Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    коцев написа:
    Даскал се гледа право в очите :D
    Е да де...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #92
      Vladim написа:
      Pecho написа:
      coolboby написа:
      Здравейте! Да ви попитам.. някой правил ли е тест драйф на някои от моделите на Фиат...
      Тъй тя... такава е днешната младеж-продукт на учители с мизерни заплати и незаинтересивани родители.
      Едва ли има нужда от такъв коментар...не говоря за учителите..говоря за израза "незаинтересИвани родители" .. Едва ли може да се съди за възпитанието на един човек за начина по който е написал дума на английски....Приемам коментара ти лично...

      Коментар


        #93
        coolboby написа:
        Едва ли има нужда от такъв коментар...не говоря за учителите..говоря за израза "незаинтересИвани родители" .. Едва ли може да се съди за възпитанието на един човек за начина по който е написал дума на английски....Приемам коментара ти лично...
        Именно! Английските думи се перефрезират писменно на български така, както се изписват в оригинал! А именно-Drive/Драйв! Мисля, че родените през 1990г. трябва да знаят това по-добре от мен! Относно коментара ти по повод моята грешка-да! Сбъркал съм една буква, несъзнателно!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #94
          То ясно стана ОФФ, ма само да кажа, че отговора на coolboy ми хареса. Владим - тъпо е да генерализираш - няма хляб там. Има много кадърни младежи, има и отрепки.Тук не сме литературен клуб и всеки прави грешки - очевидно...
          Пеш
          ----
          Ex Peugeot 206 -Служебен
          ----
          Ex Brava 1.6 16V ELX

          Коментар


            #95
            ЕЕЕхеййй яяя ми нали тва си е темата де !Я да продължавате с грешките , моля ви!Ето например как aktiv си суши колата :май се беше понамокрила бая ама я изсуших хубаво на слунцето и пак не пали...
            ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

            Коментар


              #96
              Rayo написа:
              ...Оттогава - колата заспа, никакви проблеми. Пали, върви, не пуши при каране. Щастие в чист вид. Еуфория и нирвана. ...
              Колко му трябва на човек! :D
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #97
                Pecho написа:
                Rayo написа:
                ...Оттогава - колата заспа, никакви проблеми. Пали, върви, не пуши при каране. Щастие в чист вид. Еуфория и нирвана. ...
                Колко му трябва на човек! :D
                Яко!!! Душичка, да му завидиш! :D
                Пеш
                ----
                Ex Peugeot 206 -Служебен
                ----
                Ex Brava 1.6 16V ELX

                Коментар


                  #98
                  Колеги поради голЯмия интерес и особеДно след случилото се последните дни с бензина, много хора се интересуват от газ и в повечето случаЙ от газовите инжекциЙ проЙзведени в Бг поради добро отношение цена /качество. Ще си позволя да публикуваН инструкциЙте и техническите ДАНИ на едни от най?разпространените марки БГ проЙзводство и някоЙ италЯнски фирми. А аз си позволявам да направя темата важна. zgabrovskiPS.Открийте 11-те грешки!(щом така сме тръгнали...)

                  Коментар


                    #99
                    sasco написа:
                    Колеги ( , ) поради голЯмия интерес и особеДно след случилото се последните дни с бензина, много хора се интересуват от газ и в повечето случаЙ от газовите инжекциЙ проЙзведени в Бг поради добро ( СЪ ) отношение цена /качество. Ще си позволя да публикуваН инструкциЙте и техническите ДАНИ на едни от най?разпространените марки БГ проЙзводство и някоЙ италЯнски фирми. А аз си позволявам да направя темата важна. zgabrovskiPS.Открийте 11-те грешки!(щом така сме тръгнали...)
                    Аз пък открих 13
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      toshe написа:
                      То ясно стана ОФФ, ма само да кажа, че отговора на coolboy ми хареса. Владим - тъпо е да генерализираш - няма хляб там. Има много кадърни младежи, има и отрепки.Тук не сме литературен клуб и всеки прави грешки - очевидно...
                      Не генерализирам, а конкретизирам! В училище, както и в живота всъщност, който има желание се учи, а който не остава неук. Така, че не виждам, какво толкова сме заспорили!? Всеки има право да се излага така, както най-добре умее!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        sasco написа:
                        Колеги поради голЯмия интерес и особеДно след случилото се последните дни с бензина, много хора се интересуват от газ и в повечето случаЙ от газовите инжекциЙ проЙзведени в Бг поради добро отношение цена /качество. Ще си позволя да публикуваН инструкциЙте и техническите ДАНИ на едни от най?разпространените марки БГ проЙзводство и някоЙ италЯнски фирми. А аз си позволявам да направя темата важна. zgabrovskiPS.Открийте 11-те грешки!(щом така сме тръгнали...)
                        Колегата явно си има странен стил на писане... Както забелязваш обаче мнението му е било пооправено. Ето ги и следващият му пост:qnisZНапреднал шофьорРегистриран на: 21 Яну 2007Мнения: 154Пуснато на: Пон Май 21, 2007 12:06 am Е щом ще е важна да я направин найстина с още няколко който можа да намерите на нашия пазар.Май ключарят ще бъде изместен от първо място! :P
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          AnaboliyФиат фанатикРегистриран на: 17 Ное 2005Мнения: 580Местожителство: София 16 СтудентскиПуснато на: Нед Юни 10, 2007 9:19 pm
                          Anaboliy написа:
                          http://anaboliy.servehttp.com/fiat.nth Чакам коментари и ако обичате моля не прагиатствайте не че мога да ви забраня, но все пак, доста се постарах
                          Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            Във връзка с възстановяването на точки:
                            tomazo написа:
                            аз като системен нарушител го казвам най-отговорно ! ...
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              toshe написа:
                              Pecho написа:
                              Rayo написа:
                              ...Оттогава - колата заспа, никакви проблеми. Пали, върви, не пуши при каране. Щастие в чист вид. Еуфория и нирвана. ...
                              Колко му трябва на човек! :D
                              Яко!!! Душичка, да му завидиш! :D
                              :D радвам се, че съм ви развеселил !
                              Тойота Приус

                              Коментар


                                Vladim написа:
                                Именно! Английските думи се перефрезират писменно на български така, както се изписват в оригинал! А именно-Drive/Драйв! Мисля, че родените през 1990г. трябва да знаят това по-добре от мен! Относно коментара ти по повод моята грешка-да! Сбъркал съм една буква, несъзнателно!
                                Английските думи се перифразират писмено на български така, както...............Няма такива думи като "перефрезиране" и "писменно". Интересни коментари правиш, а в същото време не познаваш граматиката на собствения си език.

                                Коментар

                                Working...
                                X