Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "вечерта когато си тръгвах не искаше да запали и неиска и неиска .Върти, има бензин, изчистих свещите , завих си липсващия болт на предна лява гума"една от причините да не запали бензинов двигател
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      gantcho написа:
      Интересна тема. Безкрайна, изнервяща, въобще - безкрайно изнервяща ...какво точно ме дразни в кокошкарските тарикатлъци на множеството потни селяндури с вмирисани чорапи, които шестват по пътищата. Това, че са изтарикатяли и са спечелили 2 минути, не е голям кяр - за това не мога да им се ядосам. Това, че са дебили водещи своето тъпо и бездуховно съществувание, също не ме вади от равновесие - в крайна сметка, не мога да се ядосвам на майките им, които са ги събирали с лъжица от тоалетната ...знам, че ако някой тръгне да шамаросва подобен имбецил, аз ще съм вторият.
      Някой ден ш’са пубъркам ут смийах. За съжаление твърде вярно е всичко в поста...

      Коментар


        http://test-drive.automedia.bg/user/293.htmlп.п. без коментар
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          DIVAKKA написа:
          продава 15 цола лиати 4 /98оргинални за фиат ..

          Коментар


            Ето и един бисер от мен :Споменавам на един 40-45 годишен чичка че съм си купил Фиат Стило 07/2005г. и той ми вика "Щом е фиат не ми го фали,аз навремето съм имал Фиат Уно и беше много зле"Аз му казвам"Как можеш да сравняваш кола на 3 години и 8 месеца с кола от едно време" А той ми вика: И преди и сега фиат си е същия боклук"Какво да кажеш на такъв -чар

            Коментар


              хахаха ще ми се исмея в лицето хахахаха
              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


              FIAT BRAVO 1.8GT
              FIAT BRAVO 1.9TD ex

              Коментар


                hwarang написа:
                На един съсет от блока му откраднаха джантите и гумите
                това някакъв нов модел кола или непознато животно е
                MB 280 S W108 67' - pickUp
                MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                Коментар


                  Имаше и други подобни, но мисля, че това не сме го пускали ЗЛАТНИ ПРАВИЛА ЗА ДВИЖЕНИЕ В СОФИЯ: За водачи:1. Никога не спирайте заради пешеходец, освен ако не се хвърли под колата ви.2. Първото зърнато място за паркиране ще бъде и последното. Заемете го светкавично.3. Винаги се оглеждайте наляво и надясно, когато пресичате на червено.4. Никога не използвайте мигачи, когато променяте посоката си на движение. Те само предупреждават останалите шофьори да дадат газ и да ви попречат на маневрата.5. Контактът с очи с шофьор от другия пол отнема предимството ви.6. Винаги когато е възможно, спрете насред пешеходната пътека, за да попречите на колкото се може повече пешеходци. А ако някой от тях стъпи на зебрата пред вас, дайте газ и клаксонирайте, докато не го изгоните обратно на тротоара. Пешеходците са безправни участници в движението.7. Паркирайте на тротоарите при всяка възможност, така че пешеходците да бъдат принудени да слязат на улицата. Там другите шофьори ще се погрижат за тях.За пешеходци:1. Никога не пресичай на зебра или ако има подлез - не го използвай (По възможност пресичай колкото се може по-често Цариградско шосе, а през време на коледните пости пресичай и по автомагистрала Тракия и Хемус).2. Никога не спирайте пред кола освен ако тя не е полицейска или не лети със 200 километра в час (справка: Вж 1. Пресичане на магистрали).3.1 [Отнася се за бабички] Никога не се оглеждай докато пресичаш.3.2 [Отнася се за млади] Винаги като пресичаш отдели поне 1 минута да стоиш посредата на пътното платно.4. Първото свободно място в автобуса ще бъде и последно, заемете го светкавично.5. Контакт с очи с друг пешеходец, чакащ да се качи в автобуса автоматично прави правото ви да слезете пръв невалидно.6. Винаги когато е възможно пресичайте на червено човече. Ако водачите ви клаксонират - ги напсувайте "Ко искаш уа галош". Ако някой от тях даде газ - скочете пред него и го накарайте да набие спирачки и да предизвика верижна катастрофа. Вие сте в правото си да не платите нищо от щетите.7. Винаги вървете по улицата - така ще накарате шофьорите да се хвърлят в насрещното платно, а там ще се погрижат за тях.

                  Коментар


                    kufeiko написа:
                    И аз не изаквам много след запалване...
                    Споделено в темата
                    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                    Коментар


                      harvatin написа:
                      .... върви супер,само гърми от време на време.
                      САМО

                      Коментар


                        АДСКА ОБЪРКВАЦИЯ

                        е това просто ми разби психиката:
                        fanatiliano написа:
                        еми аз акомулатора го откачих и ся тая вечер така ще стой. ама немога си го обясня. а пак тва аварииното копче немога го набарам каде е казаха ми че е под таблото някаде под жабката. А иначе като запала колата пали си без да се подава бензин и като изгаса от контакт и сеп унсе ТОГАВА помпата и колата си работи форсирам е подава си гас сичко нещо явно компа се е побуркал и утре ще я карам на ел. техникТва само при фиат може да стане такава АДСКА ОБЪРКВАЦИЯ
                        Представяте ли си: при свален акумулатор, дори и без да сте набарали аварийното копче, като палите, колата да си пали дори и без да се подава бензин??? Да не говорим за "сеп унсе" и когато помпата и колата си работят, какво форсиране пада. Добрата новина е, че в края на краищата колегата fanatiliano е успял да сложи край на това своеволно и безотговорно поведение на колата. За справка: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=38692
                        2.4 JTD

                        Коментар


                          Бисери, бисери колкото щеш. На мен ми става най - смешно като прочета думи от сорта:Рендака (става въпрос за Рено);Пунтарата, Пунтака, Пунтеца (Фиат Пунто );Бравока, Бравката, МарИЯта (Фиат Браво/Брава/Мареа);Джантурите (Джанти сигурно :/);Журналята (За журналистите идва реч май ); и... сега не се сещам за други.

                          Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                          ex:Opel Kadett 1.3
                          ex:Fiat 125p
                          ex:Москвич 412

                          Коментар


                            Коментар


                              Lestat написа:
                              Бисери, бисери колкото щеш. На мен ми става най - смешно като прочета думи от сорта:...Журналята (За журналистите идва реч май ); и... сега не се сещам за други.
                              "Журналя" се употребява и в литературните форуми и се използва за демонстриране на пренебрежително отношение към журналистическата гилдия .
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                Да внеса малко балканска граматика:"ЖурналЯ" идва по аналогия на "даскалЯ", което е всъщност множественото число на гръцката дума "даскалос".

                                Коментар

                                Working...
                                X