Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    kluchar написа:
    Е кве праграми за Пунто Сигурно е било релето или някоя буксаКво му беше
    Явно пише на тъмно или с изтрита клавиатура.Тъкмо се зарадвах ,че няма нередности.
    kluchar написа:
    Хубаво е да има събирания сега поне има много хотели места за обикаляне и гледане Стига да НЕ са с куверти / предваритело меню и спане 50 лв на стая Ориганизирането не е толкова сложно стига да има желаещи
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      Това да не знаеш как се пише България не мога да го разбера.
      Прикачени файлове
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        Освен правописа и ....
        willow75bg написа:
        -----за Ключаря.Поръча ми части и освен,че не ги иска,а не отива и в Еконт-а да си поеме транспорта.Не си вдига и телефона,лъже на лично и т.н.Това за мен е абсурд,потребител с толкова "прослужено"време и постове да се държи като женски полов орган.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          HATPOBEH написа:
          .... от там хванахме за Монтана през Петрохан (взехме Мазда-та от Монтана) и връщане към Нова Загора през Враца - Благоевград - София - Пловдив - Ст. Загора - Нова Загора
          Интересен маршрут . Сигурно е имал в предвид Ботевград.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=107687
            Synthy написа:
            http://www.youtube.com/watch?v=MWSZyvqVPrsКоя е актрисата от клипа?
            kluchar написа:
            Пише че е Groove Coverage
            krasio_79bs написа:
            Шъ мъ утряпиш от смех.
            00' Bravo 105 JTD

            Коментар


              mitaka_neikov написа:
              Фиата е пълен СТОК :D ,само с по-голямо турбо, дюзи и ремап .
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                kluchar написа:
                На барабаните от вътре има една дупка с капаче от там може да прибереш накладките и то пред също има 2 дупки там като е на точното място също Сигурно ще се наложи да се сваля барабана
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  y.boshnakov12 написа:
                  Имам от Браво 1.6 ако фсеоште неси намерил
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    Tornado написа:
                    y.boshnakov12 написа:
                    Имам от Браво 1.6 ако фсеоште неси намерил
                    Туй "фсеоште" в първия момент не можах да го осмисля Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      avvasilev написа:
                      S_BANKOV написа:
                      Абе ина теб и на тоя младеж над теб много пъхи съм ви казвал че авите са ви дъвени ама айде.Какво ти трябва?
                      Ключар, защо пишеш от профила на Банков?
                      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                      .

                      Коментар


                        cs_aleksandar написа:
                        avvasilev написа:
                        S_BANKOV написа:
                        Абе ина теб и на тоя младеж над теб много пъхи съм ви казвал че авите са ви дъвени ама айде.Какво ти трябва?
                        Ключар, защо пишеш от профила на Банков?
                        Това е старо, вече, бе!
                        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                        Коментар


                          avvasilev написа:
                          Това е старо, вече, бе!
                          Е да ама никой не го беше постнал тук
                          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                          .

                          Коментар


                            Bloodeath написа:
                            Значи пиша всичко от самото начало какво се случва купих браво 1.4 12v на скоро и поради това нямам много понятие за съмия автомобил.... карах карах и на едно кръстовище почнаха да пращят едни пари из под капака направо се хванах за главата слизам отварям капака и виждам че е от един маркуч който излиза от мотора седи от дясно на коша заобикаля мотора от дясно и влиза в инжекцията той е единствения маркуч от дясно и даже е хванат с щипки за кутията на ремаците и където влизаше в мотора беше хванат със скоба и се беше цепнал от там така смених маркуча налях вода обезвъздуших всичко колата стана пушка карах 2/3 дни и по един стръмен баир на горе из под капака пак едни пари едни чудесии викам си сигурно друг маркуч гледам няма никъде сцепено или нещо от рода изчаках колата да изстине налях вода само долях никъде не течеше запалих колата и всичко беше супер се едно нищо не е станало даже не обезвадушавах и продължих да си карам нямах проблеми но защо ми се случват тези работи не знам давам информация която може да е полезна......на един приятел му се стори че маркучите са доста надути един друг ми каза че ми е бил сменян радиатора и май не бил оригинален до колкото разбрах но е голям не са сложили някой малък предишния собственик ми каза че била с датчик на лада (на радиатора) и не знам нормално ли е перката да се включва чак на 2 чертички след средата на градусомера на таблото (примерно ако са 10 тя включва чак на 7-ма д/г ) и през другото време когато колата е ОК градусите седят 1 чертичка под средата попринцип какво става казвайте мнения смело искам помощ датчика ли да сменя да не гълта въздух от някъде и да се получават въздушни възглавници в радиатора и да прегрява???? водната помпа да не работи не ми се вярва като обезвъздушавам хвърля яко вода от всички пропки дори промивах маркучите радиатора и охладителните пътища на мотора преди 2 дни с маркуча от чошмата с налягане и днес ми прави тва .... :Х
                            Това може да участва в рекордите на Гинес за най-дълго изречение Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
                            Fiat 1.4 12V
                            Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                            Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                            Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                            Коментар


                              kluchar написа:
                              Виж маркучаКато натискаш спирачката се товари двигателя затова оборотите играятНа сервото маслото как е червено ли е или кафяво
                              Fiat Punto 1.1 6Speed

                              Коментар


                                А това?
                                kluchar написа:
                                Последон пие че няма да се спира PUNTO...
                                Наздраве, Последоне! Вероятен превод: Последно ли е, че няма да се спира Punto
                                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X