Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Това Пунто ме изпълни направо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Това Пунто ме изпълни направо

    http://www.vbox7.com/playade90d1 палави италиянки
    uno-1.5i понто 1.2i

    #2


    Като видях само името на темата си помислих , че си ме видял Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      Тия не са уред!!!Или имат излишни пари за съединители :D

      Коментар


        #4
        Клипа е по-скоро срамен... от видяното се вижда как Форда е по-добър от нашия!
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          #5
          nikki_sixx написа:
          Клипа е по-скоро срамен... от видяното се вижда как Форда е по-добър от нашия!
          Да ме е яд, че карам пунто
          CSI in the CAR !!!
          Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


          ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

          Коментар


            #6
            mancuzo написа:
            nikki_sixx написа:
            Клипа е по-скоро срамен... от видяното се вижда как Форда е по-добър от нашия!
            Да ме е яд, че карам пунто
            агхахахахах, не бе..колата е бомба.., ама пича дето се дърпа изтърва контрол и некво Фордче дръгливо му разказа играта! Освен туй, Пунтака не е трактор... ама това според мен де!
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              nikki_sixx написа:
              Освен туй, Пунтака не е трактор... ама това според мен де!
              Ами то не е ,ама виж ги тея на клипа за какво го използват!И после "Ама те италианките се чупят ,не вървят..." ,и всичко живо плюе!Е това ме лови яд ,че не си го пазят ,а после било некачествено и се чупи!Е как няма да се чупи като го караш като трактор!Вчера вечерта с приятели бяхме на един парк!Спирам с колата и първото нещо ,което виждам ,естествено Фиат ,едно черно Купе ,много красиво!И по едно време както си говорим чуваме пилене на гуми и като се обърнах О МАЙ ГОД ,виждам Купе-то как се върти ,пича дръпнал ръчната и навил пълен ляв и до прекъсвач на едно място! Шок и ужас!И както се въртеше нещо изсъска много жестоко ,то не фърчаха води ,то не беше един гъст дим...Отвори капака пича и се вдигна една мъгла изпод него ,а мен ме заболя сърцето ,исках да го убия ,че съсипва такъв автомобил!Е после караме каруци ,е как няма да карате като сте каруцари бе алааааанкооолу!Един колега мисля ,че беше казал някъде из темите ,че забелязва тенденцията Голф-аджиите да се прехвърлят на Фиат ,и аз я забелязвам тази тенденция и ме боли да гледам нещо такова!ПП:Извинявам се за офтопика ,но просто исках да изкажа възмущението си към въпросните шофьори - тези на клипа и тези ,които вчера видях!
              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

              Коментар


                #8
                мм

                nikki_sixx написа:
                Клипа е по-скоро срамен... от видяното се вижда как Форда е по-добър от нашия!
                двапъти го дръпна но пунтото на третия път го повлече но оня с форда удари спирачки .все пак форда е дизел и е по тежък!
                uno-1.5i понто 1.2i

                Коментар


                  #9
                  Predatorsi написа:
                  Е после караме каруци ,е как няма да карате като сте каруцари бе алааааанкооолу!Един колега мисля ,че беше казал някъде из темите ,че забелязва тенденцията Голф-аджиите да се прехвърлят на Фиат ,и аз я забелязвам тази тенденция и ме боли да гледам нещо такова!
                  Абсолютно подкрепям!А за другото...прехвърлят се гоуФаджиите - да, защото нашите колици са по-евтини за поддръжка... а лигльовците е ясно, че нямат достатъчно кинти! Е, някой ден, може би... ще има светлина в тунела!
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    ми мисля,че всеки човек кара кола която му е по джоба така, че секи според масрафа както се казва. коя лоша коя добра се си е кола и да ти върши работа според мен поне е така незнам за другите
                    uno-1.5i понто 1.2i

                    Коментар


                      #11
                      Re:

                      RoMeO_156_GTA написа:
                      Като видях само името на темата си помислих , че си ме видял Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                      ами ти караш ли го бе колега тва пунто никога несъм те засичъл в града
                      uno-1.5i понто 1.2i

                      Коментар


                        #12
                        тоя форД направи нова озонова дупка бахти дарака2. Немога да разбера как в бедна държава като нашата хората така усърдно си трошат автомобилите?!?!? Пунтото не е ТРАКТОР прави сте! ( за разлика от форда- "Беларус СПОРТ" )
                        Ето ме вече с Фиат

                        Коментар


                          #13
                          има всякакви болни мозъци!а и щом има излишни пари за ремонти проблема си е негов.никои неможе да каже кои как ще си кара и троши колата
                          uno-1.5i понто 1.2i

                          Коментар

                          Working...
                          X