Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    lubo_Y10 написа:
    Ква мелодия свирят? -"Парла пюпяно ени суно семпира?"
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      bobi_82 написа:
      Турбото няма луфтове,не гори масло,напълно работещо.Има откъртени перки на топлата част на снимките се вижда.Цена 250лв.
      изобщо - напълно работещо турбо с откъртени перки

      Коментар


        pepi_velev написа:
        Колата е фиат улис 2.0 турбо бензин
        kluchar написа:
        Е щом е дизел...

        Коментар


          Лада форум:Заради тоя механичен карбуратор, който сложих съм си играл 2 дни да го оправям, и след това съм сънувал кошмари с карбуратори (това е наистина), но си заслужава всяка минута от тея 2 дни.
          1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

          Коментар


            marioa6 написа:
            ..............Прави ми впечатление че го прави най-много на 4 и 5 скорост и то когато колата е по инерция.
            Не е ли малко ... сранно, хем на скорост, хем по инерция :D :D :D
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              Plastex написа:
              То сложи само на амортисьорите къФ зор се пада само от шибане на гаджета из къра.
              :D
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                mitko_stalev написа:
                еми колега еся го пуснах да се зарежда акумулатора долях му стилизирана вода че от дупчиците поне 4 бяха почни на сухо и сега дано светни това око зелено ще го зареждам мин 12 часа да видим какво ще покажи после
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  Горният цитат е част от една по-голяма тема, като моят съвет е да я прочетете внимателно. Темата е една от най-забавните напоследък. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=94255

                  Коментар


                    mitko_stalev написа:
                    Датчик хол или проблем със стартер?Едва върти като е топлаоблем като колата загрее неиска да пали докато не поистини тук много саформеници говорят за прословутият датчик на Хол така наречен датчик на колянов вал.Онзи ден свалих датчика наистина беше бая натрупан с мрасотия почистих го монтирах си го нямах проблеми до тази вечер колата пак започна да ми прави сащия номер като загрее не иска да пали. какво да правя вече незнам дайте ми някой савет. Според мен датчика си работи защото като го свалих изцяло се пробвах да запаля изобщо неискаше да пали колата. като си го монтирах и запали..
                    Вярно интересна тема
                    ogi28b написа:
                    mitko_stalev написа:
                    Значи колеги още 1пат обеснявам проблема ШИБАНАТА МИ ТАРАТАЙКА КАТО ЗАГРЕЕ НЕ ИСКА ДА ПАЛИ. Имам чуството че тока на акомолатора го няма като завартя шибания ключ лапите светват нормално все 1 си има ток на акомолатора като завартя още 1-пат фактически вече да паля лампите ми отслабват едвам едвам се виждат . като изтини колата си пали като КУРШУМ !!!!!!!!!!
                    Занеси ш**ания стартер на ремонт, а докато е свален - зареди ш**ания акомолатур, после като палиш - натискай спирачкити, че ако пали като коршум, не можиш да я стигниш.
                    Fiat 1.4 12V
                    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                    Коментар


                      bmahob написа:
                      9-10/100 ръзход, като пак повтарям 70% се кара извънградско
                      kluchar написа:
                      За дълги разстояния трябва да е 7.5 това е ако е в градски условия е друго.
                      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                      Коментар


                        Danchojn написа:
                        krasio_79bs написа:
                        Чудесия направо.По обективен тест не съм чувал да се прави никъде по света.
                        Така е, щото не познаваш човека! Аз също не го познавам, но знам ЧЕ НЕ ЛЪЖЕ.
                        Доста "убедително" казано.
                        Fiat 1.4 12V
                        Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                        Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                        Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                        Коментар


                          dikanio написа:
                          .... Единствено разлика във вървежа съм забелязал, когато веднъж сипах 96 Extra Force на Петрол. Колата по-добре поемаше от ниски обороти, а всички с 1.6 много добре знаят, че като карат по-малко от 3000об/сек и натиснат педала на газта, колата се чуди да тръгва ли, да не тръгва ли, все едно има турбо-дупка :D
                          Както се казва: Уау! Само ино и шес!
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            Няма да казвам кой е автора.
                            Това е София тука да шофираш трябва да си със стаж на дираджия .
                            FIAT FORUM BULGARIA
                            Ракията е над политиката

                            Видео от Италфест 2011

                            Коментар


                              Pecho написа:
                              dikanio написа:
                              .... Единствено разлика във вървежа съм забелязал, когато веднъж сипах 96 Extra Force на Петрол. Колата по-добре поемаше от ниски обороти, а всички с 1.6 много добре знаят, че като карат по-малко от 3000об/сек и натиснат педала на газта, колата се чуди да тръгва ли, да не тръгва ли, все едно има турбо-дупка :D
                              Както се казва: Уау! Само ино и шес!
                              Това не е бисер, а си е самата истина
                              кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
                              кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

                              Коментар


                                А с това кандидатстваш за поредния бисер ли? :D (Жокер: 3000об/сек)
                                VALIO_RACING написа:
                                Pecho написа:
                                dikanio написа:
                                .... Единствено разлика във вървежа съм забелязал, когато веднъж сипах 96 Extra Force на Петрол. Колата по-добре поемаше от ниски обороти, а всички с 1.6 много добре знаят, че като карат по-малко от 3000об/сек и натиснат педала на газта, колата се чуди да тръгва ли, да не тръгва ли, все едно има турбо-дупка :D
                                Както се казва: Уау! Само ино и шес!
                                Това не е бисер, а си е самата истина
                                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X