Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да си видим фиатките

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аааа саунда е страшен, в tuning.bg -то четох отгоре отгоре, ще споделиш ли каква е музиката, пък и джантите хващат окото, какъв размер и цолаж са, по натам ще украся и аз моя пунтак с едни 16"-ки ама кога ще е незнам :D
    punto HGT

    Коментар


      kraskata_83 написа:
      ето го и мойто COUPE
      Това Купе съм го виждал и доста лови окото!Браво ,колега ,много е добро!Ето го и моето Фиат-че ,малко ъпдейт!
      Прикачени файлове
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        didich написа:
        Аааа саунда е страшен, в tuning.bg -то четох отгоре отгоре, ще споделиш ли каква е музиката, пък и джантите хващат окото, какъв размер и цолаж са, по натам ще украся и аз моя пунтак с едни 16"-ки ама кога ще е незнам :D
        Ето линкче към аудио проекта http://www.tuning.bg/forum/viewtopic...жантите са 16" с гуми 205/50 , разстоянието между болтовете е 4x100, щото 4x98 над 15" нямат намиране иначе исках да се хвърля на 17" ама тези много ми харесаха, а и много и припкат на колата Колегата от Пз някой ден ша се саберем на някоя нашенска среща и ша побъбрим
        Прикачени файлове
        0899288885-Краси

        Коментар


          Добра музичка колега и количката е дивашкаше видим др месец мои и аз да сложа нещо диво в пунтака
          Целта е една,скороста е различна - HGT !

          Коментар


            колега zarcov гумите ми са 195 на 45 пирели 16 цола
            Прикачени файлове
            Целта е една,скороста е различна - HGT !

            Коментар


              kraskata_83 написа:
              didich написа:
              Аааа саунда е страшен, в tuning.bg -то четох отгоре отгоре, ще споделиш ли каква е музиката, пък и джантите хващат окото, какъв размер и цолаж са, по натам ще украся и аз моя пунтак с едни 16"-ки ама кога ще е незнам :D
              Ето линкче към аудио проекта http://www.tuning.bg/forum/viewtopic...жантите са 16" с гуми 205/50 , разстоянието между болтовете е 4x100, щото 4x98 над 15" нямат намиране иначе исках да се хвърля на 17" ама тези много ми харесаха, а и много и припкат на колата Колегата от Пз някой ден ша се саберем на някоя нашенска среща и ша побъбрим
              Ето един повод да възродим срещите!Знаеш ли ,ако искаш може да идем на кортовете в събота ,мисля че беше в 16 часа ,при колегите Алфисти ,понеже с Фиат-ки никой не идва!Иначе бяхме направили събота ,като ден за срещи ,а часът беше 17!Ама никой не идваше и май всичко пропадна!Ако си навит тази събота да идем на кортовете ,пиши едно лично да се разберем ,че тук няма смисъл да спамим!
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                Аз със с новата ми любов А това са двете възлюбени на едно място!
                Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                Коментар


                  Ето я и моята красавица!
                  Прикачени файлове
                  няма нищо по-хубаво от красива жена и FIAT

                  Коментар


                    GbGz написа:
                    колега zarcov гумите ми са 195 на 45 пирели 16 цола
                    Колега, ’ай’ да направиме бартер бре... аз давам моите оригиналните на Стилото...а ти ми даваш тези...и колата ти хубава, и джантите, ама на моята повече ще ходят бе...
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      Прикачени файлове
                      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                      Коментар


                        niki няяш проблем батко
                        Целта е една,скороста е различна - HGT !

                        Коментар


                          След това направо в автомивката да измият двигатела че не се виждаше http://www.vbox7.com/play:6208c079

                          Коментар


                            Е бива ли така да мъчиш Типо-то,не е първа младост И хора внимавайте с тва миене на двигателя,че аз пострадах от едно такова" изкъпване"...

                            Коментар


                              SHB написа:
                              Е бива ли така да мъчиш Типо-то,не е първа младост И хора внимавайте с тва миене на двигателя,че аз пострадах от едно такова" изкъпване"...
                              Съгласен ,колега...Иначе как си пострадал?
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар


                                Ами миене на двигателя,после уж изсъхнала,контакт-проблем-майстор.Тънко мина де.

                                Коментар

                                Working...
                                X