Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жена и кола...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Що хулите така жените бре, вярно че има некадърни, ама честно казано това си им е в природата да се интересуват от маникюр, прически и гримове. Аз също преди знаех много малко за колите, като си взех първата кола си бях направо бос, но вече преминах през 2 стари коли и започнах трета, мога да кажа, че натрупах бая опит за устройството. Само да вметна, че редом с мен имам много приятели мъже, които си нямат и на представа какво има под капака.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #17
      vaskobravo написа:
      абе не знам щото аз познавам поне 2 жени който са истински шофьори
      А сигурен ли си че са истински жени??

      Коментар


        #18
        Ще преразкажа накратко историята на един колега Uboy ,която разказа на последната Търновска среща вчера:Та кара си колегата в една тясна улица,с напрели от двете страни коли,място само една кола да мине в средата,кара си и насреща му жена,марката на колата и забравих,но беше нещо малко. Та вижда се от самолет,че не могат да се разминат и някой трябва да върне назад...спират и се чудят кой ще връща,но зад колегата се набиват още двама и очевидно дамата ще трябва да отстъпи,няма цяла колона да връща назад по улицата заради нея :D Та осъзнава го оная и се почва...двуомене какво да прави,ръцете ту на волана,ту на скоростния лост,очите в огледалата,ту горе,ту встрани...колата не помръдва,тя явно се е паникьосала тая и нищо не може да направи...очите и шарят,цвета на лицето и се променя...ясно ви е какво и е в момента,явно изобщо не знае какво да направи...И какво очаквате се случва...тя просто слага двете ръце на волана,главата се тръшва върху тях и се разревава...добре,че е бил някакъв човек,да слезе,да я изкара от колата и да върне до място в което да я вкара,така че да не пречи на останалите да минат....Е питам,това какво му се вика?Аз го наричам просто "жена шофьор"-такова животно нема...
        ex.Мареа ТД100

        Коментар


          #19
          BULLDOG написа:
          То това за жените си е самата истина.Просто не им е призвание да шофират.На някои и да мислят
          Предполагам, че има доста, дето могат да карат, но човек забелязва само тия, дето му пречат.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #20
            че има жени който могат да карат и са добри шофьори и разбират има. тука спор няма. аз познавам такива. но има и противоположности. един приятел който работеше на бензиностанция ми каза че дошла някаква мацка с джип и му показала стара касова бележка за да види какво да й зареди че тя незнаела
            Fiat Bravo SX 1.4 12V

            Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
            Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

            Коментар


              #21
              topuzko написа:
              че има жени който могат да карат и са добри шофьори и разбират има. тука спор няма. аз познавам такива. но има и противоположности. един приятел който работеше на бензиностанция ми каза че дошла някаква мацка с джип и му показала стара касова бележка за да види какво да й зареди че тя незнаела
              Е, тази е избила рибата!
              NOW: ???
              Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
              Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

              Коментар


                #22
                Е ТВА Е КОЛАTA

                Коментар


                  #23
                  Едно 98% от жените не стават за шофьори. Но съм виждал жени да паркират в тясното междублоково пространство, където паркирам за работа, наистина по мъжки. В същност съм виждал и мъже, които паркират като първите 98% от жените.
                  The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                  Коментар


                    #24
                    paralesa написа:
                    Е питам,това какво му се вика?Аз го наричам просто "жена шофьор"-такова животно нема...
                    Аз си спомням преди 1-2 години някъде бях на село и отивам да мия колата на една чешма в края на селото. Нещо нямаше вода и аз тръгнах да търся друго подходящо място. тръгнах по една тясна улица нагоре. Карах, карах и видях, че няма смисъл да продължавам- напред само къщи имаше. Намерих една перпендикулярна уличка право нагоре и реших, че ще дам назад колата, ще си направя маневрата и ще се върна. Е да, ама нещо не си прецених възможностите и с една маневра не успях да взема завоя. Задна, газ... ама колата тръгна напред, а бях на по-малко от метър до една ограда. Паникьосах се. Първата ми мисъл беше да дръпна ръчната, ама тогава нямах ръчна. Голям кошмар беше. Звънях на приятели да ги питам какво да правя, ама нещо не ми помогнаха съветите им. Видяло се беше, че трябва да звънна на баща ми. Звъннах му и трябваше само да го почакам да дойде. През това време обаче мина някаква кола. И почва да ми мига да се поместя. Ама аз нито напред, нито назад. Човека слезе и сложи по един камък пред предните гуми и накрая той ми я изкара. Действително повечето жени шоферки са като мен, ама има някои доста добри. недейте да ги слагате всички под общ знаменател.
                    Един за всички, всички за мен

                    Коментар


                      #25
                      Да си кажа честно...

                      Имам претенцийте,че съм внимателен шофьор.Доста годинки практика.Но признавам,че без мъж не става! Наложи ми се да да оправям/не аз де/ гърне и отидох.Г-на само като видя колата и каза: "На тези коли не се правят,трябва ново!" Рече и отсече! Дори не си направи труда да го погледне! Вбесих се!Спонтанно в яда си казах: Искам мъж!На него едва ли бихте му отговорили така! Бях погледната странно,г-на се довлече до Бравото,наведе се бавно,погледна гърнето и хоп стигна до великото заключение : "Ааааааааа....това може да се направи...." Затова и се регистрирах във форума Ви,защото съм Жена,но за съжаление без мъж не става....

                      Коментар


                        #26
                        Преди две години минавам колата на преглед. Пред мен - една жена, на която явно са й връчили една нова колица, но, незнайно защо, тя е решила да я прекара на преглед. Онези от гаража това и чакаха - почнаха да се занасят с мадамата - "къде е пожарогасителят?", тя се обади по телефона, явно на този, който й е дал колата - "къде ми е пожарогасителят?". Затвори, онези пак - "къде е триъгълникът?" Тя звъни пак - "къде ми е триъгълникът?". И така продължиха да се майтапят с нея. После дойде моят ред, аз бях натоварил в багажника зимните гуми, понеже след това смятах да ходя да ги слагам. Онези само ми казаха - "предполагаме, че пожарогасителят ти е наред и имаш всички необходими работи" и продължиха със същинския преглед. И една случка, подобна на тази, която разказа колегата paralesa. Пак така, на едно тясно място, една мацка с Голф и насреща й едно такси. След мацката идва друга кола, но отпред не могат да се разминат и тя трябва да даде малко назад, за да може да мине таксиджията. Мацката се мъчи, мъчи да включи на задна и така и не успя и накрая сложи безпомощно ръце на волана, та се наложи таксиджията да даде на заден почти цялата уличка, за да стане разминаването.
                        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                        Коментар


                          #27
                          style34 написа:
                          Едно 98% от жените не стават за шофьори. Но съм виждал жени да паркират в тясното междублоково пространство, където паркирам за работа, наистина по мъжки. В същност съм виждал и мъже, които паркират като първите 98% от жените.
                          Може да не става шофьор от мен, но до сега винаги съм успявала да паркирам. Дори се чудя какво им е толкова сложно на повечето жени да паркират колата. Даже успявам да изкарам колата назад през една тясна порта. Е вярно, че веднъж ми се случи да съсипя малко предната броня баш на тази порта, но това беше в самото начало на шофьорския ми стаж...не знам дали знаете, колко ни учат да паркираме на курсовете.Само да не чуе дявола.Дано и за в бъдеще да нямам проблеми с паркирането.

                          Коментар


                            #28
                            Няма мъж,няма жена.Шофьор и ку*ва не се създават.Те се раждат такива!!

                            Коментар


                              #29
                              Малоумници шофьори има колкото щеш, в понеделник трябваше да върна около 500м. на задна по нагорнище, защото един пе...с не можа да върне 20 метра, за да се разминем, ако не се бяха наредили още 2 коли зад него не знам какво щеше да се случи с него и кирливата му астра.
                              --Старата ръжда любов не хваща!--
                              156 sportwagon 1,9 jtd 115
                              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                              Коментар


                                #30
                                Спомням си бившата ми жена какво правеше с пунтото...1. Паркирането ставаше като помоли някой случаен минувач да си остави колата и да паркира нейната.2. Паркирането - само назад ставаше по случайност, и ако стане се отпразнува.3. Скоростите се превключваха с минаване през неутрална, и разтърсване на лоста настрани, щото така била разбрала от шофьорските курсове.4. Боята тип "Перла" покрива "купчина ламарини" и "голяма работа че съм я чукнала" и какво като " няма останала здрава ламарина".5. Разминаването става с удряне на огледала щото колата е "много широка".Вчера майка ми каза че паркирала в градинка под дърво и била "много изненадана" като я дигнали. Също толкове беше изненадана като беше паркирала колата почти на средата на улицата и някой камион си беше направил място да мине...Или като я беше цапнала в дърво, призна си като забелязахме че задните светлоотразители на бронята на Бравото липсват. Това си е до човека, не до колата или до пола.
                                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                                Коментар

                                Working...
                                X