Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой кой е във forum.fiat-bg.org / fiatforum.bg

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    :D Отново в темата след една година.
    Прикачени файлове

    Коментар


      Да се представя и аз.На един от походите към вр. Миждур.
      Прикачени файлове

      Коментар


        Ей ви една снимка от архивите...така съм изглеждал преди... 11 години

        Коментар


          Малеееееее, Дидоооооооооооооооооо колко сте били млади! Направо ме върна в детските ми години, по-късно и аз ще ви покажа снимки от преди 13 години да видите, колко съм бил млад и Убав!
          Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
          Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

          Коментар


            И колицата си я бива да я имаш преди 11 години лелеее :D Спомням си преди на баща ми Ланчията :P Prisma 1.6 DOHC 105 коня (карбуратор) до ден днешен аз в по бърза кола 1.6 не съм се возил Колега Immortal, защо не споделиш Мерцедесчето какво е имало под капака
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              Бе много не си падам по Мерцедеси Ама ми ходи, нали? Не беше мой Мерцедеса, а на приятел.Иначе е 500 SL, 320 к.с., автоматик. Тогава аз карах един Ситроен ВХ, 72 к.с. (а преди това бях карал Жигулка, 58 к.с.) и за мен да го карам това чудовище беше уникално изживяване.

              Коментар


                Ей ви едно мое фото, отпреди 6 години, с професионален грим, на снимки на филм с Кристоф Ламбер. :D
                Прикачени файлове
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  И аз да се включа в темата Казвам се Жоро и това е мойто чинкуеченто
                  Прикачени файлове
                  Fiat Cinquecento 1.2 Sporting - на скрап
                  Fiat Punto 1.6 Cabrio - тоталка
                  Fiat Bravo 1.8 GT

                  Коментар


                    Днес след една тонизираща тренировка на терасата. 18+ .
                    Прикачени файлове
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      Ето и мен на посрещането на Нова година
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        Поздрави от южна България
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          http://www.facebook.com/M.5kov
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            Ей ме и мен...макар че според Деян Имортъла, съм бил одъртял много и не трябвало да се показвам...

                            Коментар


                              Яворе, марлборо-мен .А ето ме и мен съвсем актуален - версия 2011 г., преди редовното кросче баш на Великден. Няма празници, няма делници, луд умора няма. Гледам малко лошо, тъкмо се каня да кажа на папарака: "Ти кво снимаш, бе !"Всъщност просто така си гледам, иначе не хапя. Това лъскавото пред мен е таванът на колата ми.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар


                                А това съм аз преди няколко месеца на рождения си ден . :D
                                Прикачени файлове
                                Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                                Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                                Коментар

                                Working...
                                X