Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И още и още шукарии по туй типо...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Това купе по-ниско нестава.Пружините са свити почти докрай,и затова ти трябват и твърди амортисъори.Ако се търси гумата да е по близко до калника,се слагат по големи джанти ).п.с Предни пружини е абсурд да се режат.Тавичката няма борд и пружината излиза от нея.Задните се режат без абсолютно никакви проблеми.Иначе решетката е супер.Добре ,че като ударих колата,я бях махнал ,иначе ходи търси такава .Ако му сложиш на Типото едни 15-ки,ще стане супер
    Alfa Romeo 156 2.0 TS

    Коментар


      #17
      KaiHansen написа:
      Това купе по-ниско нестава.Пружините са свити почти докрай,и затова ти трябват и твърди амортисъори.Ако се търси гумата да е по близко до калника,се слагат по големи джанти ).п.с Предни пружини е абсурд да се режат.Тавичката няма борд и пружината излиза от нея.Задните се режат без абсолютно никакви проблеми.Иначе решетката е супер.Добре ,че като ударих колата,я бях махнал ,иначе ходи търси такава .Ако му сложиш на Типото едни 15-ки,ще стане супер
      Мдам,аз типото го имам от 1 година и през цялото време търсех такава решетка и чак сега намерих Но за да е завършен вида остава едни прагове да сложа (от Sedici) До сега не съм намерил,който знае от къде мога да намеря да свирка.Мойте джанти ги бих заменил само с такива 15" :
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #18
        Ако ти се идва до Пловдив ,мисля ,че тука има такива.80 лева комплекта,ама пак трябва да видя дали са същите.
        Alfa Romeo 156 2.0 TS

        Коментар


          #19
          KaiHansen написа:
          Ако ти се идва до Пловдив ,мисля ,че тука има такива.80 лева комплекта,ама пак трябва да видя дали са същите.
          Стига бе тва неможе да е вярно Я провери
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #20
            ами проверил съм.за да ти пиша значи е така.нали и моето купе е такова ве и аз търся.имаме една фирма, която прави най различни спойлери.
            Alfa Romeo 156 2.0 TS

            Коментар


              #21
              speedfire

              колега праговете който търсиш има във вантотрейд с поръчка за 20 дни струват 116лв.,а в магазина на Стамболискй след реката пак с поръчка за около 30 работни дни струват 95 лв. това са цени за четвъртинка

              Коментар


                #22
                Re: speedfire

                Speedfire написа:
                колега праговете който търсиш има във вантотрейд с поръчка за 20 дни струват 116лв.,а в магазина на Стамболискй след реката пак с поръчка за около 30 работни дни струват 95 лв. това са цени за четвъртинка
                Да де ти нали ми каза като бартеросвахме решетките :D Няма да дам близо 400 лв. за прагове та квото ще да стане Ще се търсят 2-ра ръка Ти направи ли решетката? пусни снимки да видиме как стана :D
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #23
                  Re: speedfire

                  ...

                  Коментар


                    #24
                    Re: speedfire

                    Sven написа:
                    Abarth. написа:
                    Speedfire написа:
                    колега праговете който търсиш има във вантотрейд с поръчка за 20 дни струват 116лв.,а в магазина на Стамболискй след реката пак с поръчка за около 30 работни дни струват 95 лв. това са цени за четвъртинка
                    Да де ти нали ми каза като бартеросвахме решетките :D Няма да дам близо 400 лв. за прагове та квото ще да стане Ще се търсят 2-ра ръка Ти направи ли решетката? пусни снимки да видиме как стана :D
                    Втора ръка няма да намериш в близките години, затова мога да ти дам една идея пък ако ти харесва действай. Така, значи моето типо беше с такива прагове, наистина седят много добре, а всъщност са възможно най-елементарните. Две тънки пласмаси. Отиди в бриколаж и си вземи лайсни тия дето ги слагат в ъглите на стаята. Има едни много добри с лека извивка и са широки 5-6см. .Взимаш си две дължини колкото ти трябват и един черен спрей, някъкъв силикон и измисляш начин да ги закрепиш. Лайсни, боя, лепило ~ 30 лв. Ако го направиш качествено е стане много добре.
                    Не,благодаря за идеята ама не ми се щя искам да е оригинално А аз теб те виждах няколко пъти в дианабад ама си много бърз и все не успявам да ти махна
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #25
                      Re: speedfire

                      ...

                      Коментар


                        #26
                        Re: speedfire

                        Sven написа:
                        Abarth. написа:
                        Sven написа:
                        Abarth. написа:
                        Speedfire написа:
                        колега праговете който търсиш има във вантотрейд с поръчка за 20 дни струват 116лв.,а в магазина на Стамболискй след реката пак с поръчка за около 30 работни дни струват 95 лв. това са цени за четвъртинка
                        Да де ти нали ми каза като бартеросвахме решетките :D Няма да дам близо 400 лв. за прагове та квото ще да стане Ще се търсят 2-ра ръка Ти направи ли решетката? пусни снимки да видиме как стана :D
                        Втора ръка няма да намериш в близките години, затова мога да ти дам една идея пък ако ти харесва действай. Така, значи моето типо беше с такива прагове, наистина седят много добре, а всъщност са възможно най-елементарните. Две тънки пласмаси. Отиди в бриколаж и си вземи лайсни тия дето ги слагат в ъглите на стаята. Има едни много добри с лека извивка и са широки 5-6см. .Взимаш си две дължини колкото ти трябват и един черен спрей, някъкъв силикон и измисляш начин да ги закрепиш. Лайсни, боя, лепило ~ 30 лв. Ако го направиш качествено е стане много добре.
                        Не,благодаря за идеята ама не ми се щя искам да е оригинално А аз теб те виждах няколко пъти в дианабад ама си много бърз и все не успявам да ти махна
                        Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 уааааа верно ли, тва не съм аз. Продаох го преди 2-3 месеца на някви студентчета сигурно за тва го виждаш там. Червено с лаисни на калниците и ремус нали? Yellow_Flash_Colorz_PDT_41
                        И в студентски съм го виждал и на бояна миналия петък му взимаха здравето Иначе съм го виждал на снимки и ти знам колата тя е 100%
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #27
                          speedfire

                          искам да сложа и спойлера на задният капак и ще пусна няколко снимки да видиш как е с новата решетка

                          Коментар


                            #28
                            Re: speedfire

                            Speedfire написа:
                            искам да сложа и спойлера на задният капак и ще пусна няколко снимки да видиш как е с новата решетка
                            Добре ше чакам
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #29
                              И още шукарии по туй типо Прагове,освежих стоповете (червен спрей,ама беше стар и не станаха много убави... ) и малко ми потъмниха стъклата вчера Ко мислите
                              Прикачени файлове
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X