Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да си видим фиатките

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колега как успя да го направиш това? Дано си добре и не взимай отново същата, че не е на късмет. Една позната колко катастрофи направи с един и същ модел Сивик докато накрая си взе Акорд Мятай се на Стило и нагоре Гледам на спирката срещу стадиона в комлука продават едно стило двувратка с лети джанти, доста лови окото.
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      spark написа:
      Колега как успя да го направиш това? Дано си добре и не взимай отново същата, че не е на късмет. Една позната колко катастрофи направи с един и същ модел Сивик докато накрая си взе Акорд Мятай се на Стило и нагоре Гледам на спирката срещу стадиона в комлука продават едно стило двувратка с лети джанти, доста лови окото.
      Ами не бях аз ими жената.Голям късмет е имала,защото нищо и няма,а действието се развива на магистралата с над 150км.Два дни по-рано сложих стикера отзад на стъклото и колата стана много бърза :D Сега се колебая между Марея и Стило,но Стилото идва 4-5000 повече първоначално бях хвърлил око на Ланча Либра,но ме отказаха,защото поддръжката идвала доста солено
      RIP Bravo 100 16V
      Audi A4 2.5 TDI

      Коментар


        xtry написа:
        ето го и моя изтребител (само че са влачи по земята,неможе да излети) след редовното му чистене на село,ам нещо мойта са мъчи да го скрие че да са вижда тя на снимката ама не успя
        :P :P :P Колата си е хубава но друго си е с хубава жена до една кола :P :P
        BRAVO-HGT PUNTO-1.2 16V SPORTING

        Коментар


          :D :D :D
          Прикачени файлове

          Коментар


            Ето и моето фият-че

            Коментар


              бравата малко мръсничка ама си е моята красавица
              Прикачени файлове
              Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
              BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
              BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

              Коментар


                Забравих да пусна и другата красавица

                Коментар


                  Малко снимки от Витоша на мойта машинка.
                  Прикачени файлове
                  >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                  Коментар


                    Наи накрая мога да покажа и моята "Пенка"
                    Прикачени файлове
                    Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                    Коментар


                      Ей колега Junkey миналата седмица (или там някъде) те засекохме с братото минаваше от Студентски към Дианабад, а ние свихме към кръговото. Бяхме и с двете коли и те изпреварихме. Няма как да не позная стикера на брат ми. Мисля че возеше едно девойче
                      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                      Коментар


                        Мда същия брат ти беше първи а ти след него , минахте и без да се обадите, ама помниш иначе
                        Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                        Коментар


                          Аз те загледах, а Анатолий толкова е бързал, че въобще не те видя. Аз после го питах дали те познава. Той ми вика не съм го видял
                          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                          Коментар


                            Еми познава ме нали от него си взех стикера , сега вече като ме видите там може да свирнете
                            Fiat Bravo, 1.6 SX, 16V, 76 kW

                            Коментар


                              Ето го и моя Хубавец, е малко е смачкан сега от ляво/ама малко/.
                              Прикачени файлове
                              Fiat Punto

                              Коментар


                                Моята фиатеса -стара чанта ама лачена

                                Коментар

                                Working...
                                X