Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да си видим фиатките

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    здравеите на всички и аз се присъединих към вас купих си Пунто и съм мн доволен от колицата 1.4 пълна инжекция направо е страхотна със лек спортен тунинг но все още нз как да приложа снимките

    Коментар


      oblacheto написа:
      здравеите на всички и аз се присъединих към вас купих си Пунто и съм мн доволен от колицата 1.4 пълна инжекция направо е страхотна със лек спортен тунинг но все още нз как да приложа снимките
      Като цъкнеш отговор по-надолу има Add Attachment. Цъкваш "browse"/избираш снимката/ ок/ прати, и си готов!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        Мерси колега ..
        Прикачени файлове

        Коментар


          oblacheto написа:
          1.4 пълна инжекция
          само една капачка на резервоара му липсва а това 1.4 Турбо ли е ,защото няма пунто с 1.4 атмосферен двг
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            ами как да ти кажа тая кола и мен ме учудва тя е между GT и Turbo аз много останах учуден като я купих защото не бях попадал на такава кола 1.4 пълна инжекциика и е 75 коня оня ден се дърпах с 1 passat 90 коня и го надиграх и продалжава да ме учудва тая кола след производство е седяла 4 години по мостри в италия и просто още немога да я докажа навсякаде пише различни параметри

            Коментар


              oblacheto написа:
              ами как да ти кажа тая кола и мен ме учудва тя е между GT и Turbo аз много останах учуден като я купих защото не бях попадал на такава кола 1.4 пълна инжекциика и е 75 коня оня ден се дърпах с 1 passat 90 коня и го надиграх и продалжава да ме учудва тая кола след производство е седяла 4 години по мостри в италия и просто още немога да я докажа навсякаде пише различни параметри
              Колата ти не е 1.4,а 1.2 75коня
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                oblacheto написа:
                тя е между GT и Turbo:
                Как е между тях, като те са едно и също

                Коментар


                  oblacheto написа:
                  ами как да ти кажа тая кола и мен ме учудва тя е между GT и Turbo аз много останах учуден като я купих защото не бях попадал на такава кола 1.4 пълна инжекциика и е 75 коня оня ден се дърпах с 1 passat 90 коня и го надиграх и продалжава да ме учудва тая кола след производство е седяла 4 години по мостри в италия и просто още немога да я докажа навсякаде пише различни параметри
                  Проверявал ли си я по VIN номера - там всичко си казва... даже и с каква тапицерия е...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    по вина ми пише 1.372 и на всякаде ми я водят така ......

                    Коментар


                      oblacheto написа:
                      по вина ми пише 1.372 и на всякаде ми я водят така ......
                      Виж да не са ти продали турбо пунто и ти да незнаеш или да е с махната турбина щом е 1372 кубика
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        Ето я новата ми придобивка.
                        BRAVO 1.6 16V

                        Коментар


                          Abarth. ако е с махната турбина по добре ли е че още не съм в час с тея фиати и ако е турбо за доста добри пари съм я зел значи ... ? поясни малко плс

                          Коментар


                            oblacheto написа:
                            Abarth. ако е с махната турбина по добре ли е че още не съм в час с тея фиати и ако е турбо за доста добри пари съм я зел значи ... ? поясни малко плс
                            Ми отвори капака и виж дали има охлюв След 2500 оборота свисти ли (дърпа ли яко отведнъж)
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              SypheRrr написа:
                              Ето го и мойто зверче. Малко е мръсно тук, но нямам други снимки за сега
                              И мойто е същото и на цвят даже, но е спортинг . Много ми се ще обаче да имам 6-та скорост

                              Коментар


                                Eто я и моята нова придобивка само че и трябват други гуми че те я са и много високи на 65 са
                                -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
                                -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

                                FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

                                Коментар

                                Working...
                                X