Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да си видим фиатките

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    много лачено купенце браво
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    Коментар


      мерси колега
      Fiat Coupe 1.8 16V
      Fabbrica Italiana Automobili Torino

      Коментар


        купето е доста добро браво колега.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          мерси колега,живот и здраве ще се видим на събора.прочетох че и ти ще идваш
          Fiat Coupe 1.8 16V
          Fabbrica Italiana Automobili Torino

          Коментар


            Да вкарам и аз малко снимки на моята бичкия!
            Прикачени файлове
            FIAT BRAVO 1.6
            FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
            LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

            Коментар


              popara801 написа:
              Да вкарам и аз малко снимки на моята бичкия!
              Не знаеш колко много искам такива джанти... Иначе му припкат и на Браво-то...
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                Ето една снимка с новите бели мигачи...Лично на мене ми харесва повече от преди с оранжевите... :P
                Прикачени файлове
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  Смени и тези на калниците
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    emzo написа:
                    Смени и тези на калниците
                    Никъде не мога да намеря бели...Иначе ще ги сменя...
                    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                    Коментар


                      малко ,но от сърце :D
                      Прикачени файлове
                      Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                      Коментар


                        Много добро,много ... П.С. Колега,пиши на лично,как си затъмнил мигачите,ако може разбира се
                        FIAT Punto MK1 1.1 55hp

                        Коментар


                          А ето го и моя звяр,приемам идей за по опростен оптичен тунинг
                          FIAT Punto MK1 1.1 55hp

                          Коментар


                            Cvetun написа:
                            А ето го и моя звяр,приемам идей за по опростен оптичен тунинг
                            Ами като за начало можеш да боядисаш броните сини...Видът на колата тотално ще се промени!!!
                            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                            Коментар


                              А,като цяло какво ше кажете .... имайки предвид,че този Фиат се прероди при мен,взех го за 1000лв. и до тука ми е на 3 и нещо ... (лака беше паднал,смених джанти и гуми,цялото окачване е ново,спирачната система също .... по двигатела 60% всичко съм сменил,интериора също доста неща... и още много,много ....) Всичко правено с любов ....
                              FIAT Punto MK1 1.1 55hp

                              Коментар


                                Cvetun написа:
                                А,като цяло какво ше кажете .... имайки предвид,че този Фиат се прероди при мен,взех го за 1000лв. и до тука ми е на 3 и нещо ... (лака беше паднал,смених джанти и гуми,цялото окачване е ново,спирачната система също .... по двигатела 60% всичко съм сменил,интериора също доста неща... и още много,много ....) Всичко правено с любов ....
                                Ами, колега, тук много коли са точно такива!!!Евала за ентусиазма и желанието, с които си го правил!Ще дойде време, когато ще осъзнаеш, че Фиат не е просто въпрос на сметки, а е нещо необяснимо, което те грабва, което те завладява, и което държи до последно!Разбира се има хора, за които това е бюджетно решение за евтино придвижване, но за някои е точно това което ти казах по-горе...за жалост любовта към италианките става все по-рядка...Иначе Пунто-то ти изглежда спретнато и поддържано ,но в твоя случай реставрирано :P Продължавай в същия дух!!!Но един съвет относно тунинга...не прави селски изпълнения...придържай се към изчистения вид...може да не е нещо радикално откъм визията на колата, но точно това прави впечатление понякога, чистия и изчистен вид с внимание към дребните детайли!УспехПоздрави:Симеон!
                                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                                Коментар

                                Working...
                                X