Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Абитуриентите....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Абитуриентите....

    http://dnes.dir.bg/2009/05/27/news4517651.html

    #2
    Преди време в уеб пространството бяха качени няколко клипа с голи абитуриентки ,които се целуваха пред камери и фотоапарати и видимо бяха ,или надрусани или зверски пияни!!!И при нас имаше изцепки ,но чак пък толкова...Все пак доста разкрепостени са днешните ,направо да им се чудиш ,и то пред цяла България го правят!!!
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Винаги ми е било интересно изказването ... как поколенията пропадат и незнам си какво. Истината е, че и преди е имало и по-лоши изцепки и ще има занапред. Все ще се намери някой да се направи на по-велик от другите.
      Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

      Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
      Fiat Tipo 1991 - ex
      Fiat Uno Fire - ex ex

      Коментар


        #4
        И едната беше от нашия квартал, живееше близо до нас, учеше в моето даскало, беше набор на брат ми и след това се правих, че не я познавам. Сега не я знам къде е и какво прави.
        NOW: ???
        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

        Коментар


          #5
          svetkos_ написа:
          И едната беше от нашия квартал, живееше близо до нас, учеше в моето даскало, беше набор на брат ми и след това се правих, че не я познавам. Сега не я знам къде е и какво прави.
          Е то с такова "видео CV" дето си бяха направили с другото момиче в онази кола, сигурно е доста преуспяла в някои жанрове на филмовата индустрия. Иначе съм убедена, че лесно може да е станала и секретарка на някого.( Предполагам, че говорим за едно и също нещо. )

          Коментар


            #6
            No_Name написа:
            svetkos_ написа:
            И едната беше от нашия квартал, живееше близо до нас, учеше в моето даскало, беше набор на брат ми и след това се правих, че не я познавам. Сега не я знам къде е и какво прави.
            Е то с такова "видео CV" дето си бяха направили с другото момиче в онази кола, сигурно е доста преуспяла в някои жанрове на филмовата индустрия. Иначе съм убедена, че лесно може да е станала и секретарка на някого.( Предполагам, че говорим за едно и също нещо. )
            Абсолютно! А иначе от видеото става дума за по-малката. Какво й стана изведнъж, не знам. Беше нормално момиче.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #7
              svetkos_ написа:
              No_Name написа:
              svetkos_ написа:
              И едната беше от нашия квартал, живееше близо до нас, учеше в моето даскало, беше набор на брат ми и след това се правих, че не я познавам. Сега не я знам къде е и какво прави.
              Е то с такова "видео CV" дето си бяха направили с другото момиче в онази кола, сигурно е доста преуспяла в някои жанрове на филмовата индустрия. Иначе съм убедена, че лесно може да е станала и секретарка на някого.( Предполагам, че говорим за едно и също нещо. )
              Абсолютно! А иначе от видеото става дума за по-малката. Какво й стана изведнъж, не знам. Беше нормално момиче.
              ако имаш и други " нормални" приятелки ме запознай с тях..

              Коментар


                #8
                svetkos_ , за съжаление на тази възраст на всички ни става нещо и хормоните яко ни блъскат. Всички сме правили глупости като сме били на 17-20, някои по-големи, някои по-малки.....Природа, какво да се прави! Да не мислиш, че момичето вече не съжалява какво е станало тогава? Според мен вече много съжалява, но за съжаление няма връщане на зад. Искрено се надявам да съжалява де и да съумее да се поправи, защото има такива, които никога не се усещат и това си им е начин на живот, който им харесва. Нямат срам.

                Коментар


                  #9
                  No_Name написа:
                  svetkos_ , за съжаление на тази възраст на всички ни става нещо и хормоните яко ни блъскат. Всички сме правили глупости като сме били на 17-20, някои по-големи, някои по-малки.....Природа, какво да се прави! Да не мислиш, че момичето вече не съжалява какво е станало тогава? Според мен вече много съжалява, но за съжаление няма връщане на зад. Искрено се надявам да съжалява де и да съумее да се поправи, защото има такива, които никога не се усещат и това си им е начин на живот, който им харесва. Нямат срам.
                  Ами, след като стана всичко това, и я видях в квартала 2-3 дни по-късно,минаваше пред блока, а аз чаках баща ми да паркира в паркинга, не ми изглеждаше много засрамена. При положение, че ми се хвърли на врата и извика - "Светльооооо, какво правиш, как си?". И аз като едно дърво бях,потънал в земята. После даже баща ми вика - "Това не е ли...", отговорих му, прекъсвайки го, "Е...". И те така. След това повече не съм я виждал. Може да й е дошъл акълът в главата. Рано или късно човек осъзнава какво е свършил и въпросът е да е навреме. Защото, ако аз съм на нейно място, едва ли ще се гордея с това. Е, вярно, беше весело за останалите. Някои се кефеха, друго тц-ката. Пълно щастие няма. Всеки си има глава на раменете и отговаря за действията си.
                  silversony написа:
                  ако имаш и други " нормални" приятелки ме запознай с тях..
                  Ами, батка, по Люлин би трябвало да са по-опасни.
                  NOW: ???
                  Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                  Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                  Коментар

                  Working...
                  X