Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    reter написа:
    radun написа:
    Продавам алуминиеви джанти оригинални за фиат , 6х15 , 4х98 , ет-40 , отлично састояние, бес заварки и кривини, не са карани в балгариа. Цената е 280лв за 4-те, моля бес бартери. Тел ми е 0888 442780.
    това вече на нищо не прилича
    и това също, но явно на уникалния основен фон не се забелязва

    Коментар


      От обява в нашия форум:
      Екстри: двуозонов климатроник.....
      Те такъв климатроник, не бях виждал. Да превърща О2 в О3, че и "дву-" . Нищо, поне имаме решение за проблема с озоновите дупки .
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        от продава...Продава се Форт Фиеста 1997г. - 1300 лв.
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          donnna написа:
          от продава...Продава се Форт Фиеста 1997г. - 1300 лв.
          Този Форт, във кой щат е, че мисля да го взема за тия пари
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            заключена тема за заключване на тема
            Прикачени файлове

            Коментар


              е не ти просто изби рибата
              Vladim написа:
              Бисери от форума. Защото никой от авторите им не си е взел поука... 1.Кажи ако не си навид ,защото имам кандидат да ги купи! 2.Иас имах такав проблем но ако нямаш липсващи парчета може да свалиш стопа да го намажвш с еплоксидна смола съвсем тънки на спуканото място когато исъхне да изшкуриш с ситнс шкурка както и целия стоп с водна шкурка около 800 куписи спрей за червени стопове ас лично го направих с лак за металик и малко червена боя за оцветяване и си ти после ,успех 3. Искам да попитам дават ми едни спортни пруйижини червени и са на Голф 2 сте станат ли на фиат уно МК1 турбото и ако стават да ги зимам 4.абендикс за Фиан Брава някой знае ли къде може да се намери този абендикс за Фиат Брава 1.6 Каде ли не го търсих и никъде няма такова нешто. 5.Акумулатора е Монбат,гаранцията е заверена до 2008 август,почти не е ползуван,защото си купих Браво с хубав Бош на нея 6.A рази пласт маса около бутина излиза без да се разглобява кората така ли?А с какво да я изкарам ако е така ако я напана с отверка няма ли да я нараня? 7.Значи когато оборотите се стабелизират и да натискам спирачката всичко си е добре, нешто което забелязах днес е че майсторите които са ми сменяли горивния фиутър не са бутнали едната букса те са две от там да не ми дава грешки в компютъра. 8.Модул за обогатяване на горивната смес. Ето това е един модул които е универсален и става както за атмосферки, така и за турбинки Идеята е че променя сигнала от ламбда сондата към компютъра, като никога не изпада в краиности (за да няма проблеми с работата на двигателя) и така убогатява горивнта смес Лесно за инсталиране и изглежда и звучи добре като замисел , но дали наистина има ефект ??? (или аз халуцинирам )Нека вещите да оставят по едно мнение и също така вреди ли на колата ? П.С. Аз лично си сложих и каточели като загрее колата и ламбда сондата започне да дава сигнали все едно получава шут отзат и скача колицата. 9.и при мен има този проблем но като влизам от труги места някаде го няма / от труги компютри / 10.подкрепиям те напално НЕ НА АГРЕСИЯТА ПО ПАТИШТАТА

              Коментар


                matev18 написа:
                ем ако ти кажа колко харчи ще се изплашиш..10/11 на 100 на един приятел дядо му има същото и каза че му харчи 6 на 100 грацко с каране до 60км и чат пат пуинерция :D
                ей, т’ва пУинерцията пести яко гориво, особено ако е граЦко и шофьора е на 18

                Коментар


                  dqvola6669 написа:
                  здравейте колеги,вчера докато си карам ми излезе този надпис на стилото и светна една крушчица в оранжев цвят според мен доколкото мога да си го преведа е някоя крушка по таблото изгоряла разглобих където са уредите имаше изгорели 2 смених ги обаче не се оправи някой знаели какво може да е друго?п.п. Благодаря предварително!
                  kluchar написа:
                  Да на № битрябвало да е щкото като пуснеш в Гугъл NUM PLATE BULPизлизат № на коли и BULP е крушка та това трябва да е
                  infineon написа:
                  kluchar написа:
                  Да на № битрябвало да е щкото като пуснеш в Гугъл NUM PLATE BULPизлизат № на коли и BULP е крушка та това трябва да е
                  Въх уби ме
                  kluchar написа:
                  Ми като питаш Гугъл кво е това NUM PLATE BULBна снимки излиза все № и крушки за номера А пък по добре сако се отвори книжката там пише всичко
                  мъкааа
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    radun написа:
                    Продавам алуминиеви джанти оригинални за фиат , 6х15 , 4х98 , ет-40 , отлично састояние, бес заварки и кривини, не са карани в балгариа. Цената е 280лв за 4-те, моля бес бартери. Тел ми е 0888 442780.
                    Да напишеш България с две правописни грешки
                    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                    Коментар


                      reter написа:
                      radun написа:
                      Продавам алуминиеви джанти оригинални за фиат , 6х15 , 4х98 , ет-40 , отлично састояние, бес заварки и кривини, не са карани в балгариа. Цената е 280лв за 4-те, моля бес бартери. Тел ми е 0888 442780.
                      Да напишеш България с две правописни грешки
                      С три, всъщност - балгариа Ама на джантите им знае всички характеристики, а къде живее - не знае... Утре може и за кмет да се кандидатира...

                      Коментар


                        "Преди 2 години претърпя нещо като удар в предния десен калник"Какво ли ще да е било Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          ’’колега в пардела купува си го пуснал ’’интересно какво ще да е това :D :D :D

                          Коментар


                            "Продавам стАпало"А какво по дяволите означава стъпало и защо просто не се използва хубавата дума Усилвател?!
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар


                              M5kov написа:
                              "Продавам стАпало"А какво по дяволите означава стъпало и защо просто не се използва хубавата дума Усилвател?!
                              Може да има много стАпала човека и се измаря докато се качва и слиза по тях всеки пит когато излиза от дома си и се прибира Но и в твоята логика откривам пропуски, колега - усилвател на какво ?
                              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                              Коментар


                                nikolovvd написа:
                                Имам няколко съмнения.1. Някъде може да има задръстване със силно казано боклук, но то намалява въздушният поток, което от своя страна води до повишаване на температурата.2. От лични премеждия съм стигнал и до друг проблем. В барабана има една лампа, която има прозрачно капаче. В течение на времето това капаче става крехко и като се отчупи някой зъбче и започва да влиза влажен въздух. При мен дори бе паднало и след известно време стана - БУМ. Дрехите останаха влажни вътре и капака не се отваряше. Иначе хората го направили много грамотно за ремонт. Отвиваш 4 винта и предният капак се отвара като вратичка и всичко е пред теб, но понеже 2 см от една писта се бяха изпарили голям зор видях.Като начало защо не опиташ да я пуснеш на по-ниска температура и да проследиш поведението й? Друго което ми идва на ум е нагорял контакт някъде. Нали са с едни кабелни обувки, които се нанизват и с течение на времето материала се "уморява" и не прави добър контакт. От тук идва повишено контактно съпротивление и съответно отделяне на топлина в тази точка. При мен този проблем се появи при терморегулатора на бойлера. След като ми изключи главната термична защита и видях, че защитната пластмаса на обувката се е стопила го превключих от 3 на 2 kW, а като изгоря нагревателя 2 kW сега е на другия - 1 kW. Сега съм купил частите за ремонт и чакам да изгори, но вече с напикано домашно! :DОще нещо се сетих! Отваряте ли прозореца, когато работи сушилнята?
                                Сега съм купил частите за ремонт и чакам да изгори, но вече с напикано домашно! Very HappyОще нещо се сетих! Отваряте ли прозореца, когато работи сушилнята?темата за сушилнята :D
                                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                                UNO 1.0 FIRE

                                Коментар

                                Working...
                                X