Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да си видим фиатките

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Уж обещах на жената че ще гледам само да е здрава колата и няма да обръщам внимание на външния вид , пък то какво се получи ....
    Brava 1.6 ELX

    Коментар


      Джантите от Алфа седят много добре!Само ако можеш смени капачките.
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        Executor написа:
        Джантите от Алфа седят много добре!Само ако можеш смени капачките.
        Е сега , подробности. Да са джанти от БМВ или Мерцедес , да ме е срам да ги карам , пък те от италианската сестра :D
        Brava 1.6 ELX

        Коментар


          това е може би най-хубавата брава, която виждам супер е колега, а джантите са си екстра, капачките даже я правят още по яка, все пак всички знаем, че са от алфа, не е зор джантите да са същата марка
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            Бравата е страхотна, но ми направи кофти впечатление антикрилото отзад. Блъска ми на Мазда 323 ф-ка. Иначе сладураната е много кокетна!

            Коментар


              //// написа:
              Бравата е страхотна, но ми направи кофти впечатление антикрилото отзад. Блъска ми на Мазда 323 ф-ка. Иначе сладураната е много кокетна!
              Ся пък.Кво не ти харесва Маздата? :D
              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
              BMW X3 3.0D Aut

              Коментар


                Като се видим на сбирката ще ти кажа какво против. Айде да не спамим темата.

                Коментар


                  //// написа:
                  Бравата е страхотна, но ми направи кофти впечатление антикрилото отзад. Блъска ми на Мазда 323 ф-ка. Иначе сладураната е много кокетна!
                  На мен не ми харесаха фаровете отпред ама не ми се занимава да махам ламаринките. Иначе спойлера върши чудесна работа - много по-удобно е да си вдигам багажника. А може и от Мазда да е взет.Личи си че някой от италианските собственици е имал мерак обаче след това е попаднала на някой мърляч - цялата е в дребни драскотини , които отдалеч не се виждат обаче от близо са много дразнещи.
                  Brava 1.6 ELX

                  Коментар


                    Фаровете си стоят много свирепо - така ги остави!

                    Коментар


                      ruNNer написа:
                      На мен не ми харесаха фаровете отпред ама не ми се занимава да махам ламаринките.
                      Тука сме на едно мнение с колегата //// :D :D :D Много са добре така.
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        pugsy написа:
                        Yo,pugsy,shto pravish taka??Kolata li da gledame ili...ti se doseshtash kakvo?? Колега, Добре дошъл във форума, но не забравяй да пишеш на КИРИЛИЦА . FIRE 8V
                        Ako si Golf,burzo iz4ezni,kola si kupi i 4ak togava tuk neshto napishi.

                        Коментар


                          Ами ето го и моето дзверче :D
                          Fiat Bravo 1.9JTD

                          Коментар


                            ruNNer написа:
                            //// написа:
                            Бравата е страхотна, но ми направи кофти впечатление антикрилото отзад. Блъска ми на Мазда 323 ф-ка. Иначе сладураната е много кокетна!
                            На мен не ми харесаха фаровете отпред ама не ми се занимава да махам ламаринките. Иначе спойлера върши чудесна работа - много по-удобно е да си вдигам багажника. А може и от Мазда да е взет.Личи си че някой от италианските собственици е имал мерак обаче след това е попаднала на някой мърляч - цялата е в дребни драскотини , които отдалеч не се виждат обаче от близо са много дразнещи.
                            Нищо му няма на антикрилото, просто му липсва ето това...
                            Настоящата - Ford Focus ST
                            Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                            Франкенщайн - R.I.P.
                            Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                            Коментар


                              ЕТО ГО И МОЙТО ТИПО

                              ЕТО ГО И МОЙТО ТИПОАКО ИСКАТЕ ОЩЕ СНИМКИ МИ ВИЖТЕ САЙТАWWW.FREEWEBS.COM/TFTTEAM

                              http://www.vbox7.com/play8678a8c

                              Коментар


                                И кое му е грозното на антикрилото, че не разбрах? ... Абсолютно нищо общо няма с Мазда, а си е фабрично ...

                                Коментар

                                Working...
                                X