Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    .тя мойта е момченце...с други момченца не се заиграва...

    Коментар


      z_i_p_o написа:
      колеги тарсq си предни спира4ни апарати от фиqт цоупе 2000 20ж турбо-брембо ако са сащите и на 2000 16v мойе и от тqх
      фиqт цоупе.........

      Коментар


        Дiъr Seлiнджъr, ako iсkaш da бъdеш Soфianец.... Стои ли още този билборд?фият цоупе 2000 20 Ж - Сигурно това е ускорението при стартиране от място?

        Коментар


          Grisha_bravo написа:
          ракиа се пие за здраве, а здравето е да се пие ракиа

          Коментар


            mordohy написа:
            Темата за горивата е болезнена.Усещаме я и в джоба и в задниците си.
            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              оо и мен ма има тука
              ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
              Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
              Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

              Коментар


                Хайде и Илко в бисерите! Yellow_Flash_Colorz_PDT_16
                ilkor написа:
                ...Риспонсите на всяка заявка се парсват за да се извади от тях пейлода...
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  haha :Dхаха, ама на бг, ааа.... Модераторски екип на fiat-bg.org

                  Коментар


                    Случката е неприятна, но темата пък си заслужава:"здраво съм го святнал по главата" , "И как разбра че е кон? - Коне беше, имаше грива. Ездач нямаше, както и каруца...вероятно някой ги е шитнал преди мен... ", "Може да е било кукер", "кон като кон, какво прави там" "какво търси там на шосето каквото и да е по това време на денонощието", "не бих се върнал да търся коня"

                    Коментар


                      DarkSPIDER написа:
                      haha :Dхаха, ама на бг, ааа.... Модераторски екип на fiat-bg.org
                      От това по-готин бисер здраве му кажи.
                      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                      Коментар


                        donnna написа:
                        BEX---GT написа:
                        по-добре си намери салон втора ръка, запазен, има предостатъчно...или отиди на тапицер, окол 300-400лв за седалките само, но поне ще е както трябва и ще е красиво
                        300-400 лева ?!?!???!? мчи то туй си е цяло Пунто
                        Колежката е вЪзмУтена.... :D
                        MB 280 S W108 67' - pickUp
                        MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                        ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                        Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                        office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                        Коментар


                          Suppish написа:
                          donnna написа:
                          BEX---GT написа:
                          по-добре си намери салон втора ръка, запазен, има предостатъчно...или отиди на тапицер, окол 300-400лв за седалките само, но поне ще е както трябва и ще е красиво
                          300-400 лева ?!?!???!? мчи то туй си е цяло Пунто
                          Колежката е вЪзмУтена.... :D
                          колега е

                          Коментар


                            а тоя колега се закопа и със заглавието и с темата Защо ни крадът тасовете и чистEчките? flashБута детска количкаРегистриран на: 18 Ное 2007Мнения: 8Местожителство: Варна 02 Приморски Пуснато на: Пет Дек 26, 2008 8:40 pm javascript:emoticon(’’)----------------------------FIAT Brava 1.6 16v 1996г. FIAT 125p
                            MB 280 S W108 67' - pickUp
                            MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                            ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                            Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                            office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                            Коментар


                              metropolix написа:
                              Здравейте колеги имам проблем с клаксона и тромба(от 1 месец)шюера шеюерта сширнах запоследно и после се прибрах днес през деня си карах фиата -браво 1.6 96г и кога да ползвам клаксона нъцки не работи преди малко провери токовете стига ток и до клаксона и до тромбата пък и двете да изгорят заедно не ми се вярва , също така ми се наложо да товарям таблото и след като го затворих светна аер бег от какво може да е (чистени са грешки но това си свети)
                              имаше един призив - ’моля колегите злоупотребили с алкохол да не пускат теми, а да си лягат "

                              Коментар


                                това си е без редакция от мен в цветовете , модераторския коментар просто ’кърти мифки’
                                crush написа:
                                Сега е модерно да си "п***а" ...Адски си прав, но нямаше как да не ти пипна малко поста.Модераторски екип на fiat-bg.org

                                Коментар

                                Working...
                                X