Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новото лице на Дачия!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новото лице на Дачия!

    Е те това се крие зад покривалото от рекламата!
    Прикачени файлове
    Настоящата - Ford Focus ST
    Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
    Франкенщайн - R.I.P.
    Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

    #2
    Добър е автомобилът. Интериорът е издържан, пространството не е малко, а и материалите не са това което си представя човек когато чуе Дачия. И отвън не е зле. Че и ще имат 100 000 км или 3 години гаранция А и цената му ще бъде доста разумна...
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Lane Staley написа:
      ........А и цената му ще бъде доста разумна...
      ... а и май съвсем скоро румънците ще станат пълноценни европейци... Дето като ни приемаха цалата ни преса плюеше, че заради тях може да не ни вземат, а сега? Рено-Дачия, Нокия си изнася производството в Румъния... А ние все така по нашенски си го даваме - гледаме да излъжеме европееца, да краднеме където може, да замажеме очите и на хората, и техните... а нещата отиват все по-на зле и по-на зле... Чудя се до кога ли ще ни търпят в Европа?!
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        Много прилична колица

        Коментар


          #5
          http://www.dacia-sandero.com/?lang=bg

          Коментар


            #6
            Никога бих си взел дачия. И нова да е, не може да стъпи на малкия пръст на 10годишен мерцедес . Това кола за хора които не разбират от коли и си мислят че щом е нова значи е номер1. Единсвено може да върши работа за служебна кола- евтина , в гаранция, кара се нон стоп, изкарва пари.
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              #7
              ...ноу сме зуе!
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                С тез фарчета много мяза на Вектра...
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #9
                  Много симпатична колица, но изобщо не е евтина излиза към 20 000, ако и сложиш нормалните екстри.
                  --Старата ръжда любов не хваща!--
                  156 sportwagon 1,9 jtd 115
                  ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                  Коментар


                    #10
                    Днес бях на тест драйв новата Дачия Сандеро, но не успях да се вредя за нея, а карах обновената Логан комби.Ми ко да кажа - аз също никога не бих си купил такава кола. Предпочитам 10 годишната Ланча, пред чисто новата Дачия.Супер некачествена пластмаса навсякъде, двигателят (1.6 16V, 105 коня) е изключително шумен (при 3000 оборота бръмчи повече от стар дизелов мерцедес ). Освен че е шумен, двигателят е и супер тромав. За 105-те си коня колата трябваше да е доста по-пъргава, отколкото е всъщност.Изключително тъпи дизайнерски решения - например бутоните за ел.стъклата са на централната конзола, и за да се натиснат трябва целия да се надигнеш ида се пресегнеш. Окачване - по-твърдо от на Делтата и Дедрата, И то осезаемо по-твърдо.И да не е само отрицателно мнението ми - седалките бяха доста удобни Колата е широка отвътре. Наистина широка.Става за служебен автомобил, за работен кон - докато се счупи.За семеен автомобил - не.

                    Коментар


                      #11
                      предубеден

                      Дачия - Неудача Каквото и да си говорим рано или късно румънците (за разлика от нас) ще направят сносен модел, благодарение на франсетата (които пък ептен не могат да правят коли ). Като казвам сносен имам впредвид нещо което изглежда добре, а не като 30 годишно Рено 12 и е що годе здраво за да изкара поне 5 години.....Прави ми впечетление че доста бързо се учат....И не само това - в малооумни и бедни страни като нашата намират нелош пазар. Наистина вземат ги като служебни повече защото са евтиния и са нови. Аз лично никога не бих си купил такава, както и Фиат сглобяван в Турция

                      Коментар


                        #12
                        Re: предубеден

                        Buch написа:
                        .........Аз лично никога не бих си купил такава, както и Фиат сглобяван в Турция
                        Всъщност качеството на Линеата е адски добро. на мен ми харесва. Предполагам не си сядал в такава. Определено качеството на гранде пунтото е доста под това на линеата.А дачията се надявам да са я подобрили като качество. Старата си е под критика.
                        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                        Коментар


                          #13
                          Караи и сандерото и логъна. Общо взето нормални коли. Пластмасите са гаднички но това е с цел цена. Возията е твърда и стегната но това е защото колата е правена за пътища като нашите. Имам контакт с хора дето работят на ръководни постове във вносителя и като надеждност колите са отлични, за разлика от моделите на Рено. Общо взето простички коли с ниски експлоатационни разходи и ниска цена. Все пак не ми допаднаха. Що се отнася до Фиат правен в Турция, да си мислим, че това е лошо е голяма заблуда! Най-модерния завод на Фиат е точно в Турция. Качеството от Турция, Италия или Полша е на едно ниво. Проблема идва от това, че има коли правени за Източна европа и такива за Западна Европа. Имат големи разлики в качеството но това не се дължи на завода а на търговска политика.
                          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                          Land Rover Discovery 2.5TD '94
                          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                          EX: Fiat Regata 1.7D '84

                          Коментар


                            #14
                            Някой има ли идея това Сандеро ’стъпва’ ли на базата на някое Рено, в едни коментари четох че било Клио 2, ама дали е така... ?

                            Коментар

                            Working...
                            X