Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да знае какво е това?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да знае какво е това?

    като си разглобявах радиаторчето на парното го намерих отзад изпаднало. Някой да знае какво е?
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    #2
    На мен ми прилича на билет за паркинг.Пише си отзад на него че е валиден за 72 часа от момента на поставяне на перфорациите.Може и да е за автобусен транспорт или нещо от сорта.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Билет/карта/ за автобус е. Отзад пише и за кои линии важи. Но няма да ти свърши работа

      Коментар


        #4
        смятаи.... кой знае колко години е стояло там. да намерих автобусен билет в колата си
        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

        Коментар


          #5
          Пази си го кото реликва
          FIAT Marea ex
          FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
          Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

          Коментар


            #6
            То нали знаеш, че на гърба на упътването за използване на фиатите има разписание за автобусите

            Коментар


              #7
              Че е билет, билет е. Важи само за градския транспорт, не и за туристическите морски линии и извънградския транспорт. Можеш да носиш и 1 чанта багаж, без допълнително таксуване.Мен ме смути леееекичко цената:22 евро за 3 дни, или по 7.30 евро на ден (15 лв). В София колко е еднодневната карта за всички линии?Пък Венеция е колкото Ямбол по население... хм

              Коментар


                #8
                ясно колеги, благодаря ви
                kiler_4o написа:
                То нали знаеш, че на гърба на упътването за използване на фиатите има разписание за автобусите
                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                Коментар


                  #9
                  Цената е 22 евро! Доста скъп транспорт или билет за паркинг. Най-долу в дясно пише "Венеция", така че не се учудвам.

                  Коментар


                    #10
                    Някой да знае какво е това?

                    Малко късно се включвам , но това е билетче за трагетто ( хидробус ) във Владетелката на моретата - ВЕНЕЦИЯ.
                    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                    Коментар

                    Working...
                    X