Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    http://www.mobile.bg/11267364068485659продава Fiat Brava хеч век - Колата работи от 9м. 4бр. зимни гуми. Боята е МаХ МарА- с перли. 3бр. ключове.
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      Продаох фиаята и продавам и тях гумите са ултра грип 6 има една зима в тян 4-5 мм е грайфера 70лвДжантаа е перфектна 25 лв
      60 na 20
      може ли малко помощКакво е продал?Какво е останало?Колко струва това нещо?Подсказка напиши в "търсене" - фиаята
      FIAT MAREA 1.6 16V

      Коментар


        Из протоколите за ПТП на застрахователите в САЩ,,Пешеходецът ме блъсна и падна под автомобила.

        Коментар


          Мастурбирането е единственият начин да правиш секс с някого, когото харесваш .
          Виж бейби не сме глупаци,
          ние сме отбор от здравеняци.
          Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
          така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
          http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

          Коментар


            Аз имам един любим бисер. Моля никой да не се засяга. " Перник е единствения град в света, където може да те блъснат отзад, докато караш в насрещното движение!"
            Не спорете с идиоти! Те най-напред те завличат до нивото си, след което побеждават благодарение на опита си.

            Коментар


              Това е уж реален тапизъм!Блондинка продавачка в хранителен магазин.Влиза клиент и казва:-Може ли един хляб.Блондинката отвръща:-Какво да може един хляб?
              Seat Ibiza 1.2 12v,ex.Fiat Brava 1.9JTD 105
              ex bravo 1.6 16v,ex BMW 325 TD
              ex opel corsa 1.6 16v,ex reno clio 1.2 ex seat ibiza 1.4

              Коментар


                veni224 написа:
                Аз имам един любим бисер. Моля никой да не се засяга. " Перник е единствения град в света, където може да те блъснат отзад, докато караш в насрещното движение!"
                колега това може да се каже за всеки град.и разбира се, че не се засягам.
                първият ми автомобил беше ЖИГУЛИ
                Lancia Kappa 2.020v 155 H.P
                Велико Търново/ Горна Оряховица там ми е корена

                Коментар


                  shopovite написа:
                  Това е уж реален тапизъм!Блондинка продавачка в хранителен магазин.Влиза клиент и казва:-Може ли един хляб.Блондинката отвръща:-Какво да може един хляб?
                  Е тъй де, какво се очаква да може един хляб???Винаги ми е било мега смешно в магазин или заведение да питаш персонала може ли това, може ли онова... Особено "Може ли сметката"... Кво да може???
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    гледам обяви по сайтовете за продажбе на коли... на какво се натъкнах - една Марея ТД100....за нея пеше :Колата е в добро състояние но главата е спукана.Боята и салона са в много добро състояние просто колата е мръсна. друга обява : http://www.cars.bg/u162175вижте пробега на тази Марея
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      donnna написа:
                      вижте пробега на тази Марея
                      165 220 км

                      Коментар


                        16,325,678 км Колко са 16 млн. за един Фиат?
                        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                        Коментар


                          Халката е първата брънка от веригата
                          Независима! Белисима... с BRAVisima
                          ТД100, 1.9

                          Коментар


                            Тази тема е за бисери от форума, а не за вицове, анекдоти, афоризми и прочее...За тях има отделна тема... Темата ще бъде почистена пир първа възможност от спам-а и ще ви моля да се придържате към първоначалният и замисъл. Поздрави Киро.
                            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                            Нека Силата на бъде с Нас...

                            Коментар


                              Разчистих темата от офтопика. Моля без повече отклонения.
                              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                              Коментар


                                Pecho написа:
                                Разчистих темата от офтопика. Моля без повече отклонения.
                                Ок!

                                Коментар

                                Working...
                                X