Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И аз знам че е течна. За да няма спорове утре сутринта ще откача сондата на газовата на ладата на един приятел. Бутилката му е пълна и ще ми направя клипче на това дето се вижда в бутилката
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      Естествено, че газта е течна.Изпарява се само при допир на въздуха и при нормално атмосферно налягане.
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        Боже колко мъка има по тоя свят,боже...

        Коментар


          niko_ymn написа:
          Какво е табани?
          Ходила. Онова, което ако ходиш бос, е в директен досег с повърхността върху която стъпваш.Иха, то се получи като за Уикипедия направо Ха честит ми първи пост за последните 8 дни
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            vin_d написа:
            какво да си зема,да праскам или да мажа кожената тапиицерия,профилактично.
            EVITA написа:
            Ако я прАскаш редовно даже и салата може да ти направи!Що не си поправиш правописните грешки.
            Не могаааааа, ужас!
            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

            Коментар


              EVITA написа:
              Ако я прАскаш редовно даже и салата може да ти направи!Що не си поправиш правописните грешки.
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                оооо,тука имаме доста преподаватели по бьлгарска филология,който чакалят за грешки,мен в даскалото не са ми викали толкова,да не мислите,че вав ваще писания не сам намирал пропуски,ма не казвам нищо,човешко е нали.Пак особенно,ако си девствен с компа.Мали да видим сеа колко правописни грешки ще ми намерат,каките и батковците.Извиняваите мн.,че не сме се родили всички научени.

                Коментар


                  vin_d написа:
                  оооо,тука имаме доста преподаватели по бьлгарска филология,който чакалят за грешки,мен в даскалото не са ми викали толкова,да не мислите,че вав ваще писания не сам намирал пропуски,ма не казвам нищо,човешко е нали.Пак особенно,ако си девствен с компа.Мали да видим сеа колко правописни грешки ще ми намерат,каките и батковците.Извиняваите мн.,че не сме се родили всички научени.
                  Интересно е ти колко грешки можеш да си откриеш сам.Извинен си, че не си се родил научен, но не си извинен, че не си се научил след като си се родил
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    Lane Staley написа:
                    Извинен си, че не си се родил научен, но не си извинен, че не си се научил след като си се родил
                    Култово, колега, благодаря! Нямаше да намеря по-подходящи думи за това.А към Бисерния:Ако шофьорският изпит беше писмен /свободен текст/, а не тестов съм сигурна, че нямаше да си го взел.
                    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                    Коментар


                      ок,щом казвате сигурно си права,нема да льжете я,ма немога да резбера,що се заяждаме,само да товарим форума,ас се отеглям от темата,и,,обещаам,,да се понауча или да хода на уроци при вас,малко сам схванат/схващам барзо/,пак и сте явно на,,ти,,с правописа,нема да ви е проблем госпожа или госпожица,ЕВИТА,ооохо почетен члЕн. така ок.ли е, лек ден

                      Коментар


                        Кво значи гс.ЕВИТА и члан?
                        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                        Коментар


                          TaNo написа:
                          тази неделя трябва да стани готина среща, ще си имаме гости от Пазарджик :D дано да се посъберем повече хора
                          EVITA написа:
                          СтанИ станИ юнак балканскиот съъън дълбок се събуди,срещу изедници османски ти българите поведи.
                          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                          Коментар


                            Вижте какъв Е-мейл получих, немога да не се похваля .......... (c_m_ta1_2@abv.bg) изпрати следното запитване за Вашата обява "1992 Fiat Tipo 1.4 DGT cat ie" в Autohop.bg ВЪПРОС kakvo şte kajeş za barter za golf2 Отговора ми предполагам се сещате какъв беше

                            Коментар


                              Това не е ли за категорията МЕГА-БИСЕРИ?? Що не му написа че търсиш нещо по-скромно, голф 1?

                              Коментар


                                itan75 написа:
                                Маховика го гледах и приятеля ми каза че става,но аз като го размърдах наляво-надясно ми се стори доста луфта му и един такъв мек като на предишната ми приятелка вълната и отдолу Yellow_Flash_Colorz_PDT_35 .(...)...преди ремап-колата не пушеше въобще,а ма въобще при никакви условия.Даже съм стоял с отворена уста на ауспуха и съм казвал на мойта да дава мръсна газ ,но пак грам пушек нямаше.
                                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                                Коментар

                                Working...
                                X