Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимка: Пожелание към всички колеги

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Снимка: Пожелание към всички колеги

    Сутринта си рових в телефона и ткрих тази снимка! От 13.01.2008.Пожелавам на всички колеги да имат възможности и да виждат такива показания по таблата на колите си!
    Прикачени файлове

    #2
    Аз виждам постоянно стрелата така ама на служебната
    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

    Коментар


      #3
      И аз съм я виждал така3,4 пъти и то ! ама още като я карах на бензин много ми допадаше да е така ама като стигнеше до половината се натажавахпък ся ако е на половината съм щастлив
      Fiat Brava 1.6 16V 2001

      Не на войната по пътищата !
      http://media.causes.com/ribbon/478500

      Коментар


        #4
        Re: Снимка: Пожелание към всички колеги

        Humppa написа:
        Сутринта си рових в телефона и ткрих тази снимка! От 13.01.2008.Пожелавам на всички колеги да имат възможности и да виждат такива показания по таблата на колите си!
        Вече, като си видя така стрелката и си мисля, че нещо не ми е наред с поплавъка в резервоара!
        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

        Коментар


          #5
          На мен като не ми свети лампата за бензина се чудя какво не е наред с таблото
          FIAT Nuova Punto 1.2 8V
          FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
          ...and justice for all

          Коментар


            #6
            ivan_dmx написа:
            пък ся ако е на половината съм щастлив
            агхахахахахахахахахахахаха , толкуз мий познато това чувство
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #7
              Поне три пъти в месеца го правя това упражнение. Дали ще дам 130 лева на няколко пъти или наведнъж ми е все тая. Моя кола никога не е стояла без бензин. Yellow_Flash_Colorz_PDT_36

              Коментар


                #8
                Е на мен някой път ми се налага да изкарам цял месец със 130 лева, така че няма как да не се радвам на такива показания по таблото наколата.За това и пожеланието в 1-вия пост е такова...

                Коментар

                Working...
                X