Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София по Великден

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София по Великден

    Понеже пред ималко минах пеша из центъра, та си спомних за столицата ни любима преди хх години... (ако случайно не можете да познаете улиците без навалицата, написал съм коя снимка откъде е! :D ). Ако сте щракнали тези дни някоя интересна снимка, която да споделите - давайте!(Само моля да не започваме и тук темата София/провинция и пр.)
    Прикачени файлове
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    #2
    Аз пък сега не се сетих да снимам Цариградско. Преди малко взех Люлин - Младост за 15 мин. Без да давам зор, кротко, спокойно. Цариградско- писта. Няма кой да те засече, нема кой да ти се лепи и да ти светка. 3-те ленти свободни. И като са свободни, дупетата с лъскачите, хич не им е нервно и си карат спокойно. Е, вярно пак някъде около стотачката при ограничение 80. Ма пак е спокойно

    Коментар


      #3
      Столичани са по родните си места :D
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        spark написа:
        Столичани са по родните си места :D
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          А, пък Видин живна сеедно се изсипаха още толкова хора, колкото имаше преди Великден

          Коментар


            #6
            Още едно доказателство за произхода на ’кореняците’ софиянци...
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Ето сега беше времето от село да ида У града и да стигна с колата до центъра без проблемно!
              Alfa Romeo 166 2,4 JTD
              Porsche 944 S2
              http://www.valmcrae.snimka.bg/
              http://vbox7.com/user:val_mcrae
              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

              Коментар


                #8
                Ух, че хубаво! Ако можеше поне един ден в седмицата да е толкова спокойно и да си правиш обиколки по улиците, независимо дали пеша или с колата. Без нерви, без задръстване, без върволица от хора ... Размечтах се ... и започнах да си припомням, как играехме на "ръбче", "стражари и апаши" или просто на "ластик" по средата на платното без да се страхуваме, че ще мине кола.Съжалявам, че нямам камера и аз да поснимам малко софийските улици.

                Коментар


                  #9
                  Искам да ви кажа, че и в Пловдив бомба е паднала, което само може да ни радва няколко дни. Супер ми харесва първата снимка, изглежда ми като европейски град. Спокоен и чист.
                  SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                  Коментар


                    #10
                    Аз пък да ви кажа, че досега никога не бях виждал толкова много коли със софийска регистрация в Ямбол...Всяка втора кола в града по Великден беше със С или СА.Софиянци се прибраха по родните места, както беше писал някой по-горе

                    Коментар


                      #11
                      Прекрасна София. Благодаря на правителството за тези 6 дни, в които си припомних, каква бе София в детството...Тези дни, наистина видях тази София, която обичам - в нея имаше място за всичко и всички...Искам да кажа на тези, които говорят за софиянци и родните им места - не. Ние сме си тук и не сме отишли никъде. Исках да отида до Хърватия, но нямах пари. И си бях тук. Нямаше я проклетата паплач, която ни заля през последните години. За Великден си пожелах, тя да не се връща...Уви.

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        Аз пък да ви кажа, че досега никога не бях виждал толкова много коли със софийска регистрация в Ямбол...Всяка втора кола в града по Великден беше със С или СА.Софиянци се прибраха по родните места, както беше писал някой по-горе
                        А и като се сметне и че малкото кореняци-софиянци са били "изловени" в капаните на Студентски град от студентки ’не-софиянки’, които при всеки удобен случай те водят при мама-тъщичка... съвсем остава Софията без хора... :P
                        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                        --- в сърцето завинаги... ---
                        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                        Коментар


                          #13
                          PASSARELLA написа:
                          Прекрасна София. Благодаря на правителството за тези 6 дни, в които си припомних, каква бе София в детството...Тези дни, наистина видях тази София, която обичам - в нея имаше място за всичко и всички...Искам да кажа на тези, които говорят за софиянци и родните им места - не. Ние сме си тук и не сме отишли никъде. Исках да отида до Хърватия, но нямах пари. И си бях тук. Нямаше я проклетата паплач, която ни заля през последните години. За Великден си пожелах, тя да не се връща...Уви.
                          Да ама се върнахме Sorry, ама България, както и всеки град в нея е толкова твой колкото и мой. А и ако взимаш 500 лева наем от тая "паплач" няма да се оплакваш, нали???
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар

                          Working...
                          X