Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паркиране по Ямболски :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Паркиране по Ямболски :)

    Накратко историята:Седя си аз в къщи и чувам от няколко минути как някой се мъчи да паркира, явно неуспешно...Това предизвика интереса ми, а и Дедрата е долу и излязох на балкона да видя какво става (да не ме удари някой и да избяга).Виждам следното:Един черен лъскав Мерцедес, май S-класа по-стар модел (не ги познавам много), се опитва да се намести някак.След няколко много странни маневри (съжалявам, че не ги снимах), се намести както се вижда на първата снимка.Естествено, пречеше на движението, както се вижда от втората снимка.Да поясня, че тези улички са квартални, но все пак блокът ни е с 6 входа, на 8 етажа и с по 4 апартамента на етаж, а това е единствената уличка, за да се стигне до блока и паркинга, т.е. движението не е натоварено, но не е и нулево.По едно време, явно и той самият се усети, че пречи, дойде и премести колата. След още няколко изключително странни маневри, намести колата, както е показано на третата снимка.В крайна сметка, дойде още един подобен "шофьор", и може да видите резултата на следното клипче: http://vbox7.com/play:7c607943
    Прикачени файлове

    #2
    Е това вече се нарича перфектно паркиране.Браво. :D :D :D :D
    Виж бейби не сме глупаци,
    ние сме отбор от здравеняци.
    Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
    така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
    http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

    Коментар


      #3
      Този трябва да се включи по наръчник за паркиране.

      Коментар


        #4
        Щом не е паркирал върху твоята кола пак се радвай, че и такива ги има. Пък за него не се притеснявай - с това спиране в скоро време ще му се наложи да ходи пеша.
        Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
        Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
        -------------------------------------------------------------

        Коментар


          #5
          Ехххххх,що го махнаха полигона на изпитите.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #6
            krasio_79bs написа:
            Ехххххх,що го махнаха полигона на изпитите.
            Не, не. Той проблема идва от ония гънки под мозъчната кора.
            A17DTС/S
            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

            Коментар


              #7
              За такива понятието правилник и колегиалност са непознати. Една случка разказана ми от познат който е свидетел.Бензиностанция, простолюдието се наредило и чака за зареждане. Пристига един като този с мерцедес и бам най-отпред, пред една изстрадала жигулка. Оня с жигулата естествено кипнал, както и всички останали. На въпроса защо се е цапнал най-отпред оня тъпанар отговаря: "Ами ние богатите с мерцедесите сме така". Тогава оня с жигулката минава пред мерцедеса засилва се на задна и му отнася предната броня. Оне с мерцедеса полудява, а тоя с жигулката му отговаря: " Така сме ние бедните, утре ще си купя друга", след което изчезва. Оказва се в последствие, че жигулата е била крадена.Ето и различи начини за паркиранеhttp://bgman.net/index.php?newsid=533
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                Така е, ние нека си караме фиатите и да се чудим къде и как да паркираме. :D
                NOW: ???
                Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                Коментар


                  #9
                  Хахаха това е в моя квартал
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp

                  Коментар


                    #10
                    УжасТ....

                    Коментар


                      #11
                      invisible написа:
                      Хахаха това е в моя квартал
                      Ти верно си invisible... досега не съм те забелязал.Кой си? Къде си?

                      Коментар


                        #12
                        Хаха е не точно в тоя блок ... до стария винпром живея Но се водим една махала кажи речи
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105hp

                        Коментар

                        Working...
                        X