Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Е добре съгласен съм не съм фиолог... :P :P :P Забава да има... иначе аз не съм срещал в съвременния български тази дума. Простете за невежеството ми

    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
    ex:Opel Kadett 1.3
    ex:Fiat 125p
    ex:Москвич 412

    Коментар


      Дано колегата CCB не се сърди, ама изказването е готино:
      мойта мацка като каза " ИСКАМ Алфа 147 чисто черна, защото ми отива на миглите! "

      Коментар


        коментар за филма Far Cry в Замунда:Като цяло,до сега не съм видял 1 по читав филм,правен по идеята на игра. Яка баластра са сите до сега,но с нетърпение чакам някой да филмира TETRIS
        I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

        Коментар


          Pecho написа:
          Той ме подсеща, че съм пропуснал да спомена в обявата, че Бравата е с девствени задни седалки. Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
          Некои хора май си "таковат" седалките!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            Ааа, Киро, да ги нямаме такива изваждания от контекста! То не боляло да влезеш в Бисерите!
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              Petar_Cenov написа:
              здравеи колега.какво е тово степ моторче заштото и на мен ми дава голям расход тази зима сменява ли се и каде се намира?
              Petar_Cenov написа:
              мерси колега ам аз нямам такова нешто сигорен сам мога ли да си сложа

              Коментар


                SokOtPraskova написа:
                Не искам да се събуждам вече!
                .... а тя е едва на 19. Какво ли я подтикна към тези тежки мисли?( Все пак ако колежката Капи Праскова намира хумора за неуместен, ще се саморедактирам. )

                Коментар


                  ogi28b написа:
                  .... а тя е едва на 19. Какво ли я подтикна към тези тежки мисли?( Все пак ако колежката Капи Праскова намира хумора за неуместен, ще се саморедактирам. )
                  Нещо май си нагазил в дебрите на познанието... Това е риторичен въпрос, който не предполага отговор, нали?
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    ogi28b написа:
                    SokOtPraskova написа:
                    Не искам да се събуждам вече!
                    .... а тя е едва на 19. Какво ли я подтикна към тези тежки мисли?( Все пак ако колежката Капи Праскова намира хумора за неуместен, ще се саморедактирам. )
                    Ех колега, за забавния хумор винаги има място.. А вдруги ден ще съм на 20!
                    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                    Коментар


                      SokOtPraskova написа:
                      ...А вдруги ден ще съм на 20!
                      ееех , старост, старост се задава

                      Коментар


                        Ето да се посмеете малко и вие, че аз не мога да се спра!!
                        MASTER.NET написа:
                        Турбото фактически разтоварва мотора най общо казано и го прави изключително пъргав.Много добре знам че турбото има клапан за разтоварване и това е при постоянно зацепените турбота.Ми има едни турбота дето се вързват на колекторните тръби т.р постояни според оборотите на мотора а другите са при достигане на 1500 или 2000 обр.мин се включват.
                        Това не е от този форум, но няма значение :rofl:

                        Коментар


                          От последното изречение разбрах, че се опитва да обесни за турбо-чарджър, което е на ремък, но по мои спомени няма общо с турбото, задвижвано от изгорелите газове...
                          www.CarProfi-BG.com
                          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                          Най-атрактивните цени в София!

                          Коментар


                            brinder написа:
                            Колега треа ми предно стакло за фиат браво ТД100.Ако има6 пи6и колко пари?
                            дааа, първи пост - и освен правописните грешки има и новата буква ’6’ заместител на ’ш’разбира се уточнението за ТД100 - показва , че дизеловото браво има и различно предно стъкло от бензинките - може би за шумоизолация

                            Коментар


                              Извинете, ама не се стърпях...:
                              BEL4O написа:
                              кога сше се срештаме

                              Коментар


                                една обява дето кърти миФки за А4 е обявата
                                **** написа:
                                Та понеже ...........Аудито е в изключително добро състояние всичко по ходовата част сменено като вчера последно са подменени и 2те предни биели с оригинални такива. Преди по-малко от месец са сменени - кобилици , повдигачи , лопатки и валове в автосервиз ПЕНЕВ Пловдив. Това е слабо място на 2.5тди двигателите , стойността на ремонта е 4500лв , това означава че всичките слаби места по двигателя са покрити и няма да се налага нищо по сериозно да и се прави Сменено масло на типтроника, филтър и гарнитура на типтроника в автосервиз ПЕНЕВ Пловидв преди по-малко от 10 000км , сменено масло на двигателя и всички филтри преди по-малко по 3000Км , спортен Филтър К&Н. Колата е посещавала само изключително добри сервизи , никога не е влизала в гаражно сервизче и не е поверявана на случайни хора. До следващото обслужване има още 15 000км . Чисто нов термостат и дебитомер . Афтърмаркет ксенон 5000К с остатъчна гаранция около 5-6 месеца (ксенона е немски , не е китайски боклук , цената на която съм го плащал е 300лв )Аудито е чипвано с оригинален АБТ чип и в момента е около 185коня и върви изключително приятно (получавате и оригиналният чип). Разхода с чип-а градско в Пловдив е малко над 9 , извънградско при 120-140 разхода е около 7.5-8. Купето е леко и двигателя е изключително приятен за каране , никога няма да почувствате недостиг на мощност или на въртящ момент. Сменен филтър на картерните газове . Изкормен катализатор на мястото на който е сложено резонанско гърне. Колата е с чисто нова електроника на нафтовата помпа и чисто нова подкачваща помпа , имах проблем с паленето и при профилактика се оказа че електрониката на помпата е за смяна , за всичко имам фактури , помпата е правена в БОШ ПЛОВДИВ на кукленско шосе.Колата има и доста екстри : спортни седалки рекаро , спортен С-ков волан , регулиране на фарове , климатроник , ски сак , оригинални немски стелки със закопчаване за пода , подлакътник , пакет светлина , ксенон 5000К , оригинална музика ауди концерт с тонколони нокиа , лети джанти 16-ки със сравнително добри летни гуми , ЧИП (185к.с.) , спортен филтър , предна решетка от S4 , хром пакет , втори ключ от новите (сгъваем от новите аудита) , аларма , комфорт пакет с вдигане и сваляне на стъклата от алармата , сервизни документи с отразени всички ремонти с печати , дати и фактури , гарантирани километри . Колата има автокаско към Армеец до Ноември 2009та , оценена е на 13 000лв , ГО , Винетка. Днес колата отиде на цялостно пране - таван , седалки , врати , под , багажник и всичко което може да се изпере . Има леки забележки по предната броня НО не са отразени в Армеец тоест бъдещият собственик може да отиде да ги заведе и да вземе пари за тях. 5та резервна лята джанта с чисто нова гума , оригинален комплект крик , ключ и секретни болтове. .....Ето и снимки на колата : .....ако я купи някой от форума подарък антирадарът който се вижда на снимката който е на стойност малко над 200лв. ПС : колата е със чисто нов акумулатор БОШ на 3-4 месеца купуван за 350лв. Възможен е лек коментар след оглед но моля не предлагайте смешни суми колата е изключително добре гледана и няма да я дам за без пари. По салоните и в мобиле най-евтината с такъв двигател е 9600лв и то "НОВ ВНОС" предполагам всеки който е купувал някога кола е наясно какви са разходите след купуване на такава кола "НОВ ВНОС". Само проста аритметика след като купите нов внос - каско , ГО , винетка , обслужване (ремъци , ролки , масло на двигател , масло на типтроник , всички филтри , водна помпа и т.н.) , регистрация , еко такса и т.н. и сумата отива на над 3000лв след тези 9600лв ..... сами преценяте струва ли си или не , за екстрите не ги споменавам понеже повечето в мобилето са с доста по-малко от моята. Да не говорим за чип и качествен ксенон.

                                Коментар

                                Working...
                                X