Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Китайски двигатели за Фиат 1.6 - 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Китайски двигатели за Фиат 1.6 - 16V

    Направо останах като гръмнат. Произвеждат се китайски двигатели 182B6.000 1.6 16V.http://www.gasgoo.com/auto-products/...955.htmlМай са с пластмасови колектори, ако не са от бамбук или от картон.На всичко отгоре върху колектора пише FIAT.Idle speed 770-870rpm - малко ниски ми се струват оборотите на празен ход.Обаче няма цена, предлагат контакт с доставчика.
    Прикачени файлове
    Bravo 1.6 / 16

    #2
    Нищо ново под слънцето, Фиат се прави не само в Италия, Турция, Индия и Китай
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      #3
      S.W.A.T. написа:
      Нищо ново под слънцето, Фиат се прави не само в Италия, Турция, Индия и Китай
      И Бразилия .
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Има нещо което ми харесва в него, повече от италианския "74kw"
        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

        Коментар


          #5
          Колеги по тоя въпрос има ли някакъв начин по ВИН кода да се разбере къде е произведена колата.Прощавайте ако вече е писано по въпроса

          Коментар


            #6
            banski starec написа:
            Колеги по тоя въпрос има ли някакъв начин по ВИН кода да се разбере къде е произведена колата.Прощавайте ако вече е писано по въпроса
            Да. 11-та цифра на ВИН кода показва конкретния завод-производител. Мисля, че ВИН декодерите, които се намират в нета вадят и тая информация.За жалост не успях да открия никъде кой завод на ФИАТ на кое число отговаря. Първите 3 знака на ВИН кода показват фирмата, но в случая с ФИАТ могат да показват и подразделението на концерна.ZFA e FIAT, но 8АР е FIAT Аржентина, а 9BD e FIAT Бразилия. (ZLA e Lancia, a ZAR - Alfa Romeo, ZFF - Ferrari). Китайското подразделение би трябвало да има VIN, започващ с L или LZ. Турските заводи на ТОФАШ/ФИАТ обозначават продукцията си с първи букви NM4.Заводите на ФИАТ в Индия имат VIN, започващ с MCA.Но мислиш ли, че има значение? Машините, които ги произвеждат са навсякъде еднакви. Контролът за качество - също.А всъщност в заводите-автомобилостроители една кола само се сглобява. Всички части идват от "някъде"...кой знае от къде

            Коментар


              #7
              Иммортал благодаря за инфото . Всъщност едвали има значение, но ми беше любопитно пък мисля че и за повечето потребители би било полезно да знаят къде са им произведени Фиатките! А и друго,едно време беше модерно по Авто салоните на повечето коли да пише гар. произход, което може би все пак определя някаква граница между майката и другите заводи!

              Коментар


                #8
                Някой може ли да пусне линк да се види цената на този агрегат на китайския пазар?
                FIAT BRAVO 1.6
                FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                Коментар


                  #9
                  Аз за сега не съм открил линк. Предполагам че ги продават само на китайския пазар. Цена по принцип можеш да получиш от дистрибутор.На първия пост има линк на производителя обаче сигурно ще ти даде цена на 1000 бройки например. На сайта от линка вдясно има едно плаващо прозорче в което можеш да напишеш въпрос към производителя. Ако питаш за цена може и да ти отговори.
                  Bravo 1.6 / 16

                  Коментар

                  Working...
                  X