ето тази
Реклама
Collapse
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Познай каква е колата
Collapse
X
-
това купе със сигурност е 408 ,на 412 дръжките са във вратите а не като тези с бутона за палеца, габаритите на задната греда при 412 липсват а тук ги има,и на последно място от това което се вижда на снимката волана пак е на 408 за разлика от този на 412 вече е облицован, по-малък/доста по-модерен/ от на снимката.А, и не на последно място аватарат ти също е от 408 наи-вероятно от същата кола,щото 412 вече е с пластмасовата решетка.ами това е.Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.
Коментар
-
Когато фактите говорят, и Боговете мълчат...я да видим какво се крие под предния капак, така както си е от завода от 17.04.1973 г. и само за сведение - купетата на 408И и 412 нямат никаква разлика, както намат разлика и на нашите ФИАТ-и. Все едно да познаеш по купето коя Мареа с какъв двигател е :D Вичко е описано подробно тук: http://moskvich-bg.org/joomla/index....l=&limitstart=marea-ta написа:това купе със сигурност е 408 ,на 412 дръжките са във вратите а не като тези с бутона за палеца, габаритите на задната греда при 412 липсват а тук ги има,и на последно място от това което се вижда на снимката волана пак е на 408 за разлика от този на 412 вече е облицован, по-малък/доста по-модерен/ от на снимката.А, и не на последно място аватарат ти също е от 408 наи-вероятно от същата кола,щото 412 вече е с пластмасовата решетка.ами това е.
Коментар
-
В тук написаното няма нищо вярно. Както е написал колегата - между 408 и 412 външно няма никаква разлика, поне не и толкова забележима. Това, което си описал като особености на 412 всъщност е 2140:marea-ta написа:това купе със сигурност е 408 ,на 412 дръжките са във вратите а не като тези с бутона за палеца, габаритите на задната греда при 412 липсват а тук ги има,и на последно място от това което се вижда на снимката волана пак е на 408 за разлика от този на 412 вече е облицован, по-малък/доста по-модерен/ от на снимката.А, и не на последно място аватарат ти също е от 408 наи-вероятно от същата кола,щото 412 вече е с пластмасовата решетка.ами това е.
Ето и един 412, същия като на колегата:
Коментар
Реклама
Collapse




Коментар