Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Only_In_Bulgaria

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някъде по маршрута на 118 във Варна 26.05.2008 год.Тея "буци сняг" могат да ти счупят главата, а "снегорините" направо разкопали целия път Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
    Прикачени файлове

    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
    ex:Opel Kadett 1.3
    ex:Fiat 125p
    ex:Москвич 412

    Коментар


      туй го забелязах и аз са хилих таммно прости хора има ...нямат пари за други знацисигорно мангалите сам им ги гепали за вторични ....
      Fiat Brava 1.6 16V 2001

      Не на войната по пътищата !
      http://media.causes.com/ribbon/478500

      Коментар


        Прикачени файлове
        Peugeot 407 2.0 HDI

        Коментар


          Това със стикера за пътищата е супер.Замислям се дали да не си лепна един и аз
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            tyson написа:
            Това със стикера за пътищата е супер.Замислям се дали да не си лепна един и аз
            То само въпроса за пътищата да беше...
            Peugeot 407 2.0 HDI

            Коментар


              TOSHIRO написа:
              агхахахахххахах, тоя съм го засичал веднъж и аз...
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                nikki_sixx написа:
                TOSHIRO написа:
                агхахахахххахах, тоя съм го засичал веднъж и аз...
                колега...то повечето от Омега Такси ...са със такъв стикер ...... излагацияпак забелязал ли си в Ласиа такси една Жълта бравасъс стикера на форума одзаде ....ако забележиш ме спри да пиинем по нещо
                Fiat Brava 1.6 16V 2001

                Не на войната по пътищата !
                http://media.causes.com/ribbon/478500

                Коментар


                  Кой казва, че не се строят пътища ?
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                    Наблизо има ли метро? Преди там където строяха метрото, имаше такива хитри временни платна, например на опълченска и тодор александров.

                    Коментар


                      ogi28b написа:
                      Наблизо има ли метро? Преди там където строяха метрото, имаше такива хитри временни платна, например на опълченска и тодор александров.
                      Абсолютно....даже си мисля, че това е в Люлин - метростанцията до Била и Технополис...

                      Коментар


                        Това е точно там. Обаче да поясня, че локалното платно започва малко след светофара и е с дължина около .. 200-300 м след което се влива в булеварда. Локалното го има. Ама каква е целта на занятието да се подкъси локалното? Първо там могат да се набутат преспокойно поне още 20-30 коли (А идеята на метрото е хората от крайните квартали да не слизат с колите си в центъра ами да ги оставят в покрайнините и да слизат в центъра. Така и правят. В работни дни локалното е пълно. Друг е въпроса, че някой малоумник е нашибал знаци забранено спирането !??!?) Второ това така никаква работа не върши (поправям се. при някой по голям дъжд може да се ползва като басейн за малчугани).

                        Коментар


                          Е няма такъв календар. 21-ви и 22-ри ги няма никакви?!
                          Прикачени файлове
                          Настоящата - Ford Focus ST
                          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                          Франкенщайн - R.I.P.
                          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                          Коментар


                            Един приятел имаше пък един календар, на който 4 май беше в неделя и в понеделник

                            Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                            ex:Opel Kadett 1.3
                            ex:Fiat 125p
                            ex:Москвич 412

                            Коментар


                              http://www.mdaar.government.bg/getgallery.php
                              И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                              Коментар


                                Eeееее тая снимката със стрелките за Хубавене и Стояновци е много яка и мн съм се смяла като съм я подминавала ,Хубавене е мойто селце.А пък онова с Европейската стока Да-Бе -Да не е ли от Велинград?? :P
                                [img=http://img108.imageshack.us/img108/4186/ladys200x150152ri2.th.gif]

                                Коментар

                                Working...
                                X