно пожарогасителя, запалване не е това, което си мислиш16. Сега престани да натискаш газта - това не е съединителя.17. Имаш автоматик, тук няма трети педал, просто премести ръчката в положение D18. Не сядай отзад, автоматик не означава, че ще се кара сама. Седни зад волана, моля те.19. Махни ръчната спирачка.20. Ръчката между двете седалки21. Не, това не е
              Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

              Коментар


                #52
                svetkos_ написа:
                topuzko написа:
                че има жени който могат да карат и са добри шофьори и разбират има. тука спор няма. аз познавам такива. но има и противоположности. един приятел който работеше на бензиностанция ми каза че дошла някаква мацка с джип и му показала стара касова бележка за да види какво да й зареди че тя незнаела
                Е, тази е избила рибата!
                Изобщо не и се смейте на жената! Доста коли съм прочиствал заради грешно заредено гориво - бензин на дизелаци и нафта на бензинови инжекциони. И вярвайте ми, нафтовия пистолет ВЛИЗА в гърловината и на бензинови резервоари, дори и на нови коли - на пич с Пежо 306 инжекция му бяха набутали над 60 литра нафта!Мацката просто е съобразителна - като не знае какво е горивото, поне знае, че го има написано някъде!
                FEN TEMPRA BG написа:
                И това го има, с поздрави за всички колежки :D - http://vbox7.com/play:ac455f9b&al=1&vid=
                Е, само реклама е, но то не пречи да помечтаем. А пича да не я зяпа така, че и още неща ще изгуби в шахтата - ченето си например... :D
                Digitally yours: Optron

                Коментар

                Working...
                X