Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ето как се вдига Браво в Динекспрес - Пловдив

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    осукват ви се главите на вас! това са пълни гпупости дето ги разправяте! айде бадето малко по умни и се замислете! а...!

    Коментар


      #17
      бе хайде какво усукване...ако разсъждавам по снимката никакъв проблем...чак пък усукване в това положение ...абсурд...бе тва да неса мекици...двете леви колела са на въздуха...ок... а двете десни допират на земята ...най много да са усукани гумите...а и те са еластични няма къде да идат...пак щесе варнат на място...само че за подемник съм съгласен с колегите...не защото ще има усукване а за сигурност на работа и равномерното вдигане като цяло е от полза на амортисйорите...нищо друго...
      petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

      http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

      Коментар


        #18
        Чудя се ако под колата не можеше да влезе такъв крик за какво щяхте да спорите Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
        Fiat Brava 1.8 16V GT

        Коментар


          #19
          пичове,1. успокойте топката бе !2. кола съм виждал вдигната с два крика отпред - равномерно - просто човека не го мързеше - може би защото колата беше негова (аз бях )3. че в това положение ФИАТ БРАВО се усуква - мога да се закълна под клетва - променя се начина на отваряне на вратите - просто защото купето леко се е усукало -- който не вярва , да пробва4. тая кола стоеше така преди да ида в Динекспрес и си остана така и след като си тръгнах - 30 минути - ПРЕЗ ТОВА време НИКОЙ не правеше нищо по нея - УБЕДЕН съм че е престояла така с часове.

          Коментар


            #20
            Аз пак като хода да сменям зимни с летни или обратното понеже и 4-те гуми сменям ми ка4ват колата на едно като платформа слагат едни дебели квадратни гумени такива под прага и я дигат цялата
            www.puntopower.com
            FIAT Punto 1.2 16V Sporting

            Коментар


              #21
              fanatiliano написа:
              Аз пак като хода да сменям зимни с летни или обратното понеже и 4-те гуми сменям ми ка4ват колата на едно като платформа слагат едни дебели квадратни гумени такива под прага и я дигат цялата
              така си и трябва

              Коментар


                #22
                u_bo написа:
                fanatiliano написа:
                Аз пак като хода да сменям зимни с летни или обратното понеже и 4-те гуми сменям ми ка4ват колата на едно като платформа слагат едни дебели квадратни гумени такива под прага и я дигат цялата
                така си и трябва
                "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                Коментар

                Working...
                X