Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    клаташе ми се едната свещ , извадих я открих че резбата е развалена ,опитах се да сложа нова нестана ,върнах пак старата с развалвната резба ,изкочи обаче веднъж удари капака сега пак я сложих но може пак да изкочи п.п. туй нящо е от общи технически въпроси
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      Lane Staley написа:
      niko_ymn написа:
      Какво е табани?
      Ходила. Онова, което ако ходиш бос, е в директен досег с повърхността върху която стъпваш.Иха, то се получи като за Уикипедия направо
      Муха-ха-ха, ламер съм аз, мерси за обяснението!
      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

      Коментар


        итан75 ПРОСТО ЦЕПИ МРАКА !!!но и тва си го бива
        bahricin написа:
        .....нали знаете жена и кола втора ръка не са за предпочитане....
        Моля за пояснение : Какво се разбира под жена втора ръка ? :D :P

        Коментар


          sugarboy написа:
          ... Ако може, тези, които са навътре, да направят една схема и за шоферите на Мареа, ама като за още по-прости хора. Нещо със снимки и обяснения "това пъхаш в онова" и прочие...
          :D
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            nikola nikolov написа:
            .... написа:
            ... цвят сив....
            имам ги ,но не са сифи като твойте
            Ф и В не са наблизо по клавиатурата

            Коментар


              itan75 написа:
              ..... Виж наистина ме караш да си търкам тука клавиатурата вместо да си направя една чикия или да натаковам жената,...

              Коментар


                Lane Staley написа:
                ele написа:
                Все пак много се съмнявам някой да има повече опит в карането в зимни условия от мен.
                Предполагам имаш 10 години стаж като шофьор на ТИР по релацията Турку - Драмен?И то основно нощни курсове без фарове?Ако беше мъж, щях да кажа, че се изхвърляш като коч по месечина, ама ти си дама и не знам аналогично сравнение за лица от женски пол.

                Коментар


                  MadHead написа:
                  ....А като светне лампата на аладин се спира веднага!

                  Коментар


                    zloben9000 написа:
                    КОЛЕГИ колата се дърпа много добре на газ .. разхода градско е 12 литра.но карам с 10в40 маслоще сложа 5в30 и разхода ще падне с 1 литър .за сега няма да я пипам ... уредбата :D
                    аз ако си сложа 0W40 с колко ли ще ми падне разхода.... май без масло ще е най-икономична ...дайте съвет де! В диалема съм!

                    Коментар


                      Прословутата Bella:".....НЕ , НЕ съм говорила по толефона!Когато шофирам ползвам ХЕДСФРЕЕ.Това ми е работата...."
                      BMW E90 320D
                      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                      Коментар


                        blagun написа:
                        Прословутата Bella:".....НЕ , НЕ съм говорила по толефона!Когато шофирам ползвам ХЕДСФРЕЕ.Това ми е работата...."
                        Еми така е... някой обича често да си прави главата... друг да си я маха, трети да си я завира, където трябва и не трябва!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          Bella написа:
                          snake написа:
                          написа:Не разбирам нещо: Защо вече 7 страници стана темата, в която се иронизира или откровено обижда колежката Bella, а модераторите не се намесват ?
                          Много просто защото като по-голяма част от простолюдието в нашата страница седят наблюдавайки със самозадоволство отстрани и най-вероятно потриват самодоволно ръце ... по друг начин не си го обяснявам ... нямам представа какво трябва да се случи за да упржнят правата си ( за да не казвам задължения ) и не вземат мерки!!!...
                          ееех , къде са тези патриции благородни ? синя синя синя кръв . интересно защо няма предупреждение за нарушение на 1.2 към колежката Бела? Или думата ’простолюдие’ показва респект и уважение ?!?! Към хората в стараната, към потребителите на форума?май всички сме равни , но някои са по-равни

                          Коментар


                            А какво трябва да значи "наблюдавам със самозадоволство"?
                            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                            Коментар


                              avvasilev написа:
                              А какво трябва да значи "наблюдавам със самозадоволство"?
                              И аз това се чудих "самозадоволство" и то всички модератори ......мааалиииии
                              fiat coupe 2.0 16V

                              Коментар


                                u_bo написа:
                                zloben9000 написа:
                                КОЛЕГИ колата се дърпа много добре на газ .. разхода градско е 12 литра.но карам с 10в40 маслоще сложа 5в30 и разхода ще падне с 1 литър .за сега няма да я пипам ... уредбата :D
                                аз ако си сложа 0W40 с колко ли ще ми падне разхода.... май без масло ще е най-икономична ...дайте съвет де! В диалема съм!
                                Остави маслото,не сипвай гориво,така ще сведеш разхода до 0/100!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X