Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    lubobg написа:
    ...Има и още един вариант.Щом колата е немска направо я закарай на кантара.За там не е нужно евростандартизиране.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      simeon3000 написа:
      lubobg написа:
      ...Има и още един вариант.Щом колата е немска направо я закарай на кантара.За там не е нужно евростандартизиране.
      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

      Коментар


        ... сега вече свети постоянно.
        Прикачени файлове

        Коментар


          Един пич в един руски форум разправя, че си отворил бутилката и газта вътре се бълникала и си стояла там !?!?!Възможно ли е ако е много студено (а то в някои райони на русия е) наистина газта да не иска да се изпарява?Питах го как е потеглил после, като е нямало налягане, а той каза че трябвало да позагрее на слънце и после допълнил бутилката за да кара нормално. п.п. писано от колегата stanleyhacker ....
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            ogi28b написа:
            B1keР_B0y (това е най-трудния ник за писане! ) е сбъркал и се получи следната смешка:Нямаше цифри а 3 червени и 2 сини копчета ( или 2 сини и 3 червени )
            то и аз се бъркам пък сериозно не помня колко бяха тея проклети копчета :D :D ма и съм голям уръфляк
            Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
            Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

            Коментар


              donnna написа:
              Един пич в един руски форум разправя, че си отворил бутилката и газта вътре се бълникала и си стояла там !?!?!Възможно ли е ако е много студено (а то в някои райони на русия е) наистина газта да не иска да се изпарява?Питах го как е потеглил после, като е нямало налягане, а той каза че трябвало да позагрее на слънце и после допълнил бутилката за да кара нормално. п.п. писано от колегата stanleyhacker ....
              Виждал съм отворена бутилка / оправяха нещо поплавъка май .. / , и вътре имаше газ в течно състояние , при това не малко ... времето беше като за май или юни , гр. София ... след като я сглобиха , без проблеми подкарах колата и се придвижвах съвсем нормално П.П. И на мен ми беше интересно защо се получава така , но течноста си се плискаше като вода .. може да я разреждат на газостанцията :D

              Коментар


                Абе да не е било водка?
                Fiat Tipo 1,4 i.e.
                1995г.

                Коментар


                  няма такава тема... http://forum.bg-mamma.com/index.php?....0;allсмях се със сълзи...
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    jorko написа:
                    donnna написа:
                    Един пич в един руски форум разправя, че си отворил бутилката и газта вътре се бълникала и си стояла там !?!?!Възможно ли е ако е много студено (а то в някои райони на русия е) наистина газта да не иска да се изпарява?Питах го как е потеглил после, като е нямало налягане, а той каза че трябвало да позагрее на слънце и после допълнил бутилката за да кара нормално. п.п. писано от колегата stanleyhacker ....
                    Виждал съм отворена бутилка / оправяха нещо поплавъка май .. / , и вътре имаше газ в течно състояние , при това не малко ... времето беше като за май или юни , гр. София ... след като я сглобиха , без проблеми подкарах колата и се придвижвах съвсем нормално П.П. И на мен ми беше интересно защо се получава така , но течноста си се плискаше като вода .. може да я разреждат на газостанцията :D
                    Алооо, ако беше в казармата табаните ти да са станали невъзможни за употреба. Ей, като почнете да ни земате за канарчета - поне отворете прозорците - да можем да влезем. А и първи април мина отдавна. Газта се втечнава от високото налягане. Като няма налягане - няма течност... На ФИЗИКА ли трябва да ВИ уча или просто да помоля колегите от София да ти подуят табаните от бой???
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      Какво е табани?
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        Незнам дали тук е мястото да коментираме това мнение, но:Пропан-бутанът е смес от пропан и бутан. (Колко умно!)Пропанът се изпарява (преминава от течно в газообразно състояние) при атмосферно налягане при температура -40 градуса.Бутанът - при 0 градуса.При отворена бутилка през юли, ако се остави достатъчно време отворена, цялата течност ще се изпари (ще се превърне в газ), но ако е за кратко, ще остане и течност.Ако някой се интересува повече, да отвори нова тема, ще му отговоря там подробно.

                        Коментар


                          Коментар


                            jenshen73 написа:
                            jorko написа:
                            donnna написа:
                            Един пич в един руски форум разправя, че си отворил бутилката и газта вътре се бълникала и си стояла там !?!?!Възможно ли е ако е много студено (а то в някои райони на русия е) наистина газта да не иска да се изпарява?Питах го как е потеглил после, като е нямало налягане, а той каза че трябвало да позагрее на слънце и после допълнил бутилката за да кара нормално. п.п. писано от колегата stanleyhacker ....
                            Виждал съм отворена бутилка / оправяха нещо поплавъка май .. / , и вътре имаше газ в течно състояние , при това не малко ... времето беше като за май или юни , гр. София ... след като я сглобиха , без проблеми подкарах колата и се придвижвах съвсем нормално П.П. И на мен ми беше интересно защо се получава така , но течноста си се плискаше като вода .. може да я разреждат на газостанцията :D
                            Алооо, ако беше в казармата табаните ти да са станали невъзможни за употреба. Ей, като почнете да ни земате за канарчета - поне отворете прозорците - да можем да влезем. А и първи април мина отдавна. Газта се втечнава от високото налягане. Като няма налягане - няма течност... На ФИЗИКА ли трябва да ВИ уча или просто да помоля колегите от София да ти подуят табаните от бой???
                            Не е нужно да се провикваш като че ли си на мегданя , нали ? Междувременно обсъдих въпроса с няколко познати , които са отваряли бутилки и те казаха , че така се получава - отвориш ли бутилката , стои си течноста в течно състояние , като преди това трябвало да се изпусне налягането ... тъй като площа е малка , изпарението не е голямо и за времето , през което смениш там каквото е прецакано , количеството си се запазва .. примерно 5-10 мин да речем .. и после затваряш и си се създавало налягане отново след малко .. аз споделих , че съм го виждал на живо , но не си спомням точното време , през което бутилката е била отворена или точно колко градуса е било навън , но колата тогава я взех м. април и й сложиха газ след няколко седмици , а нуждата от смяна на нивомера или поплавъка или там каквото се наложи примерно след още няколко седмици , значи да е било май месец или юни Нямам намерение да отварям бутилка , че да ти го доказвам , знам какво съм видял , а и го потвърдиха хора , на които имам доверие за такива неща

                            Коментар


                              Лично съм виждал с очите си как от неизправна битова бутилка изтичаше като вода газ пропан-бутан. Вярно, че беше зимно време, но температурата беше положителна. Газта изтичаше от бутилка намираща се на една тераса и капеше върху тротоара. А как смърдеше само...
                              Peugeot 301
                              Punto 1.9 JTD - на жената

                              Коментар


                                jorko написа:
                                jenshen73 написа:
                                jorko написа:
                                donnna написа:
                                Един пич в един руски форум разправя, че си отворил бутилката и газта вътре се бълникала и си стояла там !?!?!Възможно ли е ако е много студено (а то в някои райони на русия е) наистина газта да не иска да се изпарява?Питах го как е потеглил после, като е нямало налягане, а той каза че трябвало да позагрее на слънце и после допълнил бутилката за да кара нормално. п.п. писано от колегата stanleyhacker ....
                                Виждал съм отворена бутилка / оправяха нещо поплавъка май .. / , и вътре имаше газ в течно състояние , при това не малко ... времето беше като за май или юни , гр. София ... след като я сглобиха , без проблеми подкарах колата и се придвижвах съвсем нормално П.П. И на мен ми беше интересно защо се получава така , но течноста си се плискаше като вода .. може да я разреждат на газостанцията :D
                                Алооо, ако беше в казармата табаните ти да са станали невъзможни за употреба. Ей, като почнете да ни земате за канарчета - поне отворете прозорците - да можем да влезем. А и първи април мина отдавна. Газта се втечнава от високото налягане. Като няма налягане - няма течност... На ФИЗИКА ли трябва да ВИ уча или просто да помоля колегите от София да ти подуят табаните от бой???
                                Не е нужно да се провикваш като че ли си на мегданя , нали ? Междувременно обсъдих въпроса с няколко познати , които са отваряли бутилки и те казаха , че така се получава - отвориш ли бутилката , стои си течноста в течно състояние , като преди това трябвало да се изпусне налягането ... тъй като площа е малка , изпарението не е голямо и за времето , през което смениш там каквото е прецакано , количеството си се запазва .. примерно 5-10 мин да речем .. и после затваряш и си се създавало налягане отново след малко .. аз споделих , че съм го виждал на живо , но не си спомням точното време , през което бутилката е била отворена или точно колко градуса е било навън , но колата тогава я взех м. април и й сложиха газ след няколко седмици , а нуждата от смяна на нивомера или поплавъка или там каквото се наложи примерно след още няколко седмици , значи да е било май месец или юни Нямам намерение да отварям бутилка , че да ти го доказвам , знам какво съм видял , а и го потвърдиха хора , на които имам доверие за такива неща
                                абе колега оставяи ги тея.щом невярват си е техен проблем и аз сам чувал от познат които си е отварял бутилката и газта е била течна!!!
                                uno-1.5i понто 1.2i

                                Коментар

                                Working...
                                X