Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    u_bo написа:
    martin milev penkov написа:
    ЗДРАВЕИТЕ КОЛЕГИ И МЯТ КЛАПАН ПРОТЕЧЕ ОТ КАБЕЛ4ЕТО АС ПОКРЕИ КАБЕЛЧЕТО НАМАЗАЬ САС СЕЛИКОН ЩЕ ИМАЛИ ЕФЕКТ ИЛИ ТРЯБЖА ДА ЖЗИМАМ НОЖ
    първи пост на колегата
    Ако и следващите му са в този дух, пази боже.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      iliq_ciralaздр. зна4и преди 2 години с един форд бях се бласнал вав един сталб .аз нали сам си селско мом4е викам си ко да ги викам катаджиите . един мои приятел ме издарпа и ас прибрах колатав двора . и след два дена полицаите доидоха в кашти и питаха за колата искали да я видят .макар че те нямат право да влизат така без заповед им разреших .послеми писаха акт. затова 4е сам избягал о птп.послеми идва наказателно поставление 350лв. глоба и 3 месеца лишаване от провоспособност.отидох при адвоката и тои ми каза 4е може да го обжалваме и ми даде гаранция че ще спечелим делото .почнахме делото то излезе че в елхово не можели да пишат актовеи накрая спе4елих делото и нямах нито актове нито нищо само с 5олв за адвокат
      Fiat Punto 1,1- 1996г.
      газ-бензин , "Lovato"

      Коментар


        Neno Er написа:
        iliq_cirala...бях се бласнал вав един сталб
        Такова ще е вече, бай Нено.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          Бе той катаджийския акт го е избегнал ,ама не знам дали ще избегне акта на някой модератор , че с такова писане отиваме вече там дето не ми се иска да отидем.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            "тандар двд и телевизор за кола чете двд мп3 мп4 висиди и други има четец за карти и уезби вход сас кабел забележка работи само картата другото не работи"
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              ЦЕНА: 6200 ЛВ МОЛЯ БЕЗ ЕКСПЕРНИ ОЦЕНКИ И СУПЕР РАЗБИРАЧИ КОЛАТА МОЖЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ В СЕКИ ЕДИН ОТОРИЗИРАН СЕРВИЗ НА ФИАТ ТОП СЪСТОЯНИЕтел. 0898 69 69 67
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                Vladim написа:
                fiatmaniak написа:
                Много сте ми интересни. ...
                И ти си ми интересен, ама не толкова. ...... Останалата част от коментара ти няма да го коментирам, че ще се почетвъртя :D

                Коментар


                  Може да са му взели книжката за 6 месеца заради неправилна употреба на алкохол или много превишена скорост в града.
                  Не можах да се сдържа: Неправилна употреба на алкохол
                  Manowar - Татко
                  Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                  Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                  Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                  Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                  Коментар


                    fihi написа:
                    Може да са му взели книжката за 6 месеца заради неправилна употреба на алкохол или много превишена скорост в града.
                    Не можах да се сдържа: Неправилна употреба на алкохол
                    nikolovvd написа:
                    Може да са му взели книжката за 6 месеца заради неправилна употреба на алкохол или много превишена скорост в града.
                    без да го криеш колегата нека всеки от нас да се види тук :D :D
                    КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                    Коментар


                      Ключар, май нещо си пипал по колата на човека и си забравил...
                      Genchoo написа:
                      закарах я на 1 известен тука из форумите майстор ама няма да казвам кой да не се обиди защото верно оправи ми колата запаликаза , че и той обаче не знае как я е оправил
                      kluchar написа:
                      Ми обади му се да дойде на място .Може пък да помогне .
                      Genchoo написа:
                      /?????????????????????????????

                      Коментар


                        Колеги искам да попитам радиотор от фиат пунто 1.2 ще стани ли на 1.1 , мерси предварително
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          Тази тема, цялата е за в бисерите.В общи линии:В: Колеги мига ми таблото, като пусна мигачи.О: Почисти буксите на стоповете, провери масата.В: Аз проблеми със стоповете нямам. Таблото мига, и радиото също.О: Имаш лош, контакт, търси лошият контакт!В: Като пускам реотана, колата вдига обороти.О: Провери за лош контакт!!В: Акумулатора е нов, какъв ми е проблема?? Проблема е, че не чете . Вярно, проблема може и друго да е, ама на първо време, поне това да беше свършил.
                          00' Bravo 105 JTD

                          Коментар


                            от Дизели:от главата не става НИЩО.Главата е изгнила много сериозно каране е явно с вода и как се рони алуминия просто не е истина това не го вях виждал...пак от същата тема:относно това гниене,лош антифриз или някаква лоша вода ли и аз не мога да си го обясня...
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              stefaka222 написа:
                              и на мен ми хареса УНИКАЛНО е Само че не разбирам руски и не го разбрах

                              Коментар


                                coupe20 Пуснато на: Чет, 13 Яну 2011 00:12:17 да допьлня има опция за задна скорост слагасе камера и се вижда на дисплея на заде

                                Коментар

                                Working...
                                X