Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    u_bo написа:
    една обява дето кърти миФки за А4 е обявата
    **** написа:
    Та понеже ...........Аудито е в изключително добро състояние всичко по ходовата част сменено като вчера последно са подменени и 2те предни биели с оригинални такива. Преди по-малко от месец са сменени - кобилици , повдигачи , лопатки и валове в автосервиз ПЕНЕВ Пловдив. Това е слабо място на 2.5тди двигателите , стойността на ремонта е 4500лв , това означава че всичките слаби места по двигателя са покрити и няма да се налага нищо по сериозно да и се прави Сменено масло на типтроника, филтър и гарнитура на типтроника в автосервиз ПЕНЕВ Пловидв преди по-малко от 10 000км , сменено масло на двигателя и всички филтри преди по-малко по 3000Км , спортен Филтър К&Н. Колата е посещавала само изключително добри сервизи , никога не е влизала в гаражно сервизче и не е поверявана на случайни хора. До следващото обслужване има още 15 000км . Чисто нов термостат и дебитомер . Афтърмаркет ксенон 5000К с остатъчна гаранция около 5-6 месеца (ксенона е немски , не е китайски боклук , цената на която съм го плащал е 300лв )Аудито е чипвано с оригинален АБТ чип и в момента е около 185коня и върви изключително приятно (получавате и оригиналният чип). Разхода с чип-а градско в Пловдив е малко над 9 , извънградско при 120-140 разхода е около 7.5-8. Купето е леко и двигателя е изключително приятен за каране , никога няма да почувствате недостиг на мощност или на въртящ момент. Сменен филтър на картерните газове . Изкормен катализатор на мястото на който е сложено резонанско гърне. Колата е с чисто нова електроника на нафтовата помпа и чисто нова подкачваща помпа , имах проблем с паленето и при профилактика се оказа че електрониката на помпата е за смяна , за всичко имам фактури , помпата е правена в БОШ ПЛОВДИВ на кукленско шосе.Колата има и доста екстри : спортни седалки рекаро , спортен С-ков волан , регулиране на фарове , климатроник , ски сак , оригинални немски стелки със закопчаване за пода , подлакътник , пакет светлина , ксенон 5000К , оригинална музика ауди концерт с тонколони нокиа , лети джанти 16-ки със сравнително добри летни гуми , ЧИП (185к.с.) , спортен филтър , предна решетка от S4 , хром пакет , втори ключ от новите (сгъваем от новите аудита) , аларма , комфорт пакет с вдигане и сваляне на стъклата от алармата , сервизни документи с отразени всички ремонти с печати , дати и фактури , гарантирани километри . Колата има автокаско към Армеец до Ноември 2009та , оценена е на 13 000лв , ГО , Винетка. Днес колата отиде на цялостно пране - таван , седалки , врати , под , багажник и всичко което може да се изпере . Има леки забележки по предната броня НО не са отразени в Армеец тоест бъдещият собственик може да отиде да ги заведе и да вземе пари за тях. 5та резервна лята джанта с чисто нова гума , оригинален комплект крик , ключ и секретни болтове. .....Ето и снимки на колата : .....ако я купи някой от форума подарък антирадарът който се вижда на снимката който е на стойност малко над 200лв. ПС : колата е със чисто нов акумулатор БОШ на 3-4 месеца купуван за 350лв. Възможен е лек коментар след оглед но моля не предлагайте смешни суми колата е изключително добре гледана и няма да я дам за без пари. По салоните и в мобиле най-евтината с такъв двигател е 9600лв и то "НОВ ВНОС" предполагам всеки който е купувал някога кола е наясно какви са разходите след купуване на такава кола "НОВ ВНОС". Само проста аритметика след като купите нов внос - каско , ГО , винетка , обслужване (ремъци , ролки , масло на двигател , масло на типтроник , всички филтри , водна помпа и т.н.) , регистрация , еко такса и т.н. и сумата отива на над 3000лв след тези 9600лв ..... сами преценяте струва ли си или не , за екстрите не ги споменавам понеже повечето в мобилето са с доста по-малко от моята. Да не говорим за чип и качествен ксенон.
    Голяма работа е тоя продавача. Горкия дал 15 000 за ремонти и най-накрая е осъзнал, че от това кола не става и се е сетил да я продаде.
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    Коментар


      От "лъвчетата" винаги има какво да научим:
      vekos написа:
      явно не се изразих правилно за шума,не се чува ШССССС кото изпускане на въздъх,не е КХГГГГГ като на желязо, чувасе нещо като ВИИИИЛЛЛЛЛ то ва дето се чува при повечето турбини ама тук се чува много силно,незнам как да го обясна!!!
      ... идеята на темата е че му свисти турбината на човека.

      Коментар


        gelew написа:
        Махай го смисъл само го изтръмбуши ще има разлика обеден съм
        в момента е 12:15 и аз съм доста обеден - направо заминавам за обяд.

        Коментар


          ТЕМА : ’продавам черкаласи за жт рунто
          gaidata написа:
          продавам кулер турво патища климатик с травички оргинални фарове и мегачи халогени 088367448 0899653982

          Коментар


            тестрайв на Браво 1.8 ГТ 113 коня ..."ВЪРВЕЖКолата изпреарва и ускорява без проблем ! По бърза е от БМВ 318 и ауди А4 1.8 125к.Върви като БМВ 320 бензин тоест много върви !ПРОСТОРИнтериора е огромен ! колата е ниска и раздута, побира хладилници перални етежерки печки и всичко каквото може да си помислите като се свалят задните седалки ! (мога да паркирам Ауди А3 и Голф 4 в багажника да толкова раздута е от вътре !"http://test-drive.automedia.bg/user/398.html#page=1п.п. иначе коментарите отдолу са типичните изказвания за италианска кола
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              metropolix написа:
              Здравейте колети ситулацията е следната движасе по ул.Кукуш и си говоря по телефона и по едно време чувам че отдясната страна ми свиркат когато се обръщам в ляво и гледам на отсрещния тротулат двама полицай (без патрулка) самоче докато се усета че на мен махат с палката ги подминах веднага след това ги видях че се обаждат по станцията .същетвеният ми въпрос е могат ли да ми направят нещо ???
              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

              Коментар


                Продавам чисто нов МП5 player 8GB Ето описание на продукта: * MP4 function * MP3 function
                The MP5 is a submachine gun, developed by German weapons designer Heckler und Koch (HK) in the 1960s. A typical MP5 fires NATO 9 x 19 mm Parabellum ammunition from curved box-type magazines.

                Коментар


                  ogi28b написа:
                  Продавам чисто нов МП5 player 8GB Ето описание на продукта: * MP4 function * MP3 function
                  The MP5 is a submachine gun, developed by German weapons designer Heckler und Koch (HK) in the 1960s. A typical MP5 fires NATO 9 x 19 mm Parabellum ammunition from curved box-type magazines.
                  Братята китайци не спят!!!Работя във фирма, която се занимава с подобни устройства от далечния изток, та МР5 плейър казват на МП4 плейър, който има и камера, няма никаква връзка с формат или нещо такова :D аз също бях доста шокиран като видях спецификацията на горкото устройство За да не е пълен офтопик, ще спомена един друг бисер в този ред на мисли, става въпрос за МР3 Плеър, който някои служители на Агенция Митници - Подразделение Пловдив наричат "Ме Ре Зе плейър" :D
                  Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

                  Коментар


                    п.п. монтажен отвор мейби

                    Коментар


                      grisha1 написа:
                      Здравейте по принцип не пиша по форома а чета но тази тема ми допада и за това ще дам и мои снимки на путака си аз не влизам в катигория коли за страната защото не живея в бьлгария но все пак сам бьлгарин дано ви хареса.
                      Иначе е много готин пуНтака

                      Коментар


                        svetkos_ написа:
                        ... моето пише (Фиат-а) го продадох.

                        Коментар


                          ogi28b написа:
                          svetkos_ написа:
                          ... моето пише (Фиат-а) го продадох.
                          пиЛе трябваше да пише
                          NOW: ???
                          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                          Коментар


                            http://moskvich-bg.org/phorum-5.2.6a/read.php?3,17099

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              http://moskvich-bg.org/phorum-5.2.6a/read.php?3,17099
                              Поне не им се замъгляват прозорците!
                              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                              Коментар


                                Коментар

                                Working...
                                X