Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    и като съм спрял не върви хич

    Коментар


      хвани единия, удари другия ...

      ... или каквото повикало, такова се обадило въпрос
      pe61 написа:
      цена на задна броня .ими кажи кав е цвета
      отговор
      bravogb написа:
      колега имам синя за 40 лж отли4на
      очевидно колегите отлично се разбират помежду си, но горните реплики пораждат у мен няколко въпроса:ясно е, че питащият иска "цена за задна броня"; освен това обаче, дава следната инструкция ".ими кажи кав е цвета"; тъй като наличието на "." в последния израз ясно показва, че колегата познава правилата за пунктуация, може да предположим, че е допусната неволна техническа грешка, при което е изпуснат един интервал, т.е. трябва да се чете " им и кажи кав е цвета"; добре ама, кои са тези, дето трябва да бъдат осведомени за "кав е цвета"??? може би има трета страна по сделката???после запитаният най-учтиво утвръща "колега имам синя за 40 лж отли4на"; и тук мистерията е пълна - каква е тая работа, дето първо е "синя", после се равнява на 40 лети джанти (лж)??? и накрая е "отли4на"???и още една мн. интересантна темаПродавам ЦЕЛИЯ ударен Фиат Брава 1.6 16v 98год, Автор: sueka, Видяна: 475, Последно мнение: Вто Мар 16, 2010 1:50 amhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=54620... но, както и нейният автор казва ...
      sueka написа:
      обявата вече не е актуална
      ... за съжаление на всички отчаяно търсещи Фиат Брава 1.6 16v 98год, който да е, не само тук-там, а "ЦЕЛИЯ ударен"
      2.4 JTD

      Коментар


        Re: хвани единия, удари другия ...

        pe61 написа:
        .ими кажи кав е цвета
        Мисля, че е изпуснат интервала след първата буква И. Получава се: "и ми кажи..."

        Коментар


          Re: хвани единия, удари другия ...

          Ernom написа:
          после запитаният най-учтиво утвръща
          И така, драги колеги ... Това е цитат от темата БИСЕРИ, в който наш колега критикува правописа на други наши колеги ... Пич ... запомни едно нещо от батко си ... "Преди да посочиш някого с пръст, първо виж накъде сочат другите 3 пръста" !
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            Виц от фейсбук който прочетох преди малко:В центъра на Перник спрял един Touareg. Събрал се целият град да говиди и някой с учудване казал: "Ебаси и големия Голф" :D
            with SGNote & HTC Wildfire 8G
            FIAT Bravo Club Plovdiv
            Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
            с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)

            Коментар


              ...

              Левски прегази Рилски с 30 точки разликаNovsport - 20 Март 19:45Не знам защо така ми е убягнал този факт от историята и , в частност - от дейността на Апостола Васил Левски. Кой е Рилски и защо го е газил Левски? Св. Иван Рилски не е ли живял доста преди Апостола? И не на последно място - в журналистическия факултет не се ли изучава употребата на кавички?
              Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
              Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

              Коментар




                Честно казаво искрено съчувствам на колегата защото хем е мек..хем го е предал...ми няма начин ето цитата : Спирачна система и окачване Мек предал на спирачките g.paskov 12 109 Нед, 28 Мар 2010 01:33:06g.paskov

                Коментар


                  Свободен игра футуристичен стрелба. Снимайте си ракети и поражението на врага. Играйте безплатно сега!Текст от реклама в Сурат тефтеря
                  I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                  Коментар


                    blondi_74 написа:
                    ... но ако беше видял как си сменям жилото на съединителя пред нас ...беше си атракция за съседите
                    колежке

                    Коментар


                      ...

                      "Лазарен Принтер Самсунг НОВ - 2 бр"Лазар дали знае, че му разпродават принтерите!
                      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                      Коментар


                        dj sha написа:
                        и аз има сащия проблем с оборотите качватсе и падат от 1000 на 1500 и постоъано така но забелязах че когато е стодена и натрупва явно грешки забелязах че трмостата ми е изван строя постояно стои отворен на дълаг пат няамам парно и градосите и са ниски и искам да попитам дали от това ще ми прави те зи проблеми с обротите или от друго е колата ми е фиат браво 1.4 12в 59кв и искам да попитам дали знаете каде се намира диагностчната ми букса и да ли с тази схема и софта на виса мига та ъа закача макар че се чудъа да си направя схемата с усб кабела защтото сам с лап топ и искам да мога да я закачам кам нея а тои е само с усб и е от по ново поколение
                        нека желаещите преброят правописните грешки

                        Коментар


                          mnpenchev написа:
                          колкото е данната по каталог
                          Ако някой не е разбрал, думата "данни" има единствено число :D
                          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                          Коментар


                            dikanio написа:
                            mnpenchev написа:
                            колкото е данната по каталог
                            Ако някой не е разбрал, думата "данни" има единствено число :D
                            и нулево има даже :D
                            N.Y. State of Mind

                            Коментар


                              По малко.............

                              Колега от форума написа:
                              Ами хубаво е измислено кредитни карти, ама малко трудно се връщат после тези паричкиП.П на въпроса коя кола се чупи по малко - отговарям ФИАТ
                              По малко,но редовно.... :D За по-малко,да!
                              Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
                              Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

                              Коментар


                                Само в перник могат да те блъснат отзаде докато караш в насрешното.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                                Fiat fen

                                Коментар

                                Working...
                                X