Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авария със задно стъкло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Явно в учебниците си има обяснение за такова явление аз съм виждал как се пръска автомобилно стъкло без дори да е поставено на колата и на слънце бе беше. А иначе съм мъкнал двоен стъклопакет 2 м. който се огъна буквално а остана здрав.
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    Коментар


      #17
      nasty написа:
      а как се оправи нова врата или само стъкло , и каско нямаше ли ?
      Ново стъкло, 240 лв (нямам каско) и даже ми надраскали на места боята докато махали счупеното стъкло, да ги таковам

      Коментар


        #18
        tyson написа:
        Пиша и аз в темата от любопитство.Та случката с нашето служебно чисто ново Поло беше същата.Както си стоеше мирно и кротко му се пръсна задния прозорец????!??!?!И на мен ми е любопитно на какво се дължи това аджеба?Ебати случките
        При мен случая беше съвсем друг, описал съм го в началото на темата, баса изигра голяма роля

        Коментар


          #19
          колега скоро сменях трета врата.взех я за 200лв. заедно с ляв стоп.за боядисване около 130-150лв
          Renault Laguna 1,9 dci 2002

          Коментар


            #20
            Paco-G написа:
            nasty написа:
            а как се оправи нова врата или само стъкло , и каско нямаше ли ?
            Ново стъкло, 240 лв (нямам каско) и даже ми надраскали на места боята докато махали счупеното стъкло, да ги таковам
            e добре е горе долу...тц от каско вреда няма само ползи
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар

            Working...
            X