Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За съжаление и коли карат...

    Коментар


      ogi28b написа:
      За съжаление и коли карат...
      E, хайде сега да не подхващаме тая тема!!!
      SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

      Коментар


        http://vbox7.com/play:153218f5

        Коментар


          Чушкопек e подпалил лек автомобил в Сливен, съобщиха от МВР.Пожарът възникнал, след като шофьорът сложил уреда в багажника на автомобила, непосредствено след употребата му.Нагорещеният чушкопек предизвикал запалването на горими материали - хартия и парцали.Шофьорът потеглил, а автомобилът се възпламенил по време на движение. Унищожени са задната седалка, задното странично стъкло и заден ляв стоп.
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            kostadin ivanov написа:
            мерси колега,но нищо не разбрах от тая схема.много сам зле с техниката а особено сас схемите и се чудя защо изобщо се захванах сас тоя модул,ше ида на някои майстор ба го инсталира.благодатя ти отново за помощажив и здрав и безаварийно шофиране
            Ти и с правописа не си много добре май...

            Коментар


              ilkoD написа:
              kostadin ivanov написа:
              мерси колега,но нищо не разбрах от тая схема.много сам зле с техниката а особено сас схемите и се чудя защо изобщо се захванах сас тоя модул,ше ида на някои майстор ба го инсталира.благодатя ти отново за помощажив и здрав и безаварийно шофиране
              Ти и с правописа не си много добре май...
              Това може и от конвертора да е.Примерно аз незнам буквата "я" как да я напиша на латиница за да бъде конвертирана коректно-нито с "q" става нито с "ia".Затова вместо нея се налага да пиша "иа"...

              Коментар


                Я = jaЮ = juЪ = yЖ = vШ = shЧ = chЩ = shtа б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш щ ъ ь ю яa b w g d e v z i j k l m n o p r s t u f h c ch sh sht y ... ju ja

                Коментар


                  Благодаря!

                  Коментар


                    обява в Продава...Продавам Кайсиева и Сливова Ракия. Количество: по 100 литра и от двете Цвят:жълт за Кайсиевата - държана е в дъбово буре жълт за Сливовата - държана е в черничево буре Градуси: 48-49 и за двете Цена: 8 лева/литър Причина за продажбата: ...немога да я изпия сам, ако се опитам ще стана алкохолик... Местонахождение на ракиопродавницата: районите където обитавам, т.е. района на НДК-където ми е офиса и Студ.град/Дианабад-местодомуване...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      ччшшш давайте да се събираме, и да му отиваме на гости, ей!!

                      Коментар


                        още една от днес ...продавам домашна ракиягарантирано домашно питие-няколко вида 45 градуса-10 литра-100 лева до 5 литра-12 лева за литьр мерено е с битов спиртомер изпращане по куриери на еконт-до адрес сьс наложен платеж изпращам до 250 грама за дегустация-при заявкап.п. тука ще се обърнем на форум на битовите алкохолици
                        Fiat Punto 1.1-Синята птица
                        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                        Коментар


                          Ама и ти ги следи изкъсо Кога махна онзи аватар, кога стана въздържател
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            Lane Staley написа:
                            Ама и ти ги следи изкъсо Кога махна онзи аватар, кога стана въздържател
                            под прикритие съм...п.п. ако знаеш само каква трушийка е направила мама...
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              Тогаз да поръчам малко ракийка от този дето праща по куриер и да идвам
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар


                                Lane Staley написа:
                                Тогаз да поръчам малко ракийка от този дето праща по куриер и да идвам
                                и ракия имам... сестра ми работи у винпрома - техноложка... само път да имаш към плажа....п.п. абе казах аз, че ще го обърнем на битов алкохолизъм....
                                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                                Коментар

                                Working...
                                X