Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    flex87 написа:
    еми тея кадето ги свалих бяха фиат с два диода а тея кадето ги сложих са денсо и са с един така ги давали ама маи пак ще ги свалими ще сложа оригиналните си
    за запалителните свещи си говорим

    Коментар


      ...

      Матурата направи Алеко връх в леката литература Много абитуриенти са показали отлични знания на матурата по български език и литература.
      Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
      Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

      Коментар


        NikMar написа:
        Мен ме оправиха за 20 лв Успех
        Къде оправят толкова евтино? Искам и аз!
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          БАБА НЕТКАЧатке, как си ма, какво праят децата?БАБА ЧАТКААа, не съм ги чула още днес. Сутринта само си проверих пощата, ама после имах работа. Трябваше да рефрешна кочината на прасето и да изхвърля рисайкъл бин-а. Цял ден сърфирам по двора. Ама надвечер ще си пусна скайпа и ще си чатна с моите.БАБА НЕТКААаа, добре ще направиш. Аз пък днес цял ден стоя на компа. Трябваше да даунлоудна ябълките от градината на двора и да максимизирам жилетката на дядото, че му е утесняла. Ама намерих едно място в нета, дека дават голи юзъри. Червих се, червих се, ама три часа ги гледах!БАБА ЧАТКААуу, Нетке. Ми да ми пратиш линк у скайпа, че да ги видя и аз. От момиче гол юзър не съм виждала! Дядото вече за нищо не става. Съвсем му се е разхлопало флопито и Рамът не му стига. А да не говорим, че хард дискът му вече изобщо не е хард.БАБА НЕТКАЕе, стига и ти. И ние вече за нищо не ставаме, Чаткеее. Даже и за спам не ставаме. Ако можех да се сейвна така както бях преди 40 години...БАБА ЧАТКАЩе ти копи пейстна една снимка откакто бях на 25 години. Знаеш ли каква красавица бях? Без никакви бъгове! А тогава нямаше фотошоп! Сега вече и аз съм станала за рестартиране...Целият ми десктоп се е набръчкал!БАБА НЕТКААуу, Чатке, ние се заприказвахме, ама аз се сетих, че имам работа. Трябва да компилирам един боб на дядото, че пак ще ми пусне намръщена емот икона. Ще ми услужиш ли с онази голямата лъжица, че моите всичките са зипирани версии?БАБА ЧАТКАНетке, не помниш ли, че ти я сенднах миналата седмица? Я си виж хисторито. БАБА НЕТКАНе помня такова нещо, бе Чатке!БАБА ЧАТКАКак така не помниш? Ти ми се логна у нас миналата седмица и ми я рикуестна.БАБА НЕТКАНяма такова нещо!БАБА ЧАТКАТака ли! Ти лъжкиня ли ме наричаш! Какво си позволяваш! Ууу, да ти се скапе скайпа дано! БАБА НЕТКААа, така ли! Магарето ти троянски кон да стане!БАБА ЧАТКАУиндоуса да ти се бъгне и всички да видят какво криеш в Май Докюментс!БАБА НЕТКАДа качиш 30 гигабайта дано. Всичките на корема и бедрата дано!БАБА ЧАТКАДа ти се срути кочината и да ти форматира прасето!БАБА НЕТКАКотка да ти изяде мишката!БАБА ЧАТКАДа ти се скапе антивируса и да ти влязат червеи в ябълките!БАБА НЕТКАНякоя невестулка да ти хакне кокошките!БАБА ЧАТКАДа ти се скапят драйверите на мотиката и с ръце да копаеш земята!БАБА НЕТКАДядото ти да си ъпгрейдне хард диска и да си хване млада юзърка!БАБА ЧАТКАЛицето ти на пиксели да стане!БАБА НЕТКАКучето ти на оптичен кабел да се обеси!БАБА ЧАТКАСиди ром да ти влезе в къщата и да ти окрадне всички вещи! БАБА НЕТКАИ компютъра ли?БАБА ЧАТКАИ компютъра!БАБА НЕТКАИии, пепел ти на ю ес би входа! Повече няма да правя с теб ни аудио, ни видео чат! Даже не искам да ти чувам никнейма, да знаеш! БАБА ЧАТКАМмм, дреме ми на дънната платка! Хакерка с хакерка...(кълнейки се излизат)

          Коментар




            Истински обяснения, писани пред КАТSubmitted by che on Wed, 2009-05-27 16:33.’Тръгвайки на работа в 7 тази сутрин, изкарвайки колата от гаража на улицата, се сблъсках с автобус. Автобусът беше подранил с 5 минути.’’Инцидентът стана, защото с едното око наблюдавах камиона отпред, с второто - пешеходеца, и с другото - колата отзад.’’Започнах да намалявам скоростта, но колите отпред бяха по-неподвижни, отколкото мислех.’’Не знаех, че ограничението на скоростта е валидно след полунощ.’’Колата пред мен блъсна пешеходеца, но той се изправи, затова го блъснах и аз.’’Другият автомобил се сблъска с моя, без да даде предупреждение за намерението си.’’Ударих се в неподвижен камион, който идваше отсреща.’’Пешеходецът ме блъсна и отиде под колата ми’’В опит да убия муха, се ударих в стълб.’’Невидим автомобил се появи от нищото, удари колата ми и изчезна.’’Бях изхвърлен от колата, когато тя се отклони от пътя. По-късно бях намерен в канавката от някакви крави.’’Мислех, че прозорецът ми е свален, но открих, че е вдигнат, когато подадох глава през него.’’Бях карал автомобил от 40 години, когато заспах на волана и катастрофирах.’’Когато наближих кръстовището, изведнъж се появи знак на място, където знак ’стоп’ никога не се беше появявал преди.’’За да избегна удар в бронята на колата отпред, ударих пешеходец.’’Казах на полицаите, че не съм пострадал, но след като махнах шапката си, открих, че имам фрактура на черепа.’’Бях сигурен, че старецът няма да успее да стигне до другата страна на пътя, когато го блъснах.’’Пешеходецът нямаше представа накъде да бяга, докато го прегазвах.’’Непряката причина за инцидента беше нисък човек в малка кола с голяма уста.’’Стълбът се приближаваше. Опитах да го избегна, но ударих предната му страна.’’Опитвах да се науча да карам със серво. Завъртях волана колкото сметнах за необходимо и се оказах в друга посока, карайки срещу движението.’’Изкарвах колата от гаража на задна, както обикновено, когато бях ударен от другата кола на същото място, където бях удрян няколко пъти преди.’’Когато видях, че не мога да избегна сблъсъка, натиснах газта и катастрофирах в другата кола.’’Инцидентът стана, когато предната дясна врата на колата зави без да подаде сигнал.’’Никой не беше виновен за инцидента, но той никога нямаше да стане, ако другият шофьор беше внимавал.’’Пешеходецът побегна към тротоара, но аз го уцелих.’’Инцидентът стана, когато опитвах да си възвърна контрола над колата, насочвайки я към другото превозно средство.’
            ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

            FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

            Коментар




              101 реплики на продавача на автомобили на староSubmitted by che on Mon, 2008-05-12 11:23.1. За тези пари по-добро няма да намериш! (...ако, като идиот, седиш тук и не провериш на което и да е друго място!)2. Не кола, а огън! (...хвърчат искри отвсякъде! И най-вече - където не трябва!)3. Не кола, а ОГЪН! (...при това силен, ако съдим по чернилката, която бълва от ауспуха)4. НЕ КОЛА, А ОГЪН!!! (...изгаря до основи за 14 секунди)5. Току-що й е направен основен ремонт! (...както всеки месец)6. Пали от половин оборот! (...ако дръпнеш онази желязна пръчка, която стърчи под радиатора)7. Колата е звяр: 2 литра! (...в минута)8. Няма да има нужда от ремонт! (...просто е безполезно)9. Предния собственик си беше загубил акъла по тази кола! (...между другото - още си го търси)10. Всичко й е регулирано! (...ще се развали точно за един месец - ни повече, ни по-малко)11. Техническите показатели са в нормата! (...стига да не знаеш каква е нормата)12. Отдръпни се на 10 метра и я погледни - каква красавица! (...и не се доближавай, за да не видиш колко пъти е изчуквана)13. Виж боята от двете страни - не е мръднала! (...и по-добре не гледай ръждивия и смачкан покрив)14. Гарантирам, че няма да имаш проблеми със спирачките! (...спирачки просто няма)15. Не е карана през зимата! (...по никакъв начин не е могла да запали)16. Има шибидах! (...в случай, че вратите окончателно се преебат)17. Херметичен багажник! (...два трупа цяло лято лежаха вътре, а никой така и не усети)18. Такъв касетофон никой няма! (...ама наистина никой)19. Супермощни фарове срещу мъгла! (...скапват акумулатора за 2 часа)20. В нея ще се почувствате истински мъж! (...така ще се тресе цялата)21. Това не ви е ,,Запорожец
              ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

              FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

              Коментар




                Гвоздеи от аптекатаSubmitted by che on Tue, 2008-03-25 19:35.- Дайте ми един ГЛИСТЕР аналгин.- Kалиев сперманганат имате ли?- Една скилидка Аналгин- Аз съм от тези, дето пият гинко, за да не забравят да си вземат виаграта.- Членник Балкански имате ли?- Сироп на д-р Тайсън- Презервативи Дурасел да ми дадете- Хапчета за заплес (запек)- Можете ли да ми поправите "черчеветата" на очилата?- Тези хапове за изрусяването (оросяване) вече не ми вършат работа.- Колгейт макс грип- Какво е разписанието на това хапче?- Тирамифлу (Терафлу) имате ли?- Морунови апчета (рибено масло)- Вагинални таблетки за през устата- Да имате ежедневни превръзки на Севъндейс?- Обезчестяващ спирт- Течен аспирин имате ли?
                ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                Коментар




                  Шофьорски тестSubmitted by che on Wed, 2008-03-05 16:45.ТЕСТ1. Какво иска катаджията, който маха с палка пред колата ти?а) Какво-какво! Пари иска, разбира се.б) Иска да обсъдим едни текстове от Правилника за движение по пътищата.в) Иска да се похвали с новия си радар и да ми покаже забавни цифрички на дисплейчето.г) А какво е това
                  ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                  FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                  Коментар




                    Из протоколи за ПТПSubmitted by che on Tue, 2007-03-27 14:30."Пешеходецът ме блъсна и падна под автомобила.""Като се връщах, уцелих друга къща и се блъснах в дърво, което не ми принадлежеше.""Другата кола се сблъска с моята, без да предупреди за намеренията си.""Мислех, че прозорецът ми е отворен, но се оказа затворен, когато пъхнах главата си през него.""Сблъсках се със спрял камион, който идваше отсреща.""Един камион влезе на заден ход през предното ми стъкло и удари жена ми по главата.""Този човек беше едновременно навсякъде по платното. Трябваше няколко пъти да лавирам, преди да го блъсна.""Ударих телефонната будка, докато се опитвах да убия една муха в колата, която ме тормозеше.""Шофирах от 40 години, когато заспах на волана и така се стигна до катастрофата.""Отивах на лекар с проблеми в задния ход, когато коляновият ми вал отказа и бях принуден да катастрофирам.""Като наближавах кръстовището, внезапно се появи знак на такова място, където никога не е имало знак "Стоп". Не можах да спра навреме, за да избягна сблъсъка.""Бутнах пешеходеца на заден ход, защото не исках да ударя предната броня.""Автомобилът ми беше законно паркиран, когато блъсна на заден ход другата кола.""Невидима кола се появи от пустошта, удари автомобила ми и изчезна отново.""Казах на полицията, че не съм ранен, но когато свалих шапката си, установих, че имам счупен череп.""Сигурен бях, че старецът никога няма да стигне до отсрещния тротоар, когато колата ми го застигна и го блъсна.""Пешеходецът не знаеше в каква посока да поеме, така че аз минах през него."
                    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                    Коментар


                      valioneli написа:
                      И аз имам проблем с лампата .Колата ми е Мареа JTI дизел и на всяка дюза си има помпа.какво да правя?Благораря.
                      явно колегата е с присаден легендарния двигател на ВАГ групата - TDI

                      Коментар


                        Едно време,когато Вили казасян бе жив(лека му пръст)всеки път ме питаше едно нещо.Та това ме питаше и аз всеки път не отг естКакво е две жени в бургаска патрулка?Компот от сливи :D :D
                        "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
                        Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

                        Коментар


                          tornado77 написа:
                          tornado77 написа:
                          Двигателя е в италия. Ще дойде в края на другата седмица. Мотора е свален от катастрофирала кола и всичко по него работи, при интерес повечето части ще се доставят на място (,) и с гаранция за качеството им, мотора е 67500km със сервизни документи, приема и оферта за целия мотор. мотора е с документи.(,,)Тел. за връзки и запитвания 0885020884 или 0893262727,моля само сериозни клиенти,,,,цените на частите са по договаряне!!!!!
                          сори грешката е моя
                          е поне да беше само една грешка.

                          Коментар


                            puntaro написа:
                            колата е опел корса турбо дизел спорт на кратко ТДС

                            Коментар


                              Byni написа:
                              здравейте имах проблем с лампата на маслото сменено преди 2500 км смениха го отново с добавка и филтър оправи се , но са забравили капачката където е сипвано маслото , и от тогава при запалване държи много високи обороти след 500-600 м се оправяв ,но дали капачката е причината. Преди време имах същия проблем с оборотите ,но след рестарт на компютъра се оправи . Опасно ли е да карам без капачката на маслото.
                              Byni написа:
                              точно така липсва капачката отгоре на капака за клапаните, благодаря много . Дали има общо с оборотите ?
                              Byni написа:
                              лелелеле , жена съм ..............ако е оправдание
                              Лол лол искам алкохол-хол......
                              MB 280 S W108 67' - pickUp
                              MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                              ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                              Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                              office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                              Коментар


                                Коментар

                                Working...
                                X