Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Mercedes CLS 55 AMG IWC Ingenieur

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    като почнат да слагат на малките двигатели смешни джанти наистина е много грозно но пипнато от AMG ми харесва
    Така е много по-добре , но мен лично в R-Class не ми харесва задната част, особенно около прозореца и задния капак, иначе всично останало си му е OK
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #17
      я пак

      ............... шефа ми има същият!Трябва да ви кажа, че всички мнения от рода на "ще го продам веднага" или пък ’яко грозен" изчезват в момента в който човек има достъп до такава кола!бях гледал по телевизията как на задната седалка човек щял да си разбие главата докато сяда!Дрън-дрън колата си е перфектна-просто гроздето е кисело!

      Коментар


        #18
        Абе грознички са... поне една по-свястна решетка отпред да им бяха сложили, а то... мерцедес... А за този R-класа ли е, какво ли, направо нямам думи. Трябва да си уволнят дизайнера и предполагам също специалиста по аеродинамика (ако въобще имат такъв)...
        Fiat Ritmo 105TC
        1600cc 105к.с.

        Коментар


          #19
          johnfound написа:
          Абе грознички са... поне една по-свястна решетка отпред да им бяха сложили, а то... мерцедес... А за този R-класа ли е, какво ли, направо нямам думи. Трябва да си уволнят дизайнера и предполагам също специалиста по аеродинамика (ако въобще имат такъв)...
          Имат си всичко те... ти не се притеснявай А относно решетката - това е част от специфичния облик на марката... тази решетка е характерна още от моделите през 1965г. и насам във всички останали...
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #20
            Mazgarev написа:
            johnfound написа:
            Абе грознички са... поне една по-свястна решетка отпред да им бяха сложили, а то... мерцедес... А за този R-класа ли е, какво ли, направо нямам думи. Трябва да си уволнят дизайнера и предполагам също специалиста по аеродинамика (ако въобще имат такъв)...
            Имат си всичко те... ти не се притеснявай А относно решетката - това е част от специфичния облик на марката... тази решетка е характерна още от моделите през 1965г. и насам във всички останали...
            Това определено не може да е оправдание за грозния и вид. Традициите са си традиции, но изкуството си е изкуство и двете нямат нищо общо. А дизайна на коли си е изкуство.
            Fiat Ritmo 105TC
            1600cc 105к.с.

            Коментар


              #21
              Хей, изобщо не подозирах, че един съвсем невинен коментар относно дизайна на една кола може да предизвика такава ожесточена дискусия, в която всеки е по малко прав :D Като казах "грозен", имах предвид само и единствено външен вид. Ясно е, че това е Мерцедес с всички качества и достоинства на марката. За съжаление, дизайнът не е едно от тях, поне в тоя екземпляр. Всяка марка понякога се улива с дизайна (пример - Fiat Multipla), Мерцедес не прави изключение. Аз съм абсолютно наясно, че в случая марката продава изделието и дори и да е най-грозната кола на света и да струва 1 млн, пак ще се намерят сноби, които ще си я купят, защото така ще демонстрират благосъстояние. Отделен е въпроса, че от последната гама на Мерцедес има и други достатъчно скъпи и къде-къде по-красиви автомобили. А що се отнася до това, че "гроздето е кисело", да, не бих могъл да си позволя подобен автомобил, но ако можех, толкова повече бих желал колата ми, освен скъпа, да е и красива. Все пак, когато даваш една камара пари, можеш да имаш някакви изисквания насреща, които включват и нещо друго, освен емблемата на предния капак и надписа на задния.
              Shit happens, sometimes...
              Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
              Marea 1.8 HLX - червена като аватара

              Коментар


                #22
                ivjordan написа:
                (пример - Fiat Multipla)
                Ама много си прав - Мултиплата е мнооо-го грозна.
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар

                Working...
                X