Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вижте какво видях днес на Илиянци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    divaka написа:
    Някой да има доброто желание да ми прати снимките на майл, че не ми ги отваря, пък ми стана любопитно divaka_bravo@yahoo.com
    - Пратих ти.
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #17
      Колеги, виждам, че сете отбелязали най-важните добавки, които биха превърнале фиатчето в един наистина невероятен автомобил, но определено сте забравили най-важната, а именно, куче-кандилкарче на задната кора, по възможност в неестествен цвят, примерно оранжево. Преди време този аксесоар превръщаше средностатистическия москвич 408и (и-то е за инжекцион, предполагам), управляван от старшина в сливенския гарнизон, в лимузина от космически измерения
      Shit happens, sometimes...
      Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
      Marea 1.8 HLX - червена като аватара

      Коментар


        #18
        Mazgarev написа:
        divaka написа:
        Някой да има доброто желание да ми прати снимките на майл, че не ми ги отваря, пък ми стана любопитно divaka_bravo@yahoo.com
        - Пратих ти.
        Мерси много, колега!!! А относно колата Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 ....тия как са се изгаврили с колата не е истина
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #19
          Е скъса ме. Тоя пич е изкопирал дизайна от моята кола. Само, че аз имам и тъмни жамове, и лепенка на полицията на шефьорския жам, и РЕМУС-а сам си го прайх от буриите на старото кюмбе, и плюшени зарчета имам на огледалото.....
          FIAT Punto 1.7TD

          Коментар


            #20
            Не бях виждала подобна гавра даже и с голф2

            Коментар


              #21
              МОже и още

              Даваи батко има още тиксо останало лепи още. прави тунинг та да може да сме фейшън
              FIAT - TIPO 2.0i.е

              Коментар


                #22
                Е неам нерви!Това си е жива гавра с автомобила...

                Коментар


                  #23
                  Винаги съм знаел че сърбите са яко цигани...........

                  Коментар


                    #24
                    Mалеееееееееее, кажи къде точно видя тази гавра с марката,да направим една среща на форума тамза да запалим ритуално тази кочина
                    Fiat Bravo 1.6 16V

                    Коментар


                      #25
                      boneff написа:
                      Mалеееееееееее, кажи къде точно видя тази гавра с марката,да направим една среща на форума тамза да запалим ритуално тази кочина
                      хахаха....идвам и аз.А иначе маи доколкото разбрах го е видял на илиенци.Вече нищо не може да ме учуди там.
                      FIAT Punto ELX 1.2 75

                      Коментар

                      Working...
                      X