Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде да си видим фиатките

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    [quote="beer"]
    NIKI BOY написа:
    toko написа:
    За да съм по-конкретен - не е пред нас, а пред съседа ми. Българите извън България също карат Фиати :D
    Колега само поздравления за перфектното пунто,просто невероятно Yellow_Flash_Colorz_PDT_28 щом имаш още снимки с удоволствие бих ги разгледал и тях.
    Аве beer, какви са тия промени в подписа и аватара? Ако има промени в гаража ти, казвай да се подготвям за черпене на следващата среща

    Коментар


      me_to_u написа:
      Аве beer, какви са тия промени в подписа и аватара? Ако има промени в гаража ти, казвай да се подготвям за черпене на следващата среща
      Тука важи малко поговорката за рибата и тигана ама неможах да се здържа .По важното е че работата е в ход и е въпрос на време да се осъществи.По мой сметки ако успея да намеря читава кола до тогава на по по следващата среша съм с нея ( дай Боже).Тряба да ти кажа че ти като си търсил Купето незнам дали си се побъркал ама аз вече само GTта са ми пред очите.Обаче все още се държа и нищо ми няма,нищо ми няма,нищо ми няма,нищо ми няма,нищо ми няма,нищо ми няма,нищо ми няма,нищо ми няма,нищо ми няма.

      Коментар


        Ах човек, същата работа бях и аз! Ще намериш, сигурен съм! Дано да е по-скоро!

        Коментар


          Специално за колегата BEER
          Прикачени файлове
          Fiat Brava SX, 1.6, 2001
          Fiat Punto Abarth, 1999

          Коментар


            преди седмица направих фотосесия на моя Русивнант... ето някои избрани моменти....
            Прикачени файлове
            "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

            Коментар


              още малко..
              Прикачени файлове
              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

              Коментар


                Чак сега успях да си взема фотоапарат,но по-добре късно отколкото никога
                Прикачени файлове
                COUPE 1.8 16V
                Volvo XC90 T6

                Коментар


                  Това купе ако не се лъжа май съм го виждал на паркинга на МЕИ (Техническия) във Варна.

                  [Skype - FIAT_FREAK

                  Коментар


                    Прав си не се лажеш.От време на време идвам до Варна
                    COUPE 1.8 16V
                    Volvo XC90 T6

                    Коментар


                      малко странен ракурс, но за съжаление само с тази снимка на мойта фиатка разполагам за момента
                      Прикачени файлове
                      Fiat Punto S55 1.1
                      Fiat Forever!

                      Коментар


                        Ето я и моята СИНЯ СТРЕЛА :D
                        Фиат Панда 1.2 2006година
                        Синджира си идва ,а козата я няма...

                        Коментар


                          Stilo!
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            NIKI BOY написа:
                            .....
                            колега ГТ-то е много красиво! с предишните ми постове не съм целял да те обидя... просто пише, че живееш във В. Търново, а пунтакиса е нейде из британия п.п. ще помоля, когато имаш възможност да го щракнеш таблото по фронтално, защото е направено с яка идея... а пък аз сега съм в процес на събиране на идеи :D
                            "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                            Коментар


                              [quote="toko"]Така е, колега, пунтака наистина е в Англия понеже и аз съм тук от няколко години. Иначе си живея във Велико Търново и живот и здраве ще се видим и в България това лято на някоя среща. Сега на въпроса - пускам ти две снимки, ако те интересува нещо по-конкретно само кажи и ще снимам още
                              Прикачени файлове
                              Fiat Brava SX, 1.6, 2001
                              Fiat Punto Abarth, 1999

                              Коментар


                                новото ми типо

                                Коментар

                                Working...
                                X