Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    k_tochev написа:
    здражеите колеги и ас имам подобен проблем колата ми пуши 4ерно и гори грацко кам 10-11 литра мойе ли да е от таиа дуза??
    КИМИ написа:
    pakumba написа:
    ...охх, никой не ме разбира :D искам да сложа само цици с подгряване.... нужда от това. ноооооооо цици с нагряване
    Гледай след 00 часа- там има всякакви- и с нагряване и с подгряване... и с масажиране... :D :D :D
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      Ето нещто от форума Moskvich: Колеги искам да питам защо москвичо като види баир му падат оборотите...имам у мазето едно старо турбо на бащата от аудито останало ако го монтирам на москвичо кво ша стане?отговор: Нема какво толкова да стане наи много да се разпадне.
      Fiat Tipo 1,4 i.e.
      1995г.

      Коментар


        Pavel’ написа:
        Въпрос,касетофона за CD-та ли е или с касетки?
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          Лада

          Мой познат си продава ладата 1600.Разговор между продавач и купувач:к:-Дай да я вдигнем на повдигач да я видя отдолу.п:-Къв повдигач бе,вдигни стелката и готово!!!
          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            Истински бисер от Оги...
            ogi28b написа:
            .....и даже бях намислил да ги свалям, те на полския фиат са на 2 болта, и ако куките ме спрат казвам че колата фабрично няма колани....

            Коментар


              готено наистина
              Фиат Брава 1.6 16v 103к.с.

              Коментар


                Колегата Владо /wwweb / коментира структурата и информацията, която носи ЕГН-то:
                wwweb написа:
                Първите 6 цифри са дата на производство, а последните 4 ниво на оборудване

                Коментар


                  Авео написа:
                  Колегата Владо /wwweb / коментира структурата и информацията, която носи ЕГН-то:
                  wwweb написа:
                  Първите 6 цифри са дата на производство, а последните 4 ниво на оборудване

                  Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                  ex:Opel Kadett 1.3
                  ex:Fiat 125p
                  ex:Москвич 412

                  Коментар


                    Разговор м/у мен и снаха ми, във връзка с измерване на масло на пежо 206, защото имаше сълзене:- Ти мери ли маслото? - ми не можах.- е що?? нали ти показах как се мери.- да ама някъде ми опира и не може да влезе- е как тогава, щекичката не я ли държиш прибрана на място?- държа я , ама като тръгна да меря, някъде ми опира - а после като я прибираш, никъде ли не опира?- да, даже като не успях извиках един колега , но и той не успя, и на него му опираше- я ми кажи как точно мериш- вадя щеката, развивам капачката, и като тръгна да вкарвам някъде опира и не може по-надолу!- КОЯ КАПАЧКА ?!?!- ми тая дето се налива масло голямата....- ааааа, абе я остави аз утре ще го измеря....... Разговор във връзка с развалени чистачки:- чистачките ми не работят- кво не им работи- не пръска вода- бушоните провери ли - кви бушони в колата бе- няма значение, помпата работи ли ?- коя помпа- дето трябва да пръска- не знам, няма такава помпа.- добре ще проверя, откога не работи?- ми от няколко дни- а кога налива течност за последно- каква течност бе, само с гориво съм зареждала- течност за чистачки, кога налива за последно- ма то и такова ли има?- има, има- ми никога не съм наливала- айде налей и ми пиши пак- къде се налива- отпред като вдигнеш капака гледаш при десния калник трябва да има 1 капачка- десен като си с лице към колата ли- десния като седиш на шофьорското място, абе я остави, аз ще ти налея.Разговор за фаровете:- трябва да видиш фаровете, светят много ниско, или много високо, не мога да разбера- е как така - или са ниско или високо- еми не знам, светят....- е, добре че не тъмнят

                    Коментар


                      Хахахах хаха

                      Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                      ex:Opel Kadett 1.3
                      ex:Fiat 125p
                      ex:Москвич 412

                      Коментар


                        Коментар


                          Коментар


                            леле от къде ги измъдрихте тези бисери

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              Обръщам се, и гледам един средностатистически мангал, тип "Дупе", на цвят представляваше нещо средно м/у фин млечен шоколад своге, и карамел.
                              Колега, това сравнение е едно от най-добрите, които съм срещал в близо 24 годишната си практика на читател.
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар


                                ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ РАЗРЕШИ ПИЕНЕТО ПО ВРЕМЕ НА РАБОТА1.Стимулира ходенето на работа2.Намалява стреса3.Подбужда по-искрени взаимоотношения4.Намалява почивките,защото можеш да работиш с махмурлук5.Намалява оплакванията от ниските заплати6.Работниците казват на ръководството това,което мислят,а не това,което иска да чуе7.Спомага за намаляване разходите за отопление през зимата8.Поощрява съвместното прибиране на няколко служители в една кола9.Увеличава задоволството от работата,защото не ти пука ако имаш лоша работа10.Премахва ваканциите,защото хората предпочитат да ходят на работа11.Колежките(колегите) изглеждат по-привлекателни12.Храната в стола има по-добър вкус13.Шефовете са по-склонни да раздават повишения14.Преговорите за повишаване на заплатата са по-кратки и по-ефективни15.Оказва се,че оригването по време на събрание не е толкова просташко16.Работниците работят до късно,защото вече не е необходимо да се разпуска на бар17.Кара всички да дават повече идеи18.Всички са съгласни,че работата спори повече след няколко чашки19.Премахва нуждата работниците да се напиват през работно време20.Увеличава шанса да видиш шефа си гол21.Поощрява отношенията с бившият СССР22.Седенето върху ксерокса вече няма да е просташко23.Брътвежите и неразбираемото мрънкане ще са официален език
                                I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                                Коментар

                                Working...
                                X