Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    vin_d написа:
    ас не се перча просто човек иска некав съвет от разбирачи,ви кат видите някой грешка,само емтокони му пращате,а забравяте да му одговорите,освен че го засрамвате/в случая ас/го оставяте да си блъска главата,колешката пита кво масло да сложи на колицата си,че го изгоряло,същото или др.,пак 100кила,ми ко да напрайм като в тес времена не ти остава врема да почетеш да се образоваш,и да почитаме смс и билбордовене не е достатачно.Инак подхода ви е правилен,смейте ни се/в случая ас/пак ще се научим.Дано ме разберете правилно.
    Извини ме, но... моят съвет е да започнеш учението си от родния език! Като начало започни с думичката "аз", която се учи в първи клас. И не се обиждай, защото и на мен не ми е удобно, че все още има неграмотни хора, някак си ме е срам за дереджето на държавата! Помагал съм винаги, когато съм преценявал, че имам нужните знания за това, ако някой е останал с различно впечатление да го сподели. Но на хора нямащи уважение първо към себе си, след това към собственият си език и накрая към всички нас, които трябва да четем някакви странни писаници... избягвам да бъда от полза.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      Vladim написа:
      Но на хора нямащи уважение първо към себе си, след това към собственият си език и накрая към всички нас, ... избягвам да бъда от полза.

      Коментар


        Лелеееее, vin_d наистина, вземи научи малко тоя език бе човек. Не мислих, че в 4 реда могат да бъдат допуснати толкова правописни грешки...
        The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

        Коментар


          добре style34 обящавам,ма и аз да кажа нещо в моя защита,гледам ви стуле34 имате мнения 600 аз 6-ес пяти по-малко,за ена година на компа в сайтове за запознанства/убиване на времето/ мобиле бг.,и замунда само това можах да се науча ма обещавам благодарение на фиат форум България се надявам да науча повече.

          Коментар


            само пълним темата,ЗАСЛУЖАВАМ си го явно усмиването,ма нема ли още някой мил колега да ме напрай 100кл.,и да сваршваме с мен,че ще стана мн.известен тук,ако не сам вече,да не забрава за ко пиша тез редове,има ли,имало ли е някой да сте го нареждали толкоз много или аз сам неспасяем. Аве стига сме се заяждали съграждани,и ас сам намирал пробуски в мн.хора тук. Поклон ви

            Коментар


              vin_d написа:
              само пълним темата,ЗАСЛУЖАВАМ си го явно усмиването,ма нема ли още някой мил колега да ме напрай 100кл.,и да сваршваме с мен,че ще стана мн.известен тук,ако не сам вече,да не забрава за ко пиша тез редове,има ли,имало ли е някой да сте го нареждали толкоз много или аз сам неспасяем. Аве стига сме се заяждали съграждани,и ас сам намирал пробуски в мн.хора тук. Поклон ви
              Някой може ли да преведе, защото аз нищо не разбрах, наистина!?
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                бик Брадаре номинирай ме

                Коментар


                  vin_d написа:
                  бик Брадаре номинирай ме
                  Не е бик... "то либу-дибу далт ю"!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    Запомни първия си урок, който ти каза, мисля Vladim, че се пише АЗ! Горното и аз не го схванах.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      vin_d написа:
                      Само запълваме темата,ЗАСЛУЖАВАМ си го явно осмиването!Няма ли още някой мил колега да ме направи на нищо и да свършваме с мен,че иначе ще стана много известен тук,ако вече не съм. Да не забрава защо пиша тези редове-имало ли е някой ,когото да сте нареждали толкова много или аз съм неспасяем?! Хайде стига сме се заяждали колеги-и аз сам намирал пропуски в много хора тук. Поклон Вам!

                      Коментар


                        gantcho написа:
                        Колегата Куку
                        За колегата Кики става въпрос.

                        Коментар


                          Suppish написа:
                          ...Между другото Бравото направо е сополет.... май се влюбвам....
                          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            vgeorgiev написа:
                            Закачете я и мерете количеството подавано гориво. При мен примерно, на празен ход при 900 оборота е 6 мм2 на секунда.

                            Коментар


                              кой ви управлява и да ви стане некомфортно бе, куре бабалейкин!?

                              Коментар


                                SHB написа:
                                кой ви управлява и да ви стане некомфортно бе, куре бабалейкин!?
                                Дам... понякога се чудя, колко безмозъчен трябва да си за да сътвориш такова нещо, че и да обиждаш хора по-големи от теб и по-успяли в живота...
                                Frontera Sport, X20SE март 1998

                                Коментар

                                Working...
                                X