Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    dagrizzly написа:
    надявам се другите ми постове да са все за хубави неща, като сини светещи пръскачки на чистачките и лепенка 1х1 м. REMUS на задното стъкло (Все пак съм от Перник) :P

    Коментар


      "Да, над 20 годишен съм,имам кола да те возя насам натам,работя следователно имам кинти да ти правя подаръци и да те черпя насам натам, и ся к’во пиклo материална ще се ч*каш ли с мен?!?" (finger) - На аватара на един приятел в Скайп - Направо ме довърши като го прочетох :D
      MB 280 S W108 67' - pickUp
      MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
      ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
      Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
      office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

      Коментар


        Супиш нещо това не ми е смешно.... трагично е....тоест трагична е... реалността
        EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
        http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

        Коментар


          ZinG написа:
          Супиш нещо това не ми е смешно.... трагично е....тоест трагична е... реалността
          Настоящата реалност не е такава от вчера и онзи ден,а от както свят светува.

          Коментар


            За жалост е така Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
            EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
            http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

            Коментар


              SokOtPraskova написа:
              style34 написа:
              SokOtPraskova....много готин ник имаш
              Искаш ли да ти сипя една чаша... Ами ти имаш хубави зарчета :D
              Той и харесвал сока, а тя зарчетата Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

              Fiat Bravo T-Jet 120

              Коментар


                една колежка в "Бензинови двигатели""имам следното питане SmileКолата ми е фиат пунто 1,2 , 75 кс . 1997г .бензин.Бихте ли ми казали какво масло да си сложа защото това което беше в двигателя свърши а съм минала едва 4000км от както го смених"това ми напомня за 1 дама дето като й казали да сложи масло в двигателя го напълнила до ръба на капачката
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  e сеа,не всички кукли са наясно с подръшката на ена кола,ас сам свидетел на по зловещти случай,мой познат казва на брат си да сложи масало на колата,той отвара капачката и ко да види нямало хич,и бой до горе налял.Мой колега,пак кара на баща си мондеото за малко и не можа да свие колата отпреде и вика не завива щот била дизел,пак същия немал чистачка от ената страна на неговата кола,фиат темпра,срам,и ни разбравя,че му требвала чистачка ма за одясно,вика ма те еднакви ли са,образ,гледам не му свети лявия габарит отзаде и го пращтам да одите на магазина да си купи лява крушка.Нема го никав завалията,има още случки с него.Така,че и мажете не са застраховани от изцепки.

                  Коментар


                    Ти пък сам си се сложил в бисерите с този ти "правопис" Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Нарочно ли го правиш, или верно си доста зле?
                    www.CarProfi-BG.com
                    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                    Най-атрактивните цени в София!

                    Коментар


                      crush написа:
                      Ти пък сам си се сложил в бисерите с този ти "правопис" Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Нарочно ли го правиш, или верно си доста зле?
                      не е нарочно, не е ...........
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар


                        vin_d написа:
                        e сеа,не всички кукли са наясно с подръшката на ена кола,ас сам свидетел на по зловещти случай,мой познат казва на брат си да сложи масало на колата,той отвара капачката и ко да види нямало хич,и бой до горе налял.Мой колега,пак кара на баща си мондеото за малко и не можа да свие колата отпреде и вика не завива щот била дизел,пак същия немал чистачка от ената страна на неговата кола,фиат темпра,срам,и ни разбравя,че му требвала чистачка ма за одясно,вика ма те еднакви ли са,образ,гледам не му свети лявия габарит отзаде и го пращтам да одите на магазина да си купи лява крушка.Нема го никав завалията,има още случки с него.Така,че и мажете не са застраховани от изцепки.
                        Завиден правопис! Спор няма!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          еи как си знам,че се ще се намери някой колега мил да ......... аве да сте живи и здрави.Ма мисла темата по коят писах не бе за тва.

                          Коментар


                            Вчера като питах брачеда с кой ще си ходи получих страхотен отговор "Аз, татко и нашия" само дето не разбрах колко бащи има
                            Subaru B9 tribeca 3.0
                            Peugeot 307 04
                            Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                            Fiat Brava 1.6 16V 103

                            Коментар


                              vin_d написа:
                              еи как си знам,че се ще се намери някой колега мил да ......... аве да сте живи и здрави.Ма мисла темата по коят писах не бе за тва.
                              Да... да какво? Да ти каже, че си неграмотен ли? "Ма мисла" че трябва да се срамуваш от това, а не да се перчиш.
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар


                                ас не се перча просто човек иска некав съвет от разбирачи,ви кат видите някой грешка,само емтокони му пращате,а забравяте да му одговорите,освен че го засрамвате/в случая ас/го оставяте да си блъска главата,колешката пита кво масло да сложи на колицата си,че го изгоряло,същото или др.,пак 100кила,ми ко да напрайм като в тес времена не ти остава врема да почетеш да се образоваш,и да почитаме смс и билбордовене не е достатачно.Инак подхода ви е правилен,смейте ни се/в случая ас/пак ще се научим.Дано ме разберете правилно.

                                Коментар

                                Working...
                                X