Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

RQ: Джанти тип "Мече"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    RQ: Джанти тип "Мече"

    Здравейте, преди време бях видял една такава снимка, може да съм я запаметил, но не мога да я намеря. Прерових темите с интересни снимки най-горе - няма я ... Нека някой ако я има да я сложи тук, много ще съм благодарен ! Бяха на Renault Twingo

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...?,колега !!!
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
    Fiat Punto 1.2 16v LPG

    Коментар


      #3
      благодаря, но не са тези Не на панда, а на плюшено мече, обърнато към снимащия... мерси все пак за опита едит: И това е мазда 121, а не twingo :D

      Коментар


        #4
        По инерция като видях,че са някви животни и викам сигурно за тях и после чак видях,че питаш за други !!!
        Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
        Fiat Punto 1.2 16v LPG

        Коментар


          #5
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=25687
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар


            #6
            Много мерси, ако се видим някой път напомни ми да те черпя бира

            Коментар


              #7
              Джантите не са сложени на Тwingo, а на Polo
              Fiat Marea / 1.9 TD 100 / Weekend
              Škoda Fabia / 1.9 TDI /

              Коментар


                #8
                да, забелязах :D Даже се сетих, че ги бях показал на сестра ми и й бях казал да не си слага такива на Полото ... ама късно :D

                Коментар


                  #9
                  Аз имам снимка на такива с мечета на Голф 3 , даже видях и наживо пак на Голф Пиши по скайп, ако те интересуват
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Въпросното туинго (червено) си пие кафето в сонети, студентски град, засичал съм го няколко пъти, успели са да ги балансират в крайна сметка, надявам се да не пречи на шофирането, че не са симетрични

                    Коментар

                    Working...
                    X